Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Diplomska naloga

Diplomska naloga

Zajček sedi pred votlino in nekaj piše. Pride lisica in ga vpraša, kaj dela. Zajček pravi: Pišem diplomsko nalogo ”Kako je zajček pretepel lisico”. Lisica pravi: Ha, ha, ha! Zajček, na trdna tla se postavi! Zajček pa: Ne verjameš? Pridi, greva v votlino, pa boš videla! Gresta v votlino in zajček kmalu privleče ven pretepeno lisico. Potem pride ris in ga vpraša, kaj dela. Zajček pravi: Pišem diplomsko nalogo ”Kako je zajček pretepel risa”. Ris pravi: Ha, ha, ha! Zajček pa: Ne verjameš? Pridi, greva v votlino, pa boš videl! Gresta v votlino in zajček kmalu privleče ven pretepenega risa. Potem pride volk in tudi njemu se zgodi podobno. Pa pridejo vse gozdne živali gledat, kaj se dogaja. Pa vprašajo zajčka: Kje pa je skrivnost te tvoje naloge? Zajček pravi: Če delaš diplomsko nalogo, moraš imeti dobrega mentorja. Pa gre v votlino in ven pride z medvedom.

knedl, knedl +1

Ha, še tole . Si mi pa posvetila danes čebelica !!

moj odg.
moj mentor, torej ti, bo imel z mano še precej veliko dela. Zdaj zakaj. Hehe, ker eno rečem prej, drugo mislim zdej, no, zdaj me pa spravi v red..ker na koncu bom mislila tko kot prej….

no zdej pa vidiš kako sem …

…. karakter ?
…. prepričana v ….?
….. dojemljiva ?

Kava , zajček ?

… pridem nazaj , ko ventilator zalaufa ….

žlikrof,žlikrof + 1

Nioba, nič več nisem sigurna !
Ravno zato Kava bo !!
cmoka !!!

Cbeli, si sigurna, da to ni ze magesterij iz podrocja zivljenjskih modrosti?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Dobro jutro zajček najbolj zajčkasti !
Viš , res je v vsaki slabi zadevi vedno tudi kaj dobrega .

hehe, yap, to je to. Komaj čakam videti te !
cmoka

New Report

Close