Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Diž se žurerski narod!!

Diž se žurerski narod!!

Sonce je že zdavnej ustalo!!
RANA URA-zlata ura,prav cigan k je zlato uro ukradu!!
Kje ste zaspanci?? Kje ste žurerji???
A ste celi??
Ste se naspali???
Ajdi da vas čujem..same uha so me..heheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ej, muca, mene so pa sami …… ma kva pa vem,
grem zdej na sprehod, da se malo zbistrim, ker
še vedno sanjam, sanjam, sanjam, sanjam …….
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jaz sem se privlekla domov ob 2.30 in imam glavo motno…
Muca, sem te res pogrešala. No, zame je lepo skrbel cel večer Bruce, zato tukaj javna pohvala njemu, muca tebi pa cmoka….

Aha, zajček. O tem bi se dalo napisati cel roman… :))) Ti pa Brus…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Lili moja !!!!!!!!!!
Pa ja ne še ti ??????
Lili ?
To sem jaz, zajček !!

Aha

Lili, ki se je komaj digla

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

He, he kar zgodaj, glede na to, kdaj smo se privlekli domu :))))))))
Dobro pelje ta tvoj črni peugeot 206 s klimo. Zdaj me poznaš, pa trobi zjutraj, če in ko me vidiš :)))))

Če te ošvrknem, sigurno potrobim :))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

He, he to mi deli :)))))))))))

aha .. je bil zelo kavalirsko zaščitniški :))))

No, Barbi saj sem vedela, da se nate lahko zanesem. Res nisem imela veliko časa zate, ga bom pa že nadoknadila. A ne, da je bil veeelik kavalir? Joj, se mi je dopadlo!

Kaj se ti je tolk dopadlo…. a tisto, ko te je futral, a
tisto, ko te je tako zaščitniško, he, ha, ….. e, no …
a tisto, ko ti je jedilni list bral, a tisto ko ti je stol
bl k seb pomikal, a tisto, ko ti je mizo vrtel, kaj torej, a?
Kavalirstvo, kavalirstvo, no ja, o tem bi se res dalo knjigo napisat, o kavalirstvu!!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mariči … najbolš je bilo tisto .. kar si spregledala :)))))

pozdravljena !!

B.

A sem kaj sploh lahko spregledala? Bela cesta, saj
sem imela oči čist na konc pecljev že, pa kar napej sem
tulila, kje ima roke, pa noge, pa ….. ? Ja, enkrat pa res
nisem bila čisto zraven, me je uni črni vragec zmedel,
pravzrapv vse je zmedel s tisto zgodbo o …………… bemti, je blo napeto, kot struna na violini!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ja seveda bomo še nadoknadili … kavalir :)) to pa ja .. definitivno !!

B.

He, he, Barbi :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Bil je tako prikupno zmeden………

Ej, Barbara, a misliš, da je recimo vsem pasalo,
da je bil ta naš brusik tak kavalir? Zdaj razmišljam,
da je bila vsa pozornost usmerjena v zajčka in bruskovo
kavalirstvo do njega, ampak …….. bela cesta……. kot pa je sedel na drugi njegovi strani, a? Kako se je pa kavalirstvo obneslo na tisti strai?
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

.. hahahahaha .. napeto je pa blo ja :))))) sej, mogoče si pa ravno zato spregledala tisto sladko podrobnost :)))

Provokacija !!

.. hmmm, ja zgleda da si res prav fino dala oči na pecle, in imela vse varjante naštudirane …. misliš, da je ob vseh napetih prigodah .. tisti na drugi strani imel še čas za kakšno konkretno dejanje … hmmmmmm …

Barbi, pazljivo berem, da ne boš mislila, da me ni….

…… da sem zato polila ga!
M

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Barbi! Medve z zajči sva pa nekaj videle.. a ne zajči…čisto na koncu… cmoka, cmoka, cmoka… hihihihi…. ti, ti, Barbi…

Lili, ki počaaaasi odhaja na svež zrak

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ahhhhhhaaaaaaa!
Ampak, nekteri predstavniki moškega spola
so ponavadi kot tisti lovkarji, ko je bila enkrat
ena risanka po televiziji od ene hobotnice, dobijo po nekaj parov rok in z njimi manipulirajo hitreje, kot jim misel dopušča!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close