Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Diž se žurerski narod!!

Diž se žurerski narod!!

Aha,, videli, videli, he, he….

Ne, ..
da sem takoj vzljubila ga………..

… cmoka, cmoka :)))))) evo . .. še vama :)) cmoka, cmoka :)))

ja … svež zrak 🙂

Cmoke nazaj :)))))

svež zrak :)))))))))))))))))

…. ma ne me basat, no!
….. polila ga, polila, polila ga, polila ga …… in
da me nauste basala o tistem pivnanju, ej, tolk a veste,
de se bo čez kup vidlo, sam tolk me lohka bašete!
M-

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Zahvala!

Vsem (najbolj pa Mariči), ki so dali donacijo za Lilin naslednji podvig!

O podvigu kdaj drugič, zdaj pa grem res na zrak

Jaz pa pojdem na gorenjsko…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ma ne hodi, no, pa si ga kupi z donacijo, zdaj,
ko je je nekaj že! Kupi si ga, kupi si ga, sam
ne hodi stran!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Lili res rabi zraaaaak!!!

cmoka vsem

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

hja .. sta mi mojadva miškota že ušla .. zdej pa na bicikl in za njima :))))

N’č Lili, pol je pa treba it. No, fajn se mej, pa
vsi ostali tudi, jaz tudi moram stran od tuki,
sem se pripopala, kot bi na smolo sedla,
zdaj pa me po hiši iščejo in vpijejo, kdaj bo kej za pojest! Grem, moram, ni kaj, dolžnost materinstva, zakonske zveze in kaj vem česa še, no, ta dolžnost kliče!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

O, bemti, to pa ni vec hec… To so teske “reci”… Bravo Sasko, ta izjava dokazuje, da si res vitez in musketir…

Dobro, da po naravi nisem ljubusumen, hehehe…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Hvala, Mariči, ti vedno vse izvedes tako pedantno in profesionalno.. Jaz ze dolgo to vem, zato sem te pooblastil, da mi pazis na zajcka.. Saj ves, ko zajcek pride po dogem, dolgem casu na zur, rabi malo varstva bolj izkusenih zurerjev… Bemti, samo, da ga nisi prevec pazila, pa je se zdaj malo zmeden?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

O, bemti, le kaj si s tem mislila? In nic nasega Stumpa ne omenjas, kaj je on bil cisto neopazen? Ne , v to verjamem! No, vem pa, da on sigurno ze ni bil hobotnica! saj je tudi on musketir! Lahko bi pa kdo od vas iz prve roke kaksna sodobna garazna vrata kupil, prilika je bila, pa se vem da jih rabite!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Aha,tud jest mam zdej velike oke ko tole berem hmmm črni vragec…bemti!!! Marija !!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ježek hudič je k noben ni pazil na Marijo ..jest sem že čist zaripla ke u faco…grrrrrrrrrrrrr

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jest nimam nič proti konkretnosti,res ne…ker se je skom kušval bemti!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mater, tole sem pa zgoraj napisala dvomljivo, šele zdejle vidim. Sem mislila v stilu, da ne boš mislila, da me ni tukaj…

oki, čau, čau!

Res je zajci moj, ce beres pazljivo, čist lahko pomislis, da te je!… Zato je tvoja replika na mestu! Barbi zdaj ganja bicikl!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Bemti, Marici, si omenila dolznost zakonske zveze.. Vsaka cast, ce imas to dolznost namesto kosila, bi bilo v nasih letih hudo zdravo, hehe…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

heheeh ježek..heheheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, moram te opozorit, da smo na Tjavendanu jasni tudi, ce samo kaj namigujemo.. Tvoj heheheh in heheheheheh pa je dvomljiv in zavajajoc! Sto si sinoc radila?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Vidis muca, to je pa zenska ljubosumnost! Ce bi bila bolj pridna, bi tudi ti dobila izlazak in bi lahko sama neposredno pazila na Mariči! Jaz ne vidim nobene potrebe, ker je Mariči punca od fare, ki bi si po vseh zakonih naravnega stvarstva v svojih letih lahko tudi se kaj sladkega privoscila, sam po moje casa nima za to, hehehe… Uf, upam, da ne bo prevec huda!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Če ne bo ona huda bom pa jest In to NATE!! Hvala za take besede..no coment!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

uh gledala film ljubav u boci..ehh pa šmrc šmrc…ob koncu filma sem bla pa čist preč,nad koncem filma.ježeš…kar lahko nardiš danes-za uživanje ne odlašaj na jutri!!Bemti je život lahko kratek….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Saj ni treba komentirat, jaz vsem privoscim samo in res vse; naj, naj in naj! Ne le Marici, ona to ve, tudi tebi, ampak ne samo tebi, temvec zares vsem ljudem na tej zemeljski krogli! Srece je dovolj za vse, le najti in vzeti jo je treba!!! To pa je tezko, ce gledas na svet samo z privzgojeno paradigmo, z tistim,kar mislis, da je dogma…. Muca, ko ti voda tece v grlo, prides do spoznanja, da klinc gleda vse usvojene moralne norme! Bog naj te blgoslovi in naj ti pomaga, da ne prides do tega spoznanja po podobni poti kot jaz! Le toliko!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

New Report

Close