Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dihanje za vrat…

Dihanje za vrat…

Ko šefi dihajo za vrat, ko človek nima časa niti minutke zase…takrat je seveda nemogoče priti do foruma ali pa pisati maile……….Zvezdica je bila tako »zakopana« v papirje do sedaj…….In končno malo miru……..Uffffff……kako paše…………

Zakaj mu nisi zapela;” Ne , ne mi dihat za ovratnik kozel nori…”no saj vem, da šefe je pa le šefe in ga je treba ubogat… Zvezdica cmoka tebi, pa našemu tamalčku tam v tvojem busiju, kako sta, se vredu počutita???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne dolgo pred tem sem bila tako »švoh« da sem se morala lotit jest panin, ker če ne bi »skup« padla………zdaj je pa O.K. S tabo?

mmmmmmm, panini , mljask

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Fina papca ja….ampak sej čez par uric bo pa itak kosilo………….njamsi……..

Sedaj si me razdražila z hrano , grem na papico in pridem čez 1-2 uri
cmoka in bay

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Čau mucek…..

Zvezdica … ne moreš si predstavljat kako te razumem … Jaz sem že cel teden zakopana v papirje … in danes končno lahko malo zadiham … čeprav še vedno ne s polnimi pljuči …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja najbolj obožujem panince te Primorske , ko jih jemo na morju…tako so dobre…kot puterček se stopijo v ustkih…

Zvezdica, drugič se pa raje že prej napapaj, jaz sem bila v tem obdobju nora na sadje, takoj ko sem odprla oci, sem še v postelji pojedla sadež po imenu “Naši”….ta mi je dal moč in energijo za lepo jutro…Drugače pa sem okej, dan je lep…imamo se lepo in kaj naj si želim še boljšega…aja…da hitro preženemo norice iz hiše, pa čeprav imamo zelo nežno obliko, tako da če ne bi bilo pikic sploh ne bi vedeli da jih imamo, no da jih hcera ima….

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Norice? Ti……..na katerem koncu SLO si, da bom vedela kje ta stvar razsaja? Da mi slučajno po netu ne pošlješ kaj…hi, hi, hi…….

Ja..hvala Bogu, da je petek……….

Nehaj…taka grdoba pa nisem, ja v okolici Ljubljane pa res razsajajo, da veš in boj se jih, ker je nevarno za plod to. PO netu pa ti pošljem poljubček na bušija, da vaju malo pocrkljam…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Si srček……….ne samo sonček…….vračam cmoka……..

Napapal sem se , sedaj pa mačke pazite se ,!!!!!!!!!!!!!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ajde………da vidimo kaj si upaš:)))))))))))))

Hvala zvezdica…uživajmo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Samo ga moram še malo izpiliti ,…..hahahahahahaha, pazite se …..!!!
GGRRRRRRGGRRRRR

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

bojno sekiro ,…..!!!!!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Kaj čmo uživat? Preostanek dneva?

sekira, ko pa nima prave ostrine…..:-)) Takšne, kot jo imamo me tukaj, zagotovo ne…
tralalalala…..

Dejmo, dejmo……..jaz imam samo še dvajset minut časa……potem šibam domov…

saj pravim da jo moram še malo nabrusit – izpilit ……,potem si ga nadrsala

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Tako je in vikend, vsak dan, na splošno je treba delati tako , da ti je lepo…še posebno ti…ko si v pričakovanju nekaj zelo lepega…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

po moje boš ti prej padel na nož…. hehehehe, le čakaj!
Strup je v malih flaškah….

ja a misliš da gre to tako hitro , ko pa imam prvič brus in sekiro v roki

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

New Report

Close