Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek DM še kar odprt?

DM še kar odprt?

Zaradi tako mislečih je v Italiji tako stanje, še kar je treba lazit vsepovsod.
[/quote]

Ravno obratno, jaz ne lazim nikamor, ne k sosedom, ne na sprehode v park, kjer bi “slučajno” srečala vsaj 3 znance, s katerimi bi nujno morala malo potračkati, niti ne vabim nikogar domov, ker smo “itak zdravi in imamo končno čas”.

Grem pa ODGOVORNO po nakupih, kar pomeni, da stvari, ki počakajo kupujem enkrat mesečno, za vse, kar je treba kupiti bolj sproti pa si doma pripravim listek in v trgovini ne pletem vse povprek, ampak vzamem kar rabim in čim prej ven. Med nakupom se držim higienskih ukrepov, imam rokavice, pazim na razdaljo in plačam s kartico. Če je to, da grem ENKRAT MESEČNO po zalogo hrane za dojenčka, plenice, kremo in robčke za previjanje v DM res grozno potem pa res ne vem no… Saj to, da trgovina ostane odprta (v prilagojenem delovnem času) ne pomeni, da bomo vsak dan tam viseli in se šli malo “družit” tja.

Zakaj se vam je pa ravno DM zataknil v zobeh? A Müller ni odprt?

Kakorkoli že, jaz grem jutri v DM.

upam da to bereta Obi in Merkur in se vpišeta že ti2 kurčevi šifri …

jst sem pa mislila da gre za IZREDNE RAZMERE NO…. se opravičujem
P

Pizda, nc vam ni jasno, a? Ste še kar v izobilju in s polnimi ritmi?? … žalostno 🙁

NE, DROGERIJE DEFIIIINIIIITIIIIVNOOO NE SPADAJO MED NUJNO OSKRBO!

DEFINITIVNO!

Vse kar ste našteli, se dobi pri specializiranih ponudnikih(za male živali v teh trgovinah in pri veterinarjih, inkotinentne hlačke in adaptirano mleko pa v lekarnah). Ker ja, to pa MORA BIT ODPRTO. Ne pa ene usrane parfumerije!!??

VSE OSTALO NIIIII NUJNO!!

Pika.

Če ša vi mislite da “navadno” adaptirano mleko ki ga imajo v lekarni, za vas ni dobro, pa ne razumete IZREDNIH RAZMER, PA TUD ČE TAKOJ CRKNETE!

Če vi mislite da brez TOČNO DOLOČENIH BREZLUTENSKIH PIŠKOTOV xyz znamke ne boste preživeli, pa tud KAR TAKOJ CRKNITE! Brez veze se matrat!

veste,eni UMIRAJO, drugi POKOPAVAJO SVOJE NAJBLIZJE … vi pa masturbirate na xyz brezglutenskih žvečilnih?

za take je korona dobra. Več kot imate felerjev in alergij, prej vas pobere.

Pa NIČ SE JEZIT, vi isto trdite da ni panike in vas ne briga da boste s tem škodovali drugim in bo zato zaradi vašega kroženja po DM, kasneje nekdo na intenzivni negi ali umrl.

vam je mar??

če ja, nabavljajte inkotinenske hlačke par tednov v lekarnah, zaprite VSE KAR NI NUUUJNO, in dovolite še komu svobodo (PO ŽIVLJENJU), če mislite da bi moral kdorkoli razumet vašo svobodo (PO NAKUPOVANJU V NAJLJUBŠI TRGOVINI)

JASNO?

domnevam da ne 🙁

******, nč vam jasno, a? Ste še kar v izobilju in vsega polne riti …. žalostno 🙁

NE, DROGERIJE DEFIIINIIITIIIVNOO NE SPADAJO MED NUJNO OSKRBO.

DEFINITIVNO.

Vse kar ste našteli, se dobi pri specializiranih ponudnikih (za male živali v teh trgovina in pri veterinarjih, za zdravstvene posebnosti v lekarnah, za vrt v kmetijskih).

VSE OSTALO NIIIIII NUJNO!

Pika.

Če pa ti misliš da “navadno” adaptirano mleko ki je v lekarni zate ni dobro, pa ne razumeš IZREDŇIH RAZMER, PA TUD ČE KAR TAKOJ CRKNES!
Če misliš da brez TOČNO DOLOČENIH BREZGLUTENSKIH PIŠKOTOV xyz znamke ne boš preživela, pa TUDI KAR TAKOJ CRKNI. BREZ VEZE SE TI MATRAT.

Ko bo vse normalno in vsega polne riti, bo pa drugače.

DM ni cist nič drugega kot VOJNI DOBIČKAR. ZDELE JIM LETI V KASO NA POLNO, CENE DNEVNO DVIGUJEJO IN SE NAM SMEJIJO.
[/quote]

Ajde, nehaj s histerijo.
Nikjer nisem napisala, da DM spada pod trgovine z nujno oskrbo, tako da se tvoj celoten izpad ne more nanašati na to, kar sem napisala. Če potrebuješ nekoga, da se boš spucala na njem…
Imaš družino? Imaš prijatelje? Izvoli, njih buzeriraj s svojim odnosom, ali pa stopi do psihiatra, psihologa, ma, bilo koga, ki mu to ni odveč. Meni pač je.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

******, nč vam jasno, a? Ste še kar v izobilju in vsega polne riti …. žalostno 🙁

NE, DROGERIJE DEFIIINIIITIIIVNOO NE SPADAJO MED NUJNO OSKRBO.

DEFINITIVNO.

Vse kar ste našteli, se dobi pri specializiranih ponudnikih (za male živali v teh trgovina in pri veterinarjih, za zdravstvene posebnosti v lekarnah, za vrt v kmetijskih).

VSE OSTALO NIIIIII NUJNO!

Pika.

Če pa ti misliš da “navadno” adaptirano mleko ki je v lekarni zate ni dobro, pa ne razumeš IZREDŇIH RAZMER, PA TUD ČE KAR TAKOJ CRKNES!
Če misliš da brez TOČNO DOLOČENIH BREZGLUTENSKIH PIŠKOTOV xyz znamke ne boš preživela, pa TUDI KAR TAKOJ CRKNI. BREZ VEZE SE TI MATRAT.

Ko bo vse normalno in vsega polne riti, bo pa drugače.

DM ni cist nič drugega kot VOJNI DOBIČKAR. ZDELE JIM LETI V KASO NA POLNO, CENE DNEVNO DVIGUJEJO IN SE NAM SMEJIJO.
[/quote]

džizs, hitr vzem pomirjevalo, ker se ti je snelo, ženšče histerično! Taki kot si ti, pa v spare, lidle brezglavo rinejo, tu na forumu se pa lepe delajo

Zarac mene je lahko vse odprto, jaz od konc februarja v trgovino grem z masko, rokavicami, razkuzilom in klasicnimi ocali. Ko pridem to zrgovine vse namonturam, pripravim razkuzilo in razkuzim drzalo vozicka. V trgovini pazim na svoje gibanje in gibanje drugih, da sem vsaj 2m stran. Med policami pocakam, da se sprazni prostor, nato grem jaz vmes. Ce kdo rine vame, ga opozorim. Pa tud ce me gleda grdo. Med nakupovanjem veckrat razkuzim rokavice, prav tako drzalo in se enkrat ko koncam z nakupi….sam jeba vsa ta embalaza ko prides domov…vse razkuzit…

Moderator, zaščitnik, vojnih dobičkarjev!! Bravo!! Ti bodo v DM šenkali čokoladico? Re: DM še kar odprt?
Par dni nism bla tu, spet čau čau …kar mejte tole sranje


Jaz sem samo ugibala, da je DM prej odprt zaradi stvari, ki sem jih naštela, kot pa zaradi hrane za domače živali.

Nič drugega. Razen če bereš med vrsticami, samo tja nisem nič zapisala. 😉
[/quote]

Pizda, nč vam jasno, a? Ste še kar v izobilju in vsega polne riti …. žalostno 🙁

NE, DROGERIJE DEFIIINIIITIIIVNOO NE SPADAJO MED NUJNO OSKRBO.

DEFINITIVNO.

Vse kar ste našteli, se dobi pri specializiranih ponudnikih (za male živali v teh trgovina in pri veterinarjih, za zdravstvene posebnosti v lekarnah, za vrt v kmetijskih).

VSE OSTALO NIIIIII NUJNO!

Pika.

Če pa ti misliš da “navadno” adaptirano mleko ki je v lekarni zate ni dobro, pa ne razumeš IZREDŇIH RAZMER, PA TUD ČE KAR TAKOJ CRKNES!
Če misliš da brez TOČNO DOLOČENIH BREZGLUTENSKIH PIŠKOTOV xyz znamke ne boš preživela, pa TUDI KAR TAKOJ CRKNI. BREZ VEZE SE TI MATRAT.

Ko bo vse normalno in vsega polne riti, bo pa drugače.

DM ni cist nič drugega kot VOJNI DOBIČKAR. ZDELE JIM LETI V KASO NA POLNO, CENE DNEVNO DVIGUJEJO IN SE NAM SMEJIJO.

New Report

Close