Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus digitalno potrdilo???

digitalno potrdilo???

Ni šans,da si ga uredim preko mobilca.Bil 2x cepljen,imam sms pass,probam nekako iti po vrsti,kot velevajo navodila,in potemme spet pošiljajo na UE po drugo potrdilo.Sedaj uredil,nadaljeval pimobitelu in sedaj spet zahtevajo,da moram iti na UE,da preverijo moje podatke in javijo preko sms podatke.Ali imate vsi probleme s tem?Na UE občine me imajo poln kufer.V pon.pa spet k njim.Prosim za mnenje,ali imate iste težave,ali kaj delam narobe?

Odgovor na objavo uporabnika
Larfa, 12.06.2021 ob 21:36

Ni šans,da si ga uredim preko mobilca.Bil 2x cepljen,imam sms pass,probam nekako iti po vrsti,kot velevajo navodila,in potemme spet pošiljajo na UE po drugo potrdilo.Sedaj uredil,nadaljeval pimobitelu in sedaj spet zahtevajo,da moram iti na UE,da preverijo moje podatke in javijo preko sms podatke.Ali imate vsi probleme s tem?Na UE občine me imajo poln kufer.V pon.pa spet k njim.Prosim za mnenje,ali imate iste težave,ali kaj delam narobe?

Kaj mi vemo kaj ga ti serješ in kaj izvajaš? 😀 Zagotovo ne gre za njihovo napako, ampak tvojo, ni druge.

Najbolje bo, da se greš ponovno cepiti. Resno. Potem bo šlo lažje in bo potrdilo steklo. Verjetno je prišlo do blokade pri pretoku energij, tako kot pri tetovažah. Število mora obvezno biti neparno! Isto velja za cepiva. Preverjeno.

Uravnovesi čakre, cepi se še 1x. Pa merkur je retro, to tudi vpliva.

nova
Uredništvo priporoča
    Odvisno zakaj ga rabiš. Digitalno potrdilo je fajn imet. Z njim dostopaš npr. v e-davke, zemljiško knjigo, raznih inšpektoratov in vstopaš v druge portale JU. Z digitalnim potrdilom lahko zaprosiš za potrdilo o nekaznovanosti, pri enih bankah ga imaš za dostop v spletno banko, pa še kaj. Na UE samo rečeš, da ga rabiš in poveš par osebnih podatkov, da uredijo vlogo. To moraš narediti osebno, ne po telefonu. Postopek za vlogo traja 3 min. Potem pa počakaš na poštarja. Geslo za dostop dobiš v drugi, ločeni pošti. 5 let bo mir, potem pa ne pozabi podaljšat certifikata. To nima veze s cepljenjem.

 

Pai imaš registriran račun si pass. Prav vpišeš mail in geslo, ko se prijavljaš v sms pass?

Odgovor na objavo uporabnika
odvisno, 12.06.2021 ob 21:55
    Odvisno zakaj ga rabiš. Digitalno potrdilo je fajn imet. Z njim dostopaš npr. v e-davke, zemljiško knjigo, raznih inšpektoratov in vstopaš v druge portale JU. Z digitalnim potrdilom lahko zaprosiš za potrdilo o nekaznovanosti, pri enih bankah ga imaš za dostop v spletno banko, pa še kaj. Na UE samo rečeš, da ga rabiš in poveš par osebnih podatkov, da uredijo vlogo. To moraš narediti osebno, ne po telefonu. Postopek za vlogo traja 3 min. Potem pa počakaš na poštarja. Geslo za dostop dobiš v drugi, ločeni pošti. 5 let bo mir, potem pa ne pozabi podaljšat certifikata. To nima veze s cepljenjem.

 

Sploh ne veš o čem bluziš, vprašanje teme ni to in tudi ne gre atko kot ti pišeš. Človek sprašuje za sms pass, torej bi rad uporabljal na telefonu.

Aja, še to, si dobil aktivacijsko ko az sms pass po pošti. Ne aktivacijsko kodo za digitalno potrdilo, ampak za sms pass,. če si  začel aktivacijo sms pass in potem s prejetega maila nadaljuješ z vpisom te kode?

Preberi ponovno, lepo, počasi. Kaj se zaletavaš? Itak, da si ti edini pametnjakovič in drugi nimamo pojma. Kaj novega napiši 😁

 

Odgovor na objavo uporabnika
odvisno, 12.06.2021 ob 23:10

Preberi ponovno, lepo, počasi. Kaj se zaletavaš? Itak, da si ti edini pametnjakovič in drugi nimamo pojma. Kaj novega napiši 😁

 

Sms pass na telefonu trol. Razumeš, da ne gre za isto stvar o čemur ti bluziš.? Ne bo šlo, ne?

Da ne boš še naprej jeznoritalo, si bom vzel čas in ti pojasnim. S pomočjo tega digitalnega potrdila, ki ga ti navajaš kahko začneš postopek aktivacije sms pass za telefon, ne da bi ti bilo treba še enkrat na UE. Aktivacijo začneš na računalniku,  ta se ustavi tam, kjer moraš počakat aktivacijsko kodo za sms pass, ki jo dobiš po pošti. Potem aktivacijo nadaljuješ s to kodo in zaključiš. Ko imaš to urejeno se lahko na tekefonu vpišeš na portal zvem preko enkratnega gesla sms pass, z mailom in geslom, ki ga imaš sicer za si pass. Po potrditvi dobiš po sms kodo, ki jo vpišeš in s tem vztopiš v portal.

 

Sms pass sem osebno dvignil ns UE občine ,nadaljeval po vrsti,kot velevajo pravila,piše ,da sem prijavljen,samo moram ponovno iti na UE občine,da potrdijo resnične podatke in mi pošljejo po mailu.Po prvem obisku UE nisem dobil nobene kode po sms-ju ali mailu.

Odgovor na objavo uporabnika
Larfa, 13.06.2021 ob 00:20

Sms pass sem osebno dvignil ns UE občine ,nadaljeval po vrsti,kot velevajo pravila,piše ,da sem prijavljen,samo moram ponovno iti na UE občine,da potrdijo resnične podatke in mi pošljejo po mailu.Po prvem obisku UE nisem dobil nobene kode po sms-ju ali mailu.

Hvala ti viharni jezdec.Bom v nedeljo poskusil zadevo nadaljeval preko računalnika in končati preko telefona.Samo,roko na srce,imajo za nas stare ljudi ful zapleten sistem,po TVju pa razlagajo,kot da je enostavna zadeva aktivizacije.

Odgovor na objavo uporabnika
Larfa, 13.06.2021 ob 00:24

Hvala ti viharni jezdec.Bom v nedeljo poskusil zadevo nadaljeval preko računalnika in končati preko telefona.Samo,roko na srce,imajo za nas stare ljudi ful zapleten sistem,po TVju pa razlagajo,kot da je enostavna zadeva aktivizacije.

Končaš aktivacijo na računalniku in na telefonu potem samo uporabiš.

Aktivacijsko kodo moraš dobit po pošti.

Aktivacijsko kodo moraš počakat, da pride po pošti. Meni je prišla drugi dan. Takole to izgleda.

aktivacijska-koda

New Report

Close