Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dišati po ljubezni….

Dišati po ljubezni….

Štumpi, zgaga!!! Ga ni pa ni, potem pa pride, pa vse na glavo postavi, hehehe… Kako je to fino, hehe..

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

.. veš špinel pa tangice nardijo svoje :)))))

Bgv zapre narahlo zapre oči, nagne glavo nazaj in globoko vdahne … Ja … res je … diši … diši po ljubezni, ki jo ima v sebi … Vidim ga … vidim ga pred seboj … z njegovimi svtlečimi očmi in razprtimi rokami, ki kličejo po objemu … Voham … res voham … njegov parfum … tisti parfum ob kateremu se vsakič zdrznem … ob kateremu nsakič dobim kurjo polt … Tisti parfum, ki je tako značilen zanj … tisti parfum … tisti vonj …. vonj ljubezni!!!

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Veš, bi moral prav pomislit, zadnjim par mesecev, katero temo NISMO sfuzlali. :))))))))))

A bo dr.B danes kej visela okrog Križank?

(sam ne reč, da boš kupila revijo Ugankar!)

O, Bgv, sem dobila kurjo polt. Sem hotela sama to napisat, pa si ti to naredila veliko bolje.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ej , se spomniš , ko sva enkrat ugotavljala , kdo je komu dvojnik v A.Fordu ?

Se ti ne zdi , da naš Štump nekam sumljivo sliči na sir Oliverja :)))))

Nikitka se veselo smeji in slaaaaaaaaaaaaadko pozdravlja prjatla Štumpa

A si naročil mami , naj speče kruh ?

Ker brez tega ne bo nič :)))

Nikitki …….. nato najlepše diši koža ljubljenega moškega ….

A tukaj mogoče govorite o vonju ljubezni al’ se men še sanja ?

Dobro jutro vsem .

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

:))))) Oh … ja … jst mam še zdej kurjo polt … Evo .. spet se ne bom mogla skoncentrirat na delo :))))) Mah … bo pač še en dan šel v nulo :)))

Ne ne … ne smem … … … ….

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja, lepo smo začeli o tej lepi temi, pa jo je en cepo sfižil potem :))))))))))))))

Ubogi moški !!!

Daleč za kruhom, konjakom in pršutom……

S pomočjo 20 drugih cepotov in cepk. :)))

A lahko kratko obnovo, prosim ?
Mi tud slučajno ne znese brat.

Brusko, ti znaš obnove pisat – eni špohtlni so tud noter – kaj ma to veze
z vonjem ljubezni ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Ja, prosim brusko obnovo, jaz bi se tako smejala :))))))))))))))))))))))

Brusko, sam si se zdajle izdal, jaz te nisem omenila hehehehe….

Mmmmmmmm …. Brusy , sonce , ljubezen moja … veš , kaj zdaj počnem ….

…. Nikitka je globoko vdihnila , se zleknila v stolu , rokica ji se segla v……. VREČKO S KRUHOM – in to S PRŠUTOM !!!!
In da ne bi mislil , da se hecam – je čisto in krvavo res , ker je Nikitka že navsezgodaj tekla v eno pekarijo tu pri nas , kjer pečejo kruh s pršutom …. in ga je ravno kar pojedla … mmmmmm …. škoda , ker je že konec ….. no , ZDAJ lahko prideš :)))))

ja točno .. kere pa nismo :))

B. bi šla ful rada dans do križank .. pa bi poslušala … wellcome to Tijuana .. tekila.. sexo .. marihuana :))))

sam noben ni za stvar … greš ti z mano? .. sej zihr ne bom mela sabo špinelov :)))))

B.

V enem stavku si napisal vse bistvo obnove !

Kako vezo imajo špohtelni z vonjem ljubezni ?

Glih tako, kot naši posti s to temo :))))))))))))))

Sicer pa bi se dalo najt povezavo:

…………..prišel je domov in ni zdržal pritiska. Stekel je v garažo, poiskal špohtel, ter v krčih in joku praskal in strgal s sebe vse, kot bi hotel s sebe postrgat vonj po prepovedani ljubezni, kateri se je pred tem predal……

Viš, si imela dobro intuicijo, kaj smo včeraj klepali po forumu…..

Ma, sem ostal brez kart, potem je pa še zamali spet neki bolan, čeprav, nisem čisto brez šans, ker gre sestra z možem, pa bi tako obstajala možnost, da se prištulim.

Seveda pa ne bi bil rad sam za tistim obzidjem……

grem iskat karte ? prideš?

Ja, po mojih info kanalih so karte že zdavnaj preč, sam, če jo dobiš, pridem 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

ja no .. še vedno ostane tisto .. za obzidjem .. pa plezanje čez :)))

Upam, da imate v mestih nekako bolj mestne navade glede tega.

Pri nas, v ruralnem okolju, se je že zgodilo, da so na kakšni gasilski veselici povabili, ne vem, Parni Valjak, pa je folk rinil na špil mimo blagajne skozi razne ograje in grmovje………kjer pa jih je čakalo polito strojno olje – rabljeno, kakopak.

Pa ni bil madež samo na duši, ampak tudi na obleki.

Evo, to bi bila dobra reklama za pralni prašek.

…..jaz pa vedno zastonj pridem na žure, ker ima moja mamica novi Persil….

Africano…………clandestino
Peruano………..clandestino
Mano Negra…..clandestino
Marihuana…….ilegal !

Torej, glede gornjega, bova v kontaktu, oziroma, ti bom sporocil, glede na stanje doma, ok?

tkole je .. včas smo plezal .. ker ni blo tolk tistih z rumenimi džeketi .. danes jih je polno .. pa zato plezat sploh ne začnemo :))) je škoda porabit tolk moči za to .. da pol skačeš dol in nič ne vidiš .. moč tko al tko rabiš kasneje .. po koncertu :)))

drugače se da karte zih kupit tudi pred vhodom .. le mal dražje so :))) .. je pa zuni taka fletna kamnita ograjca .. kamor se človek lahko zlekne in v miru uživa in posluša dogajanje .. muska je tko taka, da za noret glih ni :)))

če boš tam povej .. pridem 🙂 .. bova pa na kamniti ograjci sedela :)))))

B.

New Report

Close