Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dišati po ljubezni….

Dišati po ljubezni….

… že nekaj ur. Ok, sej nebi pisal tega posta.. ker.. kaj čem pisat, ko ni nikogar tuki gor, vendar, da je red in še ena tema, ki smo jo pripeljali do 100… evo moj mali prispevek. Tko.. to je vse za danes…. naj vam sonček sije… na…. hmmmmmm popke 🙂 naj vam bo lepo in veselo! Čau!

Jani ma dost…. službe, pa še neki je danes en praznik…. tko.. za ne delat.. torej… freej popoldan 🙂 in bo veselo. Čau!

Ne ne Jani. Ni res. Jaz sem tukaj in tole bo dodaten prispevek k temi :-))

🙂 Pandica.. sej tko je.. pol k jest skurim dam… se pojavijo razno razni prebivalci tega.. našega preljubega… gozda 🙂

Jani zdej gre ven na sonce in pozdravlja Pandico (vse ostale pa tud nooo :)))

Ku ku…tud jest mal poškilim sem gor!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

O !
Muca ****

oooo zajček..cmok!******

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jest ravno odhajam.

Kako zdravje , muci ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

oo mišonek bolje je.hvala zdej ti že lahko dam lubčka cmok!!***
Lep popoldan ti želim..pa name kej misli…hihihi papa**

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

mmmmmmmmmm dišiii..diši po ljubezni…vsepovsod naokoli dišiiii…ja ja ja!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

muca.. a maš ti zdej že .. šiht?

Jani je vesel.. vsacga tuki gor 😉

zajček :))))))))))))

JTLC

šiht? heheh kak misliš..jest mam šiht cel dan..mater še ponoč..sam tak sej veš nič vreden šiht..pa nič plače ni!! heheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jani, moj ! :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ZTLC !

hehehehehe , vsaka ti čast , lepo si me nasmejal !!
tako še v bodoče

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

New Report

Close