Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Dijak na test zjutraj pred solo in se enkrat popoldan pred fitnesom?

Dijak na test zjutraj pred solo in se enkrat popoldan pred fitnesom?

Odgovor na objavo uporabnika
no torej, 28.08.2021 ob 18:06

Odgovor na objavo uporabnika
froiše, 28.08.2021 ob 16:01

Odgovor na objavo uporabnika
dokaži, 28.08.2021 ob 15:56

Odgovor na objavo uporabnika
dfssdaa, 28.08.2021 ob 13:53

Odgovor na objavo uporabnika
daj link, 28.08.2021 ob 13:13

Odgovor na objavo uporabnika
sfd, 28.08.2021 ob 11:42

Odgovor na objavo uporabnika
ne vem kako z letnimi kartami, 28.08.2021 ob 11:37

Naš hodi na treninge in na fitnes še vsaj 3-krat tedensko. Hči študentka ima  tako kot sin letno karto za fitnes, tudi hodi tja cca 5-krat na teden.

Torej. Kaj bo z letnimi kartami?

Samotestiranje za šolo v fitnesu ne velja, hči pa gre po tem sistemu v fitnes lahko samo 2-krat na teden in ji letna karta ne koristi.

Ko so v prejšnjem valu fitnese zaprli, so podaljšali veljavnost kart. Sedaj pa?

 

Končno eden, ki zna brati. Vsi ostali kar nekaj trabuljate, pa sploh ne veste za kja gre.

Problem je, ker so testi v šoli le za šolo.  Za ostalo pa ne.

Me prav zanima, kakšno razlago bi dal Janša na moje vprašanje: ZAKAJ TEST V ŠOLI NE VELJA TUDI ZA OSTALO?

Kje so podatki, da testiranje za šolo velja samo za v šolo?  Koliko časa velja test?

Test očitno velja en teden. iN SAMO V ŠOLI. Kje to piše? Preberi med vrsticami okrožnic.

Ne, to nikjer ne piše.  Zato sprašujem, od kje ti te informacije, da ti testi ne bodo veljavni nikjer drugje kot v šolah.

Ker gre za samotestiranje, pri katerem ne dobiš nobenega pildka, da si negativen. Kako bi to to veljalo kjerkoli drugje brez izrecnega navodila?

Skratka, za šole se otrokom zaupa, da se samotestirajo, za šport in kulturo pa ne.

Torej, če gremo po vrsti:

– samotestiranje v šoli bo temeljilo izključno na zaupanju.  Potrdila o neokuženosti učenci ne bodo imeli.  Testirali se realno gledano, ne bodo.

– za fitnes in druge dejavnosti, kjer bo veljal pogoj PCT, bodo učenci potrebovali dokazilo o testiranju.

 

Kje je torej problem?  Mularija se za šolo ne bo testirala, teste bodo dvigovali v lekarnah zaradi dokaza, da so se.

In zakaj je tega treba? Zato, da nekdo bogati s testi.

Odgovor na objavo uporabnika
Uzoi, 28.08.2021 ob 10:57

Ce je temu res tako, potem je jasno, da gre to za eno svinjarijo.

 

 

da pri vsem tem sploh ne gre za zdravje, ampak hebanje naroda v glavo, nadzorovanje , omejevanje svobode in izživljanje oblasti,ker pri skreganem narodu lažje vlada in si grebe…

 

to je isto kot testiranje učiteljev in ostalih, ki jim nkrat tedensko država plača virus – za šiht so s tem testom cel teden zdravi, v popoldanskem privat cajtu pa samo dva dni… torej po dveh dneh od plačanega testa s strani države ta v prostem cajtu popoldan ne velja več – si lahko kužen s korono – zato moraš za predstavo po vov test…  naslednji dan zjutraj, pa še vedno velja tisti prvi na delovnem mestu…

torej drugače povedano korona loči med službenim in privatnim cajtom… zdej pa resno – nismo teoretiki zarote ampak jaz hočem,da mi ta stroka že pokaže ta blazno pametni virus, ki loči med privatnikom in ostalimi zaposlenimi (da prvi lahko gre mirno v gostilno brez pct, ostali pa ne),  virus, ki loči po skd dejavnostih v gospodarstvu, virus, ki loči med privat cajtom in službenim cajtom… proszm – če so to tako vrhunsko strokovni ukrepi, ki jih stroka daje, potem naj stroka tudi pokaže ta blazno pametni virus, možganov nima, zmore pa  hudiča veliko.

 

Moj predlog bi bil, da naj bo test v šoli taprav in velja še za vse ostalo.

Ja, v nasprotnem primeru se v šoli ne bo nihče testiral, v fitnese in gledališča pa tudi ne bo nihče šel in plačeval po 12 eur vsakič.

Zgubijo podjetniki in mafija. In še najbolj mladina.

Odgovor na objavo uporabnika
iioklk, 28.08.2021 ob 17:57

Norišnica, vam povem.  Kako nas imajo za bedake. Res je, test zjutraj v ponedeljek, v šolo gre lahko, popoldan v kino, gledališče, telovadbo, piso, drink  ne sme. Mi lahko kdo to pojasni? Krek, Une dve pametnjakovićki ?, Jozl?

Seveda vas imajo za bedake, če pa se ljudje obnašajo kot bedaki. Kaj pa govorim že ves čas ?

Potem pa jamranje, da ni nobene logike v ukrepih….ja, logično, da ni nobene logike, ker to nasilje nima veze s korono in ne zdravjem.

Nehajte že počet nelogične stvari in se obnašati kot bedaki. Kaj pa je definicija bedaka ? To je nekdo, ki počne nelogične stvari .

 

Odgovor na objavo uporabnika
Robi567, 28.08.2021 ob 18:32

Seveda vas imajo za bedake, če pa se ljudje obnašajo kot bedaki. Kaj pa govorim že ves čas ?

Potem pa jamranje, da ni nobene logike v ukrepih….ja, logično, da ni nobene logike, ker to nasilje nima veze s korono in ne zdravjem.

Nehajte že počet nelogične stvari in se obnašati kot bedaki. Kaj pa je definicija bedaka ? To je nekdo, ki počne nelogične stvari .

 

Ja, ker si ti pameten, povej, kaj naj človek naredi?

Pameten človek naredi in počne logične stvari. Če nimaš lastne pameti, ki bi ti določala kaj je logično in kaj ne, potem postaneš vodljiva ovca, ki jo vodi pokvarjena medijska propaganda.

Če pa poseduješ lastno pamet, pa menda veš kaj storiti.

Odgovor sem podal med vrsticami.

 

S temi testi  so dali volku ovce cuvat :))

Odgovor na objavo uporabnika
Robi567, 28.08.2021 ob 18:59

Pameten človek naredi in počne logične stvari. Če nimaš lastne pameti, ki bi ti določala kaj je logično in kaj ne, potem postaneš vodljiva ovca, ki jo vodi pokvarjena medijska propaganda.

Če pa poseduješ lastno pamet, pa menda veš kaj storiti.

Odgovor sem podal med vrsticami.

 

Ne me j. Povej, ali pa čuti. Bluzis brez veze. Nimas pojma. Butl in ovca si ti.

Odgovor na objavo uporabnika
Ime ali vzdevek 1234, 28.08.2021 ob 12:24

Dijakom je bilo omogočeno BREZPLAČNO testiranje in zdaj boste še sr*li.

To je laž. Omogočeno je bilo brezplačno SAMOTESTIRANJE 1 krat tedensko. Ampak ta test velja le za v šole. Me res zanima zakaj? Če je dober za šole, zakaj ni za drugam. Mogoče zato ker je 10 krat cenejši.

Vso to siljenje s PCT pogoji in s testiranji je le način, kako čimveč ljudi pripraviti do cepljenja.

Oblast bo najbolj vesela, ko boste dali cepit tudi vaše otroke. In ko bodo pristojni na vseh slovenskih televizijah začeli pozivati starše, naj pripeljejo na cepljenje svoje otroke, sploh ne dvomim, da se boste nekateri od staršev z otroki  nemudoma postavili v vrsto!

V zadnjem času je med cepilskimi zagovorniki fašističnega nasilja zelo glasen Vodeb.

Mislim, da ta članek pove vse in odgovori na vprašanje, zakaj ta človek tako zagovarja fašistično nasilje ter nasprotnike fašizma zmerja in ponižuje. Prav tako nam pokaže kdo in kakšni ljudje stojijo za vsem tem koronskim nasiljem ter grožnjami.

Fizično kaznovanje mora biti dovoljeno!

Totalna bedarija vse skupaj, tu se vidi neumnost na neumnost, ce ze, naj se testirajo v soli in se to zabelezi in naj ta test velja za mlade povsod, od sporta, kina itd.. Za tekoci teden.. Ker mladi se ne bodo testirali in placevali za vsak drek, ok, mogoce 20% se jih bo cepilo, ostalo pa lahko pozabite.. Kolikor jih jaz poznam okoli sebe, bodo pac doma oziroma se dobivali privat.

https://www.facebook.com/ttopalovic/videos/566564074472884/

Odgovor na objavo uporabnika
robi445, 28.08.2021 ob 20:01

V zadnjem času je med cepilskimi zagovorniki fašističnega nasilja zelo glasen Vodeb.

Mislim, da ta članek pove vse in odgovori na vprašanje, zakaj ta človek tako zagovarja fašistično nasilje ter nasprotnike fašizma zmerja in ponižuje. Prav tako nam pokaže kdo in kakšni ljudje stojijo za vsem tem koronskim nasiljem ter grožnjami.

Fizično kaznovanje mora biti dovoljeno!

Robi, Vodeb je bil že prej krreten, že zdavnaj pred Covidom.😄😄

(https://www.youtube.com/watch?v=lvLJ8TjqIP0)

Odgovor na objavo uporabnika
hjflgj, 28.08.2021 ob 18:13

In zakaj je tega treba? Zato, da nekdo bogati s testi.

To je res, ampak tebe v povezavi s to temo nima kaj brigati, kdo bo služil, zakaj bo služil in kako bo služil.  Bistvo je, da je mulariji omogočeno obiskovanje pouka ne glede na to, da jih vi, bedaki, hujskate in napeljujete k temu, da se ni treba testirati.  S tem ukrepom, katerega itak nihče ne bo upošteval boste vi, idioti srečni, Slovenija pa si na meddržavni ravni ne bo delala še večje sramote, kot si jo dela že s tem, ko se je izkazalo, da smo ploščatozemljaški slovenclji na ravni imbecilnih pastirjev na Jahorini…

Problem je v tem, da ustvarjajo shizofreno situacijo, ki je namen samo še sama sebi. Zdravju sigurno ne.

Tem problemom se bosta izognila, če se bosta cepila, poleg tega pa bosta vsaj 70% zaščitena pred okužbo s covidom.

 

New Report

Close