Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek D(i)rkanje v snegu !

D(i)rkanje v snegu !

Evo hmajna eno dve besedi samohvale…namesto poročila o dirki.

Hja…Gabrielček je dobil nenapovedan “poziv” za it delat klobase, žlahta se je od mraza pomehkužila in izrazila željo po ne-it….tako da sem ostal dokaj osamljen v potrebi po Kranjski Gori in tako nisem šel nanka jest.
Jebi ga bejbi.

Sem pa vseeno koristno ponucal ta cajt..peljal familijo se sankat in smučkat…Najprej Mašun…….neprevozno-burja-zameti, ….Svinščaki-neprevozno-burja-zameti…..Kalič….burja-zameti-ampak prevozno…in se je v pre pre pre pre čudovitem pravljičnem dnevu najdlo gor full full folka ki bi…smučali, papali, lulali….no..saj so vse to…sam po grmovju in celem snegu, ker gor ni žal nikogar, ki bi te proge uredil.
Ampak sneg, sonce, smrekove veje do tal od snega….ej ku na Finskem.

Sem naračunal da sem pozimi 83……zadnjič stal na smučkah, včeraj, po 20 letih pa spet. Ufffffffff….kam je šel čas?
OK…ne bom rekel, da ni tisto moje vijuganje zgledalo še malo okorno in kmečko…ma vseeno dosti bolje od tega kar sem pričakoval da bo…
Presenečen sem bil, da ostane po toliko letih, vseeno toliko občutka v riti…

Dobro jutro vsem in priporočilo….pejte se smučat :))))))))))) je dobro za dober tek, pa še mulci full spijo po tem.

Čau antonio !
Najprej tole. Čestitke za tvojo fotko na naslovnici vikend magazina, sem bila presrečna, da sem te uzrla tam.
Drugo, še dobro , da nismo lezli tja , kjer te tako ne bi bilo.
Tretje, ja. ostane nekaj v memoriji in še vedno znaš smučat čeprav po 15 – ih letih .
In četrto, hvala ker si povedal , da smučaš spet , ker takoj sedaj se grem vpisat v klub ” Ljubiteljev dreves ” !!!!!

Ufff….ta bi bila pa res dobra, da bi kdo šel tja in iskal mene…gobezdalo pa lepo doma…ups :)))))))))))

yap , mislim, da bi danes v tem primeru ti, izgledal hudo slabo.

UU Čaki a vi to res o Magazinu..čaki mal ga bom šla kupit…A to na naslovnici res naš Tony al sašk..aaa?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bwemti da je Tony..kaj si me našponal ti zajček ti…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tony Soprano :))))))

hehe, kaj vse prenese cajtung

nisem te. Saj sem rekla, da je tony gor !

Dobro jutro vsem skupaj. Tudi jaz sem imela včeraj izlet in potep po Bovcu, pa Kranjski gori, pa Ljubljani itd…..Rally sem itak zamudila….šit…to pa zato, ker si nisem prebrala, kar ste tle gor pisali…Drugače je bilo pa lepo. Mislim….kolk ljudi je smučalo…ej…..sicer pa…jaz bi se lahko samo sankala, ker če bi si dala smučke gor bi moral takoj rešilc prit….Tako! Vsem skupaj želim lep dan, brez stresa in prevelikega napora.

CMOKA *******zvezdica*******

Dobro jutro, dober dan Tonček !
Si me malo potolažil … mene tudi skrbi , kako se me bodo
smučke privadile zopet po osmih letih … upam, da mi rata,kukar
je tebi . Ja , včeraj je bilo en kup turno smučarjev , ker
je tako pihalo, so vedno znova vijugali po celem snegu .
Menda je bilo super, mene pa še spomin nanje zebe , brrrrr .
Sem se šla kar v zavetje sankat .

…presenečaš me , nisem vedela, da tudi mafijozeji smučajo
takole …. al je to le krinka , hahaha

Uživaj .

Spet o klobasah , ha .

Hojla, jutro in cmoka Niobi !
Nič bat , ko boš na strmini, bo vse teklo kot namazano. Če je mafiozu uspelo, ma kako ne bi tebi.
Pa tudi če smuča ” under cover ” :))

Saj se tolažim s tem , da me nič ne moti , če sem
ko sneženi mož , al pa če se samo pokadi,pa me ni
nikjer ene pol ure predno najdem sama sebe ,
samo , da me ne zzzeeeeeeeebe .

Zajček zajčkast gre zraven !

no glede smučanja se popolnoma strinjam s tabo.. to je tko kot s kolesom se voziti nanka ne pozabiš :))))

Glede Kr. Gore.. ne žali čovječe… iz prve roke sem danes zvedel, da je bil čisti poden in vsi ki so karto kupili v soboto, so meli v nedeljo frej vstop zaradi slabe organizacije pod nivojem proge in podobno. Planica pravijo, proti tem letos, je bila boljša od Bologne. Tko

Sicer pa Jani zdej premišljuje in dela plane za konec tedna, ker ga bo verjetno sledovalo skijanje.. pa niti ne tolko skijanje kot pomoč pri organizaciji tekme za pokal Zavarovalnice Triglav za mulčke…. al bo to Soriška al pa Stari vrh… definitivno mi pa ne uide spet ena noč na Soriški.. polivanje proge.. za boljši led za sankače :)))

Ja tko… delat bo treba.. če ne bomo zmrznili :))

Bo zajček šel zraven :)))
teptat in ravnat smučarske doline , pa še smrekce mal poravnat !

Ps. meni pa tale zunanja vročina očitno dobro dene :)))

hehehehe ljubiteljev dreves :))))))

živjo zajček :)))

Zvezdica !!!! :)))))))))))))))))))) čau in lubčka !

Nekje pač moraš “potrošit” umazan keš, a ne:))))))))))) ga oprat….

Ej, dobro da si povedal…mi ni več žal.

Ker včeraj sem gledal malo z enim okom čez smreke…ke do Julijcev pobeljenih…

Jani….pazi, da se pri tem ne poliješ po hlačah…saj veš….umetni je lahko sicer trši in večji…sam noter ti to ne bo nucalo, zuni pa…kaj ti nuca…

Mogoče mi pa rata na sankanje prit…sem ziher, da če bo Jani poleg…ne bo škripala organizacija.

Ta je dobro a ne ? :)))))))

Je zajček spet bil moder !

Živjo Jani !

Kako moder?

A to misliš…če b šla v kljub….pol pa s smučam u drevo? pa b bla vsa plava?

Cepo :)))))
zajček ni rušilni potres in ne ruši dreves okol po krvavcu in rogli.

Tebi pa dva lubčka!!!! Kje si pohajal v petek?

Ma imam en čuden urnik..napr..pon+sr+petek, potem mi pa obrne na tor+čet+sobota….torej…bil sem free.

Malo kidal sneg, vozil deco v šolo, popoldne smo malo zabluzli po obiskih…ipd…

Pa ti?

So ravno kar povedali na radiu Istra…

Kaj je šele v Pivki…bogi zajčki, srnice, lisičke…

Standard…v petek je bilo delovno, kot ponavadi (oz. malo manj delavno, ker sem visela tle gor…) Danes se moram malčk popravit….zato neki napišem, potem malo pokukam sem gor…Skratka…v četrtek si mi res popestril dan. Sem bila cel dan dobre volje…smeh pa mora bit a ne???

New Report

Close