Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek DNK test – vprašanje za matere

DNK test – vprašanje za matere

A darovalec semena plačuje preživnino al ne?


Ti primerjaš otroka z lastnino, pa s psom? Jah, ni kaj, fajn fotr si. Tak, ki bi ga morali sterilizirat. Glej, če ga ti vtikaš vsaki, potem pač sprejmi tudi posledice. Če vsaki pred seksom zaupaš, da niti ne poskrbiš za zaščito, ji daj pa še potem, ko narediš otroka. Sicer pa upam, da ti ga za vse večne čase zavežejo, ker je izredno grdo do otroka, da ga lasten fotr noče priznati. Takšni luleki od moških so večni luzerji.
Sicer pa akcija – precvikaj si kable, pa ne boš imel več takšnih težav.

A darovalec semena plačuje preživnino al ne?
[/quote]

Ja, takšen bedak zagotovo. :-)))


Ti primerjaš otroka z lastnino, pa s psom? Jah, ni kaj, fajn fotr si. Tak, ki bi ga morali sterilizirat. Glej, če ga ti vtikaš vsaki, potem pač sprejmi tudi posledice. Če vsaki pred seksom zaupaš, da niti ne poskrbiš za zaščito, ji daj pa še potem, ko narediš otroka. Sicer pa upam, da ti ga za vse večne čase zavežejo, ker je izredno grdo do otroka, da ga lasten fotr noče priznati. Takšni luleki od moških so večni luzerji.
Sicer pa akcija – precvikaj si kable, pa ne boš imel več takšnih težav.
[/quote]

Zgrešila si celotno bistvo: ti razložim: prec priznam otroka, ki se s testom za očetovstvo izkaže za mojega!

Ampak si res govno od cloveka. Ubogi otrok! A sta oba z njegovo materjo dusevno prizadeta ali samo ti? Haha kaksne zenske izbiras. Smrad

Razen parih, ima večina žensk ogromne težave s testom očetovstva.
Zelo zaskrbljujoče dejstvo za moškega.

Zgrešila si celotno bistvo: ti razložim: prec priznam otroka, ki se s testom za očetovstvo izkaže za mojega!
[/quote]
Bistvo je, da si ocitno casanova-zato rabis potrdilo, fa je tvoj otrok, ker sklepas, oz. Bolje receno izbiras sebi enaka zenske, serijske nimfomanke … Zalostno, za oba, tako tebe kot take partnerke, ki se povprek tlacite, in ste neresni do otrok ..

S kakimi obtožbami se babe ven vadite…

Ne bi bil na strani tiste ženske, katere mož ugotovi, da njegov 10letni sin, dejansko ni njegov.

Kako bi pa otroku razložile ločitev? “Od očeta sem se ločila, ker je hotel test očetovstva. Ampak vse drugo je bilo pa ok med mano in očetom, sporen je bil le test očetovstva. Jaz sem bila preponosna, da sem s takim človekom še naprej v zvezi, in aja test očetovstva smo vseeno opravili, ker sem ga potrebovala kot osnovo za izterjavo preživnine. ”
sledi aplavz!

A si se en bolnik al si spet zamenjaLO nik?
A si bolan v glavi in seksas z vsem zivim? Fuj babjek al pa pacijent! A za kondom se nisi slisal? Bebo

Zato ker je porušeno zaupanje. Kaj s tako delaš, ki ji ne zaupaš.

Jaz sem dala otroku prebrati kaj je napisal črno na rumenem, da ne priznava otroka. Hvala lepa za takega človeka. Sam test se opravi hitro par minut vsakemu vzamejo slino in kri. Se pa počutuš v tisti sobi, kot da te je na cesti pobral. Za nazaj bi bila boljša tista črta v rojstnem listu. Pa da ga nikoli več ne vidim.


Hahaha, kir lolek.
“Vse je bilo OK med nama, samo fotr ni verjel, da si ti njegov sin. Po domače povedano, mislil je, da sem k.urba, ki sem mu podtaknila otroka – tebe. Amapk drugače je bilo vse OK med nama. ” :-))))
Kaj jemlješ, stari? Bi ti tudi naredil en iq test? Saj veš, saj drugače je vse OK s tabo, samo ta iq test bi motion naredit, da vidimo, če si res opravilno sposoben. Samo to…
:-))))

Ob današnjih temah glede osemenjevanja na tak in drugačen način, je ta tema spet popularna.
No MONe, kaj boste djale?

Jest bom djala takole. Najceneje bo, če me direkt vpraša, ker imam svoje spolno življenje dovolj pod kontrolo, da sem lahko 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prepričana.
Če mi pa ne verjame, imava pa problem. Kaj naj s takim, ki mi ne verjame, tudi če mu nisem nikoli dala priložnosti za dvom vame?

Podpiram, da se pred vsakim vpisom očeta na rojstni list, naredi DNK test. Če še oče/neoče z na osnovi rezultata strinja, se vpiše kot oče. Drugače ne in ni dolžan skrbet za tujega otroka.

Če bi meni partner predlagal test, bi se s tem strinjala in bi ga naredili. Takoj po prejemu rezultatov pa bi mu spakirala kufre.
Test ni noben problem, v rezultate niti malo ne dvomim. Ampak če on dvomi in očitno je da dvomi, če mu test sploh pride na misel, nima prav dobrega mnenja ne o meni ne o najinem zakonu in lahko takoj zaključiva. Pika.

Niti malo ne bi bila užaljena. Saj pa je prav, da igrava odprte karte.

Sicer si ga ne predstavljam, da bi mi to predlagal in bi verjetno umrla od smeha, če bi mi, ampak šla bi se tega samo če bi sprejel izziv:

Če se izkaže, da je otrok njegov, on meni na račun 100 jurčkov.
Za duševne bolečine in vse to, ane :)))
Če se izkaže, da otrok ni njegov, jaz njemu na račun milijon.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Pošteno :))

Pošteno :))
[/quote]

Aneda je?
Joooj, kolk bi se mu smejala, ko bi tist denar trošila :))))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]


To bi vprašal le pri prvem, ker oče drugega zihr ne bi bil več on.

Aneda je?
Joooj, kolk bi se mu smejala, ko bi tist denar trošila :))))
[/quote]

Sama ali z njim?

Zakaj bi bila užaljena?
Kdo je oče (do DNK testa) ve dejansko samo mati (recimo da ve;))
Oče tega ne more vedeti: 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je, 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da ni.

Tudi v primeru, da se zaradi te zahteve ločiš od moža: bi mož spet zahteval DNK test. Se pravi, da se mu ne moreš ogniti: če želiš, da plačujem preživnino, dokaži z DNK testom, da je otrok moj.
[/quote]in zakaj bi bila s takim moškim?če mi ne zaupa ,potemtakem tudi sama ne bi njemu zaupala,, se preživnino bi lahko kar sam zapravil …

Sama ali z njim?
[/quote]

Ah, neki bi mu že kupila.
Sej sva vendarle par … v dobrem in slabem, sej veš :))))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Noben tip še ni podal svojega mnenja.


Smiselno (lahko pa bi bilo napisano bolj razumljivo) 🙂

Ah, neki bi mu že kupila.
Sej sva vendarle par … v dobrem in slabem, sej veš :))))
[/quote]

😛

New Report

Close