Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Do katere starosti je normalno biti devičnik

Do katere starosti je normalno biti devičnik

Kdaj dojamete nedolžnost kot čudno pri moških?

Si že defekten, če ti ni uspelo po 30 letih niti enkrat namakat?

Imamo pri nas v firmi 3 take nad 30..Ni jih zgleda v tem svetu tako malo saj je danes manj druženja in sexanja kot še 20-30 let nazaj.

Nič ni narobe, sicer pa so danes ženske tako plehke, da devičniki nič ne zamujajo. Ni vredno živcev, časa, truda, denarja in srca.

Odvisno kdo tebi doloca kriterije kaj se normalno in kaj ni

Ja res je. Malo je še vredu žensk,punc. Sej fantje dobijo ne skrbite hodijo na prostitutke. Nobena ne jamra in kvalitetna storitev.

Odgovor na objavo uporabnika
kje je meja, 13.11.2023 ob 10:18

Kdaj dojamete nedolžnost kot čudno pri moških?

Si že defekten, če ti ni uspelo po 30 letih niti enkrat namakat?

Če se boš obremenjeval s tako nepomembnimi stvarmi in se imel za defektnega, potem bo samo še slabše. Itak pa si je izraz devištvo izmislil človek in se telesno na moškem ne izraža, pa niti ne na ženskah, ker marsikatera “zjebe” deviško kožico že veliko prej, brez sex-a… Jih je pa veliko še takih, pa še več jih bo z leti, glede na trend…

Brala eno angleško raziskavo ki jo je povzela Sensa.

Statistično danes mladi kasneje začnejo seksati in manj pogosti. Leta ko izgubijo nedolžnost se v Evropi drastično viša. Nisi edini .

tam pri dvanajstih bi ga že skoraj moral vsak fant namočit. 🤣

sam sem prvo nategnil pri dvanjastih, imela jih je devet, bila razvita s ta rdečo…

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno6560, 13.11.2023 ob 10:57

Imamo pri nas v firmi 3 take nad 30..Ni jih zgleda v tem svetu tako malo saj je danes manj druženja in sexanja kot še 20-30 let nazaj.

Kako veš, da so tvoji sodelavci devičniki?

 

Ja, pri 30 letih je pa že nenormalno.  V bistvu že prej.  Tako za m kot za ž.

 

Tam 45 let

Odgovor na objavo uporabnika
Kobra 20, 13.11.2023 ob 15:03

Tam 45 let

takrat se počasi že neha  😀

Jaz sem pri skoraj 40 še nedolžna, nihče mi ne bi verjel.

Lovilc svetlobe nedolžen pri 51 tih.

Frillox nedolžen še pri 42 tih.

Odgovor na objavo uporabnika
Ni meja, 13.11.2023 ob 13:12

Če se boš obremenjeval s tako nepomembnimi stvarmi in se imel za defektnega, potem bo samo še slabše. Itak pa si je izraz devištvo izmislil človek in se telesno na moškem ne izraža, pa niti ne na ženskah, ker marsikatera “zjebe” deviško kožico že veliko prej, brez sex-a… Jih je pa veliko še takih, pa še več jih bo z leti, glede na trend…

Zanimivo razmišljanje. Za razdevičenje je edini pogoj, da moški porine svojega oneta v žensko mednožje. Ni važna tehnika, niso važna čustva, ni pomembno ali gre za prostitutko ali koristoljubko ali pravo ljubezen. Po drugi strani so eni počeli že tako nore stvari s svojim telesom, da bi se običajni vanilla-seksualci zgrozili nad tem, ampak če niso “nataknili”, so nedolžni. Ja, malo morgen.

Odgovor na objavo uporabnika
Psoadu, 13.11.2023 ob 19:33

Jaz sem pri skoraj 40 še nedolžna, nihče mi ne bi verjel.

Jaz pa še nisem niti pri 48 letih. Zdravnica mi tudi ni verjela. Zgraža se.

Jaz sem izgubil nedolžnost pri 13-ih letih … 25 let kasneje mi je še vedno žal, da je nisem izgubil z današnjo ženo. Torej, pri 29-ih letih.

tam do 18, mogoče 22. Nad tem je že pokvarjena roba

Jaz sem pri 24 pa še to ne bi. Če se ne bi na zabavi napil . Sem bil športnik zmeraj in ni bilo priložnosti. Bil že v razredu med samimi fanti. Punc smo malo spoznal tako, da si hitro lahko 25 pa še nedolžen. Sploh pa danes v teh časih jih je pa še več , ki niso imeli stika.

Saj ste bolani. Da izgubiš nedolžnost ni samo to, da ga vtakneš noter. Gre tudi in predvsem za psiho človeka. Kdor odrasel še ni fukal (pa ne kurb), je odvečen člen v naravi. In tega se inceli zavedajo in jim logično udari na celotno njihovo psiho. Če si že fukal, pomeni, da si vsaj eno žensko z neko lastnostjo prepričal, da ti je dala.

Kdaj je normalno začeti? Normalno je, da se v drugi polovici srednje šole začne malo trenirati, tj. poljubljati in šlatati sošolke. Ko si potem na faksu, pa prvi spolni odnosi.

To je normalno. Kdor je pa ta vlak zelo konkretno zamudil, je pa incel. Seveda pa ni mogoče sošolk poljubljati in šlatati prek ekranov.

Tako da, velika večina današnje generacij mladih, ki visi samo na ekranih, in nima nikakršnih socialnih medvrstniških veščin, je obsojena na incelstvo.

Potem jih je dandanes res veliko nedolžnih . Že 10-15 let nazaj jih je bilo veliko sedaj pa še več. Žal imamo vso tehnologijo odnosi pa vedno slabši.

Kaj pa če si strojnik in nimaš sošolk in potem na faxu enako. Nimaš veliko priložnosti razen izven šole. To pa vemo, da danes slabo funkcionira na teh zabavah itd. In si hitro lahko devičnik pri 25.

Jaz sem hodil na elektro srednjo šolo, kjer sta bili na celi šoli samo dve dijakinji, pa ne v mojem letniku. Je bila pa tudi medicinska srednja šola. In skoraj vsak konec tedna ples v internatu. Najprej sem treniral do tretjega letnika drkanje, potem ves naspidiran plesal z medicinkami, si čutil žensko, prsa ob prsa, podrsal z ličko ob ličko, in če nisi dobil klofute, si poiskal usta. Pač trening. Od 10 poizkusov so vsaj 3-je uspeli.

Seveda jaz sem fosil, ki ne razume današnje moderne tehnologije osvajanja preko ekranov. Ampak sem se pa le uspel spraviti kot velblod skozi šivankino uho, se poročiti in razploditi.

Recimo 20, ampak do 50 je čudno. Ker potem sosede tako pravijo. Pa  nobena za poskok.

New Report

Close