Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Do kdaj še to koronsko sranje??

Do kdaj še to koronsko sranje??

Kdaj bo konec tega??

Dokler se ne bomo vsi srečali z virusom. Kar se bo zgodilo v nekaj mesecih.

Dokler bodo še lahko to bolezen izrabljali za svoje koristi.

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Jahno, 24.11.2021 ob 18:47

Dokler se ne bomo vsi srečali z virusom. Kar se bo zgodilo v nekaj mesecih.

Ah ja, to poslužam že od marca . Tile nekaj mesecev se res vlečejo ane.. koronce pa še kar ni. Pa vsak dan v stiku z ljudmi. Bogami je nalezljiva, do sedaj bi jo morala že vsaj fasat.

od marca 2020

samo še do novega leta.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 24.11.2021 ob 19:09

Ah ja, to poslužam že od marca . Tile nekaj mesecev se res vlečejo ane.. koronce pa še kar ni. Pa vsak dan v stiku z ljudmi. Bogami je nalezljiva, do sedaj bi jo morala že vsaj fasat.

 

Ocitno korona ne pozna vrstnega reda, ker eni kljub prebolelosti in cepljenju ponovno zbolijo, ene nas pa kar preskoci.

Bravo. Točno tako

Kot bi se spraševali, kdaj bo konec prehladov in grip. NIKOLI!!!

Čaka se, da virus oslabi in ostane na nivoju gripe, ki bo polnil bolnice kot jih polni gripa (največ 700 v sezoni ne pa 4000 hospitalizacij v nekaj mesecih).

Samo v tem je ves keč, ampak eni ste pač še vedno prepričani o svetovnem mastermindu, ki si je to izmislil zaradi lastnih koristi. Zartra, pejt spat.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 24.11.2021 ob 19:07

Dokler bodo še lahko to bolezen izrabljali za svoje koristi.

👍👍👍

Dokler boste podpirali tole sranje s cepljenjem, hodili na tretji in četrti…. Odmerek, konca ne bo. Ko  bo večina stopila skupaj in rekla konec cepljenju, zatiranju, izsiljevanjeu, takrat bo konec.

V vseh temah isto, jaz jaz jaz. Kot da si to popek sveta in ker TI še nisi zbolela mora to veljati za cel svet. Daj povej, imaš dolge lase? A potem zanikaš obstoj vseh drugih dolžin las? Je zate nepojmljivo in nedoumljivo, da obstajajo še druge frizure kot je tvoja? Prav ta miselni domet je tipičen za anticepilce, ki nočejo ali ne zmorejo videti dlje od svojega nosa in se imajo zato za višjo kasto, v resnici pa so ravno nasprotno.

Odgovor na objavo uporabnika
Mojeime, 24.11.2021 ob 21:31

V vseh temah isto, jaz jaz jaz. Kot da si to popek sveta in ker TI še nisi zbolela mora to veljati za cel svet. Daj povej, imaš dolge lase? A potem zanikaš obstoj vseh drugih dolžin las? Je zate nepojmljivo in nedoumljivo, da obstajajo še druge frizure kot je tvoja? Prav ta miselni domet je tipičen za anticepilce, ki nočejo ali ne zmorejo videti dlje od svojega nosa in se imajo zato za višjo kasto, v resnici pa so ravno nasprotno.

Halooo napisala je VSI, torej? Valda da potem velja za cel svet :D. In prav ta VSI miselni  domet je značilen za manipulacijo.. jaz jaz jaz pa za asertivno komunikacijo. A ti resno misliš, da bom govorila o tebi ali o sosedovi Francki ali tvojem Jožetu?? Pihhh, to je za nizkoekergijske ljudi, vlačenje drugih po zobeh, pardon jezikih.. 😁

 

Ps-daj malo kontroliraj svoje ljubosumje, to ni sexy.

 

Ja, tako nekako. Razen anticepilcev in FB dohtarjev. Take ljudi z nizkim IQ-jem očitno virus preskoči…

Odgovor na objavo uporabnika
Sanmi, 24.11.2021 ob 20:18

Dokler boste podpirali tole sranje s cepljenjem, hodili na tretji in četrti…. Odmerek, konca ne bo. Ko  bo večina stopila skupaj in rekla konec cepljenju, zatiranju, izsiljevanjeu, takrat bo konec.

Sanmi, točno tako. S posdpiranjem njihovih bedastoč tonemo vedno globlje v nastavljeno past. Reši nas lahko samo državljanska neposlušnost, ko stopimo skupaj in se ne gremo več njihovih iger na račun našega zdravja in življenja.  https://2012-transformacijasvijesti.com/opcenito/pokoravanjem-fasizmu-necemo-zaustaviti-fasizma-vec-cemo-ga-omoguciti

 

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 24.11.2021 ob 21:42

Halooo napisala je VSI, torej? Valda da potem velja za cel svet :D. In prav ta VSI miselni  domet je značilen za manipulacijo.. jaz jaz jaz pa za asertivno komunikacijo. A ti resno misliš, da bom govorila o tebi ali o sosedovi Francki ali tvojem Jožetu?? Pihhh, to je za nizkoekergijske ljudi, vlačenje drugih po zobeh, pardon jezikih.. 😁

 

Ps-daj malo kontroliraj svoje ljubosumje, to ni sexy.

 

Ti se kar imej za asertivno, a dejstvo je, da se ponavljaš kot pokvarjena plošča, v vseh temah eno in isto kako ti še nisi zbolela, kot da to kogarkoli zanima. Ok, smo dojeli, NISI ZBOLELA, NISI SE OKUŽILA. Vsi že to vemo. Imaš še kaj drugega za povedati ali je to vse?

 

Sanmi, takrat bo pa res konec. Ko vas bo vse pobralo.

 

Dokler bo folk to sra.nje podpiru.

Vssk posameznik bi se moral zavedat, da s tem, ko sledi njihovim ukrepom in se proti temu ne upre, sodeluje v tej njihovi igri. Moral bi sam vsemu rečt NE, se pač upret in igre bi blo konc.

Tko pa vidjo kolk je folk ubogljiv, poslušn, zato pa lahk delajo kar hočjo. Čim folk pristane na eno pogojevanje, sledi 2.pa 3…..in tega ne bo konc.

Dokler Kitajci ne bodo nehali delati novih sevov.

Odgovor na objavo uporabnika
Lejno, 24.11.2021 ob 22:11

Ti se kar imej za asertivno, a dejstvo je, da se ponavljaš kot pokvarjena plošča, v vseh temah eno in isto kako ti še nisi zbolela, kot da to kogarkoli zanima. Ok, smo dojeli, NISI ZBOLELA, NISI SE OKUŽILA. Vsi že to vemo. Imaš še kaj drugega za povedati ali je to vse?

 

in kdaj ti mislis kaj drugega povedati kot samo ljubosumje nad mano zlivati? JAZ bom o sebi govorila dalje, vsako ljubosumnico prcala dalje.. ti bo lazje, ce me ignoriras 😁🤣.. aja to je pa nemogoce heheh

New Report

Close