Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dišati po ljubezni….

Dišati po ljubezni….

…. kar komu to pač pomeni :)))
Vonji – zakladnice spominov in želja ….

…..ali pa spodbud in motivacij za ….

Nikitka se že zgublja v predstavah … kaj pa vi …

Žal te ni več on-line, da bi ti povedal, kaj zares mislim ob tem.

Tako mi trenutno diši le pršut, kruh in ocvrta jajčka. No, pa saj se tudi s temi vonji da kam prit……..

Vonj cvetja iz sosednjih vrtov,
šumenje reke izpod bližnjega mostu,
pesem ptic, ki odmeva nad menoj,
nežen večerni vonj, ki me obdaja, ko hodim okrog….
Vse to diši po ljubezni……

hehe, Nikitka, ljubezen je vedno odlicna tema .. Posebej za nas forum.. Mogoce bodo komu vsec besede Mitje Šarabona, ki pravi:
………..
od tebe sem obcutil slast poljuba,
ob tebi sem obcutil, kaj je kri..
Ne vem. si sreca ali si poguba,
o vem le, da tvoj poljub lepo boli!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

……. in vse to, mili moj zajček, diši tudi
po hrepenenju, ne le po ljubezni. Vse to
vzbuja v nas voljo in željo biti v tistem hipu, ko
to zavonjamo in zaznamo nekje in z nekom,
ki bi dodal vsem tem čarom še nekakj svojega
čara ……….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ODLIČNO !
Res super, Mariči !
In to je to !!!

Lupčka!

Dobro jutro, prijateji,
danes je naslov teme tako lep, tako privlačen,
tako spodbujajoč, tako poln možnosti dati iz sebe
nekaj, kar smo že davno tega sprvili nekam na varno,
danes je naslov teme tak, da imamo vsi vse možnosti,
da se z njim in z Nikito potegnemo iz naše vsakdanjosti, da ponovno damo našim čutom možnost zaživeti v polnem siju, da ponovno odklenemo tiste prečudovite spomine, kot sem jih jaz tam doli nekje, pod zajčkom danes že obudila.

Škoda se mi zdi spreminjati in dodajati novo temo, kar pod tole se bom malce povrnila v čas, ko mi je vse, čisto in popolnoma vse, dišalo po ljubezni. Dišati po ljubezni, ah!

Dišati po ljubezni …… ta hip (uf, gospodar se brije in mi je na misel prišlo …) dišati po ljubezni pomeni dišati po čudoviti, prečudoviti kolonjski vodi, eto bogme, pa sem spet na hodniku naše firme in spet v trenutku, ko sem obstala sredi hodnika, ko je šel mimo moški, sveže obrit in urejen in tako mamljivo dišeč, da sem samo stala, stala in stala. Se spominjaš zajček, bela cesta, kako je bil tisti dan poln teh dišečih moških, teh vonjav ???

Dišati po ljubezni ….. pomeni tudi pravkar se zbuditi, se obrniti v topli postelji, stisniti okrog pasu drago bitje, ki še vedno diha v enakomernem ritmu in se nato sanjavo obrne in vpraša, koliko je ura ………

Dišati po ljubezni …. oja, tudi jutranja rosa, po kateri bi, če ne bi imela toliko težav (beri še kaj drugega zraven !!) stekla ven na plano, bosa in z razburkano domišljijo, da me tam na gozdni jasi čaka, ves nestrpen, ves premražen, a isto tako trepetajoč v pričakovanju vonjanja sveže opranih las in prsi in tiste svežine, ki daje novemu dnevu novo ime ……

Dišati po ljubezni …. tako dišijo pravkar vzcveteni drobceni beli nageljčki, tisti, ki so nam jih skupaj s končiči asparagusa vpletli v nakodrane lase tisto jutro, ko so nas botri odpeljali k birmi in je bil ves ta prečudovito sanjavi svet narejen čisto in samo za nas, bitja v belem, ki smo pričakovali tisti blagoslov, katerega čakamo še danes ……

Dišati po ljubezni …….. po ljubezni diši tudi pelete dveh kosov, ki tiščita kljune skupaj in se navsezgodaj zjutraj tako močno prepirata, da vzbujata v nas neslutena občutenja. Le kako bi ta dva kosa slutila, da njuno petje vzbuja slo in istočasno tisti tihi mir v duši, kako polne so naše prsi ob njihovi neponovljivo enkratni pesmi, kako so naša grla zadrgnjena in se še prestopi ne upamo, da ne bi utihnila ….

Dišati po ljubezni ……..uf, po ljubezni diši vse, kar uzre in česar ne uzre naše oko, po ljubezni diši vse, kar si ta hip želimo in kar dobimo, po ljubezni diši tiho veselje nad lastnim obstojem, po ljubezni diši tiho nepotešeno hrepenenje, po ljubezni diši iskanje nečesa, kar bi nas spet dvignilo za par centimetrov od tal in bi nas nosilo, kot bi dobili peruti, po ljubezni diši rumeni metulj, ki je priletel mimo nas, po ljubezni diši ….. naša želja ……… In ta hip, prav ta hip, dišim po ljubezni tudi sama.

Dobro jutro prijateji, naj nas to jutro tema popelje v naše sanje, v našo prvo doživeto ljubezen, v naše želje in v naša hrepenenja, v naša pričakovanja, v ………. lep dan!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Vse diši po ljubezni, če lahko to le vidiš.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Aha, Mariči, se spominjam tega gospoda, ki ti je tako lepšal jutra :))
Pa si me spomnila tudi na to, da tudi mene vznemiri ta jutranji vonj po britju in kolonjski uh………

Ah… ljubezen 🙂 Ljubezen…..? Ljubezen 🙂 ljubezen……. ljubezen!!!! ljubezen;)

Jani … nima besed…. ljubezen je neki čist prelepega, da bi jo lahko opisal z nekaj besedami 🙂

Jaz pa čakam, da boš on-line, ker bi rad vedel, kaj imaš bolj v mislih….

Lahko so vonji, ki vspodbujajo domišljijo in te spominjajo na ljubezen kot tako, ali preprosto, vonji ki jih ljubiš in so ti všeč, ali vonji, ko….za tem….prav preprosto in direktno kot si napisala……dišiš po……no ja, ljubezni.

So pa vsi omamni in prijetni, vsekakor.

Diši , po lepem vremenu in po denarju ,……….
brmmmmm…brmmmm….

lep dan vsem , zelo vas pogrešam ..
Javil sem se vam ,da ne rečete da sem P……in kar na enkrat izginem …

blabla ……. jabadabaduuuuuuuu

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ojoj Štumpi! No, sicer danes tudi pri nas diši po denarju, hehehehe… plača in regres, juhuhuhu!!!

Nisi ravno P…, vseeno pa lahko večkrat kaj napišeš. Če se ne motim si ti eden izmed krivcev, da je tale forum sploh ustvarjen. K’r neki.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ma si izpustil besedo ljubezen, štumpi !

Ljubezen , hehehehehehe

zanimivo , res je zaljubljen sem v svoja dva otroka , pa v to družbo ki uživa in se veselo zabava , …..

Je kdo gledal včeraj na A kanalu – smešne SEX reklame ???

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ejga no.. ne nis :))))) ti kar delej.. dnar je vendar treba zaslužiti a ne :)))

Jani pozdravla Štumpija in … velik biznisa!!!

Stumfi, a ti kej veš o nekih napisih na enmu skretu pr tebi? a? a?

Sem pa en velik K…….., kadar se zrajcam …
Lili si ti že v službi ??
Imam en dober Avtoradio , cena …. sitnica – Zdi se mi da je Panasonic…hehehe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

E moja Kljuka , ….mislim pa če bi še ti izginil ….da bi te prišli kar iskat tja v D. vas….

Vidim da se imaš lepo , kvala za meile !!
Pošlji še kakega .

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

nenenene, rabim Kenwooda. Sori. Sicer pa sem že malo obupana,tako, da če bi me malo prepričal, bi še vrata kupila. Čeprav nimam garaže, hehehe…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Nepoboljšljiv :)))))))))))

Kljuka 2 ,
Napisi na posebni sobici ,kjer človek najlepše UŽIVA , obstojajo …
Ampak so podpisi dežurstev ,kdo jih Čisti !!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Aha, zdaj se bo pa začelo…

A nima Štumpi svojega sekreta?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Malo sem se ŠALULA ,….HEHEHEHEHE

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ha, ha, zdejle se bo šele zakompliciral :)))))))))))))))))))))))))))))))))))

New Report

Close