Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek D(i)rkanje v snegu !

D(i)rkanje v snegu !

pa kužiji , tisti ki so zuni. Ko jih ljudje ne spravijo na toplo, mene kar srce boli ko pomislim. Res !!

hehehehe bom se pazu ja.. sej.. k enkrat pride na toplo.. pol ni dougo več trd… se kej hitro zmehča in potem se samo urihta ja :)))))

No ja.. organizacija take velike prireditve ni odvisna od enga mene, tko da… hehehehe mam včasih občutek, da bi blo boljše, da me ni zraven.. če ne druzga za mene, ker ni treba prezebat na takih temperaturah :)))

:)))))))))))))))))))))))))))))))
ta prav mafijc, najprej zažene vik ino krik ukol sneženga rejlija, pol pa big mafijc lepo drgam zavije:)

ziher za to da je bil na tvojmu koncu gmah, pa da si lahko gorile (telesne stražrčke ne de) dama pustu.

škrat se reži na vsa usta ku pomisli na antoniusove zmenke:)
mafija ku mafija ne de…

sploh je pa boli da se mafijo pr gmah pusti;-)

ergo enga cmoka na šverc

Brez smeha nima niti smisla živet. Moj moto je itak da je bolje, da sem malo fuknjen in ušlatan, kot pa neki resen, zatežen, odgovoren, ambiciozen in kar je tega…

Ja, dobro sva “zakurila” :)))))))))……kot nalašč sem v soboto videl nek cajtegn, ki nisem sploh vedel da obstaja…Kaprica al neki tacga…piše noter nekih “10 pravil” al točk za virtualni sex…pa pravjo, da je tudi virtualni prevara. Strela jasna. Sem pa mislil, da bom počakal s spovedjo do velike noči :))))))))))))))))))))

:)))))))))))))) modri zajček :))) aja, sem pozabu prej napisat.. zajček si in zajček ostan :)))))

čau zajček 🙂

Ja in če zdej pride spet kak “fen” iz sahare in bo spet 10-15 stopinj…bo ta zadeva zdržala do takrat?

yap, sem te že hotela za rokav pocukat in vprašat spet.
Oki, naj bo tako.
Ja, vsake toliko časa malo pomodrim :))))))))))))))))))))))

ja, zajček ni … štor!!! Tko!!!

dons je tolk mrz, da sem čist.. moder :)))))))))))

Bemti sunce zvezdasto :))))))))))))))))))))))))))))))))))) mi je pripeljalo, ja, da je tovrstnih zmenkov….ki so pol skenslani…že mal preveč, ne de?

Ma ker upanje umre zadnje, vsenglih upam, da bom kmalu meso poslal in na zvezdi severnici pristal :))))))))))))

En dan te ziher pridem sklatit ke u Butale, tko !

tole mi je pa tko všeč napisan Jani, veš ! :))
hehe, kako sem stavek zložila smešno skup :)))

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))99999

Kaprica…ja vem, da obstaja, vendar pa nisem še nikoli kupila te revije. A je od tega meseca oz. tedna? Si jo moram tudi jaz kupit, da bova lahko spet vrgla kakšno »vročo« debato….he,he,he…Virtualni sex??? Kdo je rekel, da to ni mogoče? Vse se da….sam če se hoče…

hehehehe krinka ja :)))) Ma ko se zamislim tončija na smučah.. pa okol njegove gorile :))))))))))))))))))) aj jej :)))

živjo nioba :)))

Zajček ni štor,
zajček je nor!

na men se lahko pristaja sam s spešl dovolilnico:))))))))))))))

kej misliš da sem hruška da bi ti mene kr sklatil?

…doniš ni hujšga ku če si da človk z mafija apravka;-)

ma ziher je skenslanje zmeri za kej dobro….

divji podivjan,
zmer bolj razcefran.

Ej nasvet….pesti cajteng na polici, da ti ne bo žal za šoldi :)))))))))

Hja…virtualni al pa taprav…glavno je, da je!

Točno tako ja!

Okoli štirje z mobiteli…jaz pa na sredi…kot na Češki koči…v shortsih in kratki majčki :)))))))))))) pa za pasom Magnum al pa Colt 38

Ja veš…dovolilnice, prepustnice, izkaznice in odločbe mafiji še nikoli niso delale preveč težav. Kar se tiče odlaganja…odlaganje podaljšuje užitek, yap :)))))))))))

tole je pa res :)))))))

ne čujem dobro:)

zajčk advukat:)

Ajde dobro…imaš prav…pa ti meni povej, kakšni nasveti so napisani…

Hja..najprej piše une v stilu…je varno :)))))))), je anonimno, je tako in unako, pol sem pa prišel do te točke, pa sem hitro zaprl cajteng in zbežal :)))))))))))9

Imam jaz svoja pravila….in ta so boljša, he he :))))))))

New Report

Close