Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dihanje za vrat…

Dihanje za vrat…

Ne izzivaj ga, petek se bliža in lahko svojo ostrino do takrat še nabrusi, kaj boš pa potem…se boš tam skrivala za menoj ali pa jaz za teboj…ja,ja, v petek bo vse drugače, se bojim, da bomo tiho kot riti. Cmoka vsem…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Upam, da bo za vikend lepo vreme……da si privoščim končno kakšen izletek ali kaj podobnega….tudi tebi želim, da bi se lepo imela in čimprej »pregnala« norice iz hiše…

Ne, jaz bom raje v jakni, če bo hlad…..:-))
cmoka, šibam!

zik , pa gre buča stran ,………

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Kaj????????????????? Prvič??????????

Ja ja ,tudi ti prideš na vrsto ,…..

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Če sem to samo še v prospektu videl

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Hvala zvezdica,hvala enako… drugace pa se kaj beremo se cez vikend, seveda ce imas na net dostop tudi od doma…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

pri tvoji ta spodnji bučki pričela, meni se zdi, da vse preveč z njo razmišljaš…:-))

Ne bodi hud, napisati sem morala nekaj na hitro, ker šiiiiibam. Fejst bodi! Lep vikend!

Na žalost ne……….bo treba počakat do ponedeljka……vsaj jaz……..in že moram počasti pospravit mizico, ker čez deset minut odhajam….bodi priden in polubčkaj svoje mačkone….pa, pa…..

Ja tebe zvezdica pa bomo , ..mmmmm…….kar za vse krake zvezali , tako da ne boš se mogla upirat ,…in nato…….

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

He, he………Stumpi.bodi priden…pa pridno vadi s sekirico…..Jaz moram počasi it domov….Mail pa res dobiš v ponedeljek, če bo čas……..CMOKA

Lep vikend tudi tebi ,čao !!,
leti predno te ujamem

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

pa-pa zvezdica in res uživaj-počivaj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tudi tebi lep vikend
cmoka in čuvaj na bušija

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Sedaj si pa ti na vrsti , tebe pa digi dagi po riti nagi

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ej, ti lumpi ti…mojo ritko pa pusti kar pri miru…je pa tako moja-moja…in se smejim, lump si in pika! Cmoka, za lep dan…pa ostani tako nagajiv se naprej, ti pase…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No prav , jo pa imej ,….jaz ti pa nekaj pokažem ,če hočeš ::)??

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Kar pošlji na mejlček, bom uživala tam, potem ko bom sama…in da ti ne pride na pamet kaj lumpastega, si kar mislim, kaj imaš v mislih…cmoka;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close