Najdi forum

Splash Forum Style.Over.Net Nega, ličenje in style dober balzam za suhe, barvane in poškodovane lase?

dober balzam za suhe, barvane in poškodovane lase?

V našem salonu uporabljamo lasno kozmetiko LISAP MILANO.Ker so šamponi,balzami,maske, olja,laki za lase,……..izdelani na naravni osnovi ( kalčki,pšenica,…..),lasjem daje sijaj,prožnost,.Laki za lase ne zlepijo las in ne puščajo belih sledi-kot prhljaj.Izdelke si lahko ogledate in si o njih preberete na naši spletni strani kjer si jih lahko tudi naročite v spletni trgovini.WWW.KSENA.SI

Kupi si jojobino olje od Akamutija, ki ga lahko uporabljaš tudi kot balzam – jaz sem imela po njem tako mehke lase kot po ničemer drugem! Dobro je tudi njihovo kokosovo olje, ki sem ga kupila po priporočilu prijateljice in oboje uporabljam namesto balzama vsakič. Že po prvi uporabi so lasje bolj lesketajoči in prožni. Sem imela enak problem, suhe in poškodovane lase, se namreč barvam na blond in ker to ful uniči lase potrebuješ kvalitetno nego.

Tudi jaz imam isti problem z lasmi. Kupila sem šampon in regenerator za barvane lase od Dove, pa mi je pomagalo.

Ko sem si še barvala lase, sem uporabljala sisteme za nego barvanih las. Bila je velika razlika, saj so prilagojeni potrebam barvanih las.

Sicer pa za suhe lase obstajajo vlažilne maske, vlažilni regeneratorji, olja, sprayi, serumi… Izbrati je samo potrebno blagovno znamko, ki ji zaupaš in imaš z njo dobre izkušnje.

........................................... Ne moreš izbrati, kako boš umrl. Ne kdaj. Lahko pa se odločiš, kako boš živel. Zdaj. iz MON

Keune – zame nekaj najboljšega, kar se tiče lasne kozmetike.
LP

Se pridružujem mnenju Majde33, tudi sama uporabljam Akamuti jojoba olje za nego las in lasišča. Baje naj bi bilo super tudi Akamuti kokosovo maslo, nisem ga še sprobala, vendar ga glede na dobre ocene vsekakor bom.

jaz si tudi barvam sama lase…..si pa privoščim večkrat masko iz olivnega,ricinovega in mandljevega olja in enega rumenjaka …..držim pod folijo vsaj dve uri….lahko enkrat ali večkrat na mesec….uporabljam pa barve keune……mislim ,da je tudi odvisno od hormonov in obdobij ,jesen ,zima,pomlad….vse to vpliva na lske…ne vem če si opazila ampak barvani so najbolj suhi po poletju…..za dober regenerator pa ti lahko priporočim garnier argan oil and cranberry.

Ojla jaz vidim tukaj v cosmopolitanu nekaj mask za taksne lase…..elselve,l’occitane,bc,kanebo…pa tudi afrodita ima za beljene in barvane suhe lase super regeneratorje.


Pa kdo razen tebe, hoče okrepitev las pod pazduho, nogah in obrazu? Je že boljši šampon, ker raje kupim lasuljo, kot, da mi čez tri dni začnejo brki poganjati.

Jaz pa ti svetovala, da si namesto balzama raje kupiš dobro masko za lase.
Tudi jaz sem imela kar nekaj let podobno težavo kot jo imaš ti. Potem pa mi je moja frizerka polepšala življenje 🙂 Dala mi je masko za lase od Paul Mitchell: full circle leave in treatment.
Uporabljala sem jo vedno ko sem si umivala lase (ne samo 1x na teden ali 1x na mesec kot mnogi predlagajo) in nisem imela zaradi tega mastnih las. Poleg zgoraj omenjenega pa je pomembno tudi to da 1x na mesec postrižeš konice. Brez tega ti ta maska ne bo nič pomagala.
Maska deluje tako da zaščiti las pred poškodbami, vendar pa žal ne boš našla nikoder izdelka ki ti poškodovane lase obnovi na prejšnje stanje. To je moja izkušnja, in upam, da ti bo pomagalo 🙂 Povprašaj malo po večjih frizerskih salonih, boš zagotovo našla masko. Drugače pa obstaja tudi spletna trgovina: https://www.paulmitchell.si/sl/

SREČNO! 🙂

New Report

Close