Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dihurji!

Dihurji!

Na plano!A boste sam v ilegali smrdel,al kaj?!
🙂

Kje smrdi??? :))))

Hojla lubči, kako kaj??

Evo..tkole…jaz sem nazaj..in pela sva.”Dezek pada cele dni, se ponoci ne zaspi in namaka luze tri..v prvi luzi zabica;)..v drugi luzi rackica..v tretji luzi sem pa jaz..vsi kricimo na ves glas:” In ljudje so se ozirali..nama pa to nc ni blo mar;))..le enkrat se zivi in upam sam, da sedaj ne bova zbolela..jaz sme enga jegrcka ruknča..tamalcek..pa kakavcka..jupi…

Sp..in kje si ti..no kje si..dihurcek;))..pa kle je dons res vse neki u vonjavah..pri meni disi..no jaz disim po vrtnicah..bi vohal;))..jao..jao..rola se mi;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ker so me forumke privat ……
sploh ne najdem casa sledit :((

send $

Tebe sem se zdej pa res iz srca razveselil!!!!
Pa kje hodiš zlato?Prejšnji petek sem mimo tvojga steklenjaka peljal….sam tist tvoj akvarij je tkooooooooooo velik….
😉

Če se ti rola…točno veš,kaj ti je storiti!
Šifra: ….ne ne povem!
😉

V službi se zabavam na mrtvo,btw!

Lepo je slišat, da si se razveselil. V petek me pa ni bilo v Lj. ampak sem bila 200 km stran.

In kaj je novega na vašem koncu??

Cmoka!!

ne klic hudica da tist nardim..mam sreco..me angeli cuvajo..ves zakaj..k sm un enmu posodila..pa tud ce bi zdele hotla ne bi mogla;))..ma ja ti angeli bdijo nad mano k ni treba…haha..

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Novega?
Dež!
;-

Cmoka ljubica!

heheheheh

se boš že navadil……

leta letijo - iščem stevardeso.....

Pa saj sem se lani umila, no… nič ne smrdim… ;).

Tako: nazaj iz ilegale, da vas tu in tam malo pogledam…

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

A te je P. kej zdelu?Namreč…sam enkrat si med vikendom uspela neki izdavit….;-)))

Pa še danes mi ne gre, a ne? 😉 :)))))) Hmmm…. Delali smo, delali… Garali kot črna živina med vikendom. Pa zapravljali… Ampak bo pa končno toplo :)))))).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

New Report

Close