Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Diši..diši;))

Diši..diši;))

Vse diši že po pomladi..gre una..pesmica..pri nas pa diši po kavi..in prihajajočem bozicnem casu..se mal..pa vstopimo v advent….komaj cakam..te dneve najbolj obozujem..yesssssssssssssssss…ma saj je vsak dan lep..ti pred bozicem pa meni se posebno ljubi-dragi..polno dobrote jih je..saj vem da je vecina una dobrota ponarejena…ampak kaj morem..ta cas obozujem!

Aja kletka moja..lep dezevn dan vam zelim in jaz grem tacat po luzah..tko..gre kdo z mano;))..pa dobro se obujte..jaz bom mela skornjcke..pa kanarcek bom..una palarinca modro-rumena;))..pa deznik tud tak..pa zraven mene bo racala ena mala racka..tud v enaki opravi..ma ej..upam,da me kdo ne odpelje ke nekam..ker bova res tacala in uzivala…se javim..kako je blo;))..papa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

jutrčko tudi tebi,

pa hvala za mejl……. sem ga prebrala šele danes….. ker čez vikend pač nisem delala…………. hehe

čauči

Hm kaj naj rečem?
Ko začne dež padaat,žabe pač vleče v luže.
;-)))

Lubcka mala..in uzivajva;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

haha..se smejim..sam moram merkat da me kdo ne zgazi;))..se ene pol urce pa sibam..

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Take krote kot ti pa ni ravno lahko pohodit,hehe!
;-)))

to se pa strinjam u piko..;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

si čisto #@&{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}”$ al kaj je??????

še zime ni ti pa že o pomladi govoriš….EJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ jaz hočem sneg!!!!!

Ženska nora 😉

pa da slučajno nebi začela s kakšnimi lupčki pa kaj podobnega!!!!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Sinci!
A češ eno gajbo pira…preventivno,da tist babji strup s sebe splakneš,če bi se slučajno hotla slinit?
😉

***** te bom..a bi ti prebral do konca..kva men tudi pase..bozic..in vse kar disi po njemu sneg..da te omavzam,..okepam..da te u led spremenim..le pocak se ti..ves bos slinast..obljubim;))!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti pa sam utihn..bemo..jih se ti dobos;))..sem dons usa pasja..

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close