Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dnevnik…

Dnevnik…

Njen dnevnik:
“U subotu je bio cudan. Izasli smo na pice. Bila sam ceo dan sa prijateljicama u kupovini i malo sam zakasnila. Mozda je zbog toga bio ljut. Nekako se u razgovoru nismo nasli. Predlozila sam, da odemo na drugo mesto, gde mozda mozemo malo bolje razgovarati. Njemu je bilo svejedno. I dalje je bio cutljiv i odsutan. Pitala sam ga sta mu je, ali on mi samo rece “nista”. Pitala sam ga, da li sam ga ja naljutila. On mi dade odgovor, da nema veze sa mnom i da se ne brinem. Na putu kuci u autu sam mu rekla, da ga volim. On je i dalje cutao i nastavio voznju kao da nista nije bilo. Zasto nije jednostavno rekao, da i on mene voli? Kada smo stigli, osetila sam da sam ga izgubila i da on nece vise da ima posla sa mnom. On je celo vece sedeo pred televizorom i nije progovorio ni rec. Činio mi se odsutan i mislima negde daleko od mene. Ja sam legla spavati. Nakon 10 minuta i on je legao u krevet i iznenada je reagovao na moje neznosti i vodili smo ljubav. Ali i dalje sam imala utisak da je odsutan. Bilo mi je svega dosta pa sam odlucila, da s njim porazgovaram o toj situaciji, ali on je vec bio zaspao. Ja sam placuci zaspala. Ne znam sta dalje. Moj zivot vise nema smisla.”

Njegov dnevnik:
“Danas je “Partizan” izgubio, ali smo imali odlican seks.”

ha ha ha, pa nije bilo pasuljčeta hehehehehe

heheheh pasuljčeta nije da bilo :)))

seba zauh!

Ni bilo motornega pogona na plin heehehehehehehe

žene ponajprije trebamo ljubav ! Osječaj , da nas netko voli…

Ajde, dosta romantike, skidaj…. hehehehehehe

A vidiš no , kakšen si. Ampak jaz vem , ti si crkljiv pa še kako..no vem ne , predpostavljam ….pa tudi če vem , je to za njo ki maš jo rad. Pa je zajček zato vesel ,sam vseeno te rada izzivam..

res jue… tut seba zajčka rad izziva hehehe

če posledic se zavedaš , potem sprejmem to :))
Hehe ej lačnaaaaaaaaaaa

volim volim volim volim žene….

hehehe zajček si se zbudu :)?

cmoka 😉

Pejt v hladilnik hehehehehe

… ali one malo manje vole mene
Zaljubim se pet, šest puta
U roku od tri minuta….

ni notrpiceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Decembraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

yesssssssssssssssss

mi je lepo to……

oooooo Jani cmočka…
sem ja :)))))
komi hehe….
bi še mau ajala…tko mau…

2115

Joke hehehehehe

New Report

Close