Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dober dan ???????

Dober dan ???????

Štrumpi, žal nisem več mogla prebrait v soboto tvojega posta na tisto najino odprto temo o preljubi taščici. Se ti morda še enkrat pisati, če ne, pa pustiva to temo, morda se bo kdo našel in kaj napisal, drugače bo pa tudi moralo biti v redu.
In, Štrumpi, hvala ti sploh za tvoj trud, bilo te je v užitek brati, verjemi. Najbolj me razveseli, ko opazim, da si se tudi ti “bolj na dolgo” razpisal.
Pozdrav,
Marija

Aha, ja, ja, manjka sploh tvoja “glavna zadeva”. Škoda. Kaj boš naredil? Pa tudi moj krajši odgovor, če se ne motim. Zdi se mi, da sem te celo pobožala, ljubi moj Štrumfi?

Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Datum: 09-10-01 13:05

Evo me !
Na žalost , ko sem pisal začetni poss , nisem vedel kam naj se dam . Ni minilo minuta , ko zazvoni telefon in me kličejo iz zavarovalnice Slovenica iz Škofij .
Dober dan laho dobimo gosp. ……………?
 Ja pri telefonu , prosim!
 Ali vi ŠE mislite registrirat vaše vozilo pri naši zavarovanici
 Ja , kaj je pa narobe ?
 Ja že četrtega vam je poteklo zavarovanje.
 Oppss ….aaaaaaaaauuuu
 Ali pridete sem v Škofije ?
 Aaaaauuuuuuuu, Ali lahko preko expresne pošte ?
 Lahko ,boste vi plačali ?
 Ni problema in hvala ,ker ste me opozorili
 Znesek (račun )vam bomo poslali kar preko e-maila?
 Lahko .
 Bi bila možnost takojšnjega plačila ,ker dobite ,naknadno še 5 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} popusta ?
 Lahko
 Nasvidenje in hvala lepa
 Tudi vam

In tako sem , se je moj dolgcajt spremenil v lavfarijo ,znesek sem že vplačal ,odpeljal avto na teh. pregled ,zaradi homoligacije – kljuka …
Med tem časom sem dobil še vse papirje , samo še čakam na prometno .

Hvala , VAM za sončka. Za vso podporo
Mateji želim čim prejšnje in uspešnejše doseganje želenih rezultatov. Malo me je sram ,ampak se bom v kratkem tudi sam udeležil kake prave vaje !
Maja – a za temo- upoštev pridejo samo traparije in teleščkanje
Aja – Ljubica kave na dan spijem 4 in to na žalost brez cigareta (tri tedne ne kadim)
Hope – zmeraj okoli 8,30 sem na dežurnem mestu
Maca-o –Lahko bi si vzela cajt , pa mi priskočila ga tolažit ,( ne bom nobenemu povedal)
Perla – srce moje ,ti si gofla in taka moraš tudi tu ostat
Allegra, jaz pa vem da si Bobbija tako dolgo želela in ga tudi preklicala
Jani – kljuka –če boš kaj preveč pihal na dušo določenim .jih lahko še kap .Pazi na Angel , njej se oči zavrtijo , takoj ko vidi tvoj podpis ,a kolk je mokra, boš moral samo njo vprašat
Pepi – kljuka – EMŠO ? se sem pa kdaj tudi zamislim Ali veš kdaj? Po eno urnem »naskakovanju« se odločim kaj če bi še enkrat probal , pa se raje odločim , SAJ LAHKO JUTRI hahahahah
Muha – Ali veš ko sta dve muhi ,kravo začele obletavat ,in ji 100na uro težit ?
Boga krava jih ima že pun k….in na vso silo opleta z repom , in na koncu ga še močno spusti .
Pa prav ena muha drugi . HM kako P ……..prdi kad je je jebe DASA
Upam da ni bilo to dolgočasno in lep dan vam želim

Šmrk . šmrk ,, NIKOLI POZABU..
RASPISAL PA SEM SE A ?
hahahahaahah

Zdi se mi ,da se ti bolje Angelna pazi !! hahahahahaha

Lubčka za tvoje pisanje, najbolj pa za tvojo iskreno izpoved. Jaz jo imam spravljeno, tukaj, glej, potipaj, na levi strani. In tam bo vedno. Hvala za sobotni klepet. Mi je polepšal nujno prisotnost tukaj.
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ne , mi preveč laskati , ker mi lahko roka tudi predaleč zaide ,hahahahahaah….. …… ,hmhm, e pa sper lahko nastanejo problemi ,
pa jasnovidka ,,,
lep pozdrav in lubčka

Dober dan vsem skupaj,
Resil sem se v zadnjem trenutku, bemti mi je blo vroce… Zakaj? Imel sem solo reality-a. Ker se tudi Vas omenja, mislim daje dobro, da zveste, kaksni smo, ha,ha…
“Pepi, smešen si….Vi se kar zabavajte v svojih “besednih igrah”, ki jih razumete le vi, ki ste prijatelji…mimogrede, a ste se kdaj sploh videli v živo?? Po moje živite v totalno nerealnem svetu. V živo morda nimate prijateljev in tele, navidezni, come handy.
Kolikor toliko urejeno življenje?? S tem, da poslušam, kok vam je dolgčas?? I don’t think so…”
Kolikor toliko urejeno življenje my ass.
Nič, grem se potešit, udarit en realen seks s svojim neprimernim partnerjem. Tudi tebi, pepi, ga privoščim, da se ne boš tok z drugimi ukvarjal.
Sicer pa, pustimo to. Forum Srednjih let, adijo. Zgleda, da sem po neki čudni logiki pri svojih skoraj 27. še vedno 100x bolj za na drug forum. Škoda, nekaj zanimivih ljudi se je tukaj potikalo svoje čase…
Ajde, mejte se, pa 1000000000000 lupčkov (če bo kaj pomagalo).”
konec citatov”
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Bravo štump! Zdej si zadel u živo. A me zdaj razumeš? Ni govora, zdaj mirujem.

Oh, Pepi, samo da si se nam pridružil oz.da si se nam vrnil!!! Zdaj bomo pa kakšno “navrgli” in bomo lepo potešeni!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Vse sem preletal , da pi poiskal ,kje je bil ta neljubi dogodek s teboj in ….
Pepi- ne se sekirat , jaz sem jih tudi brez veze po buči fasla , Tu smo doma in nam ga nobeden več ne more vzeti ( kurbarija ali veš na kaj sem pomislil- Na ……………………) Taki smo kot Palestinci – brez svoje zemlje
hahahahaah

Vsi skupaj smo dobil 1000000000000 lupčkov, kar kaze,da je punca zelo radodarna. Kako zdaj to pravicno razdeliti? Ti si strokovnjak za ljubezen, pomagaj! Takga kusevanja pa tud na Tjavendan se ni blo, zenske malo se zamislite…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ljubi Pepi, tebi, ki si prvi prišel do njih, jih dobiš 999999999999, enega obdržim – zase! Kdor je prvi, ni zadnji. Če bova začela deliti te, ki si jih ti dobil, bo sam kaos. Narediva tako, kot sva, midva pa zdaj vsakemu, kar mu gre. Kako se boš ti odločil ne vem, jaz jih dam vsakemu tu gori – 999999999999!!!! tistima dvema, ki jih pa danes ni, pa še enega za povrhu.
Pozdrav,
Marija

P.S.: Kdo vas bo pa jutri budil? Ura? Želja? Potreba? Nuja? Sla?
Mene bo ….. odvisnost od vas!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Opsa, Pepi, ljubi prijatelj, še eno vprašanje? Kje ste dobili podatek o tej “moji strokovnosti”, a? V ljubezni je strokovnjak Angel, jaz sem le ženska, ki ljubi in ki ji je prijetno, če je ljubljena. In če si ljubljen, znaš tudi ljubiti. In pri tem ni potrebne velike strokovnosti, kaj meniš, ljubi Pepi?
Pozdrav strokovnjaka,
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Vidim, da si res v evforiji, vsa se razdajes…Jaz bi to vseeno nekako pravicneje razdelil, no Perli bi malo dodal, saj se je tolk drla, samo kako prevert, da niso zastrupljeni?
Zbudila pa me bo misel, se en lep dan pred mano…Jaaaaaaa..
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Prav imas, tisti ki jo cuti, jo ne rabi iskati, ker ve kje je…Ampaksaj sem rekel, se bova brala na to temo…
Lepo popoldne in vecer, polno ljubezni in vsega prijetnega tebi in vsem forumcem,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Pepi, hvala enako! Pozdrav do jutri,
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Zakaj bi sekiral, zazelela mi je dober realni seks, vsem podelila 100000000 lubckov, da sem pa smesen, mi je v ponos….. Sicer sem se punci opravicil, jo zaprosil naj ostane tam, kjer je. Mislim, da vse Ok, samo da mi spet smo na svoji zemlji. Res ga nimamo pravice srat med resnimi ljudmi. Zacel pa se je ko sem vsekozi Perlo bremzal, ne vem kje si bil ti takrat…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Saj ti pravim , da preberi malo nad teboj – repliko prenešeno iz srednjih let
ura pa piše 14,06 ,pa boš videl ,kaj vse sem počel ., sem pa se ravno vrnil iz srednjih let in te našel , ampak sem pa videl da se je neka maca 2 raspisala….

Jezesna , Pepi , sem sla prav brat vso tisto rec z Maco , da vidim , za kaj je slo !

Ma saj ni , da bi mentalno zdrav clovek to rec komentiral !

Evo , pridi ti na moje materinske (hm,no ja ) prsi , da te fejst stisnem in potolazim , pa se kaksnega od vseh tistih lupckov lahko odlozis na meni !!!
Lepo , da smo spet doma ! In lepo je tu med nami – prifuknjenimi , seksualno nepotesenimi , slovnicno neizobrazenimi , egoisticnimi in egocentricnimi , brez resnicnih , realnih prijateljev , zdolgocasenimi , pocukranimi , nerealnimi , nezmoznimi napisati pet (5) besed skupaj …. sem se kaj pozabila ?

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
…….. to so sami lupcki za vas !
lp a.

sem brez besed ,in odšel ponovno na mokro mačko !

Lepo jutro Andrejka,
Saj ni bilo z Maco nic narobe, punca je povedala meni in Vam le to, kar so govorili ze prej drugi resni in odgovorni osebki na “Srednjih”. Lepo si rezimirala njihove ugotovitve, mislim, da nimas nic proti, ce tvoj rezime uporabljamo za interno definicijo foruma…Morda lahko dodamo: z druzinskim zivljenjem v riti, “come handy”, nezvesti, ljubitelji skupinskega seksa, pa se kaj bi se naslo… Prijaznemu povabilu na tvoje materinske prsi, pa stisku in tolazbi, se vseeno ne morem odreci.. Pac v nasih letih priloznost izgubljena, saj ves dalje… Taki smo moski… Se pa nepreklicno odrekam celotnemu svojemu delezu Macinih lupckov, samo moji… odlozeni na tebi, hmmmm…Sam jaz tako pikam, sploh ce me strast zanese, kaj mi je za storit..?
hvalezni Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Kaj ti pa je vzelo besedo? A, ni Maca omenjala nekih tipov, ki se dolgocasijo na Srednjih?… Nekam lahko citljiv je rokopis Mace2. No, to niso moje metode. Meni se zdi povsem normalno, da punca uziva v seksu, da isce idealnega partnerja, da…., pac pocne to, kar se ji pase, sama je svoj gospodar… Verjamem tudi, da smo ji sli zares na zivce, pa je malo komentirala…Saj ni prva, ki tako o nas misli… Res smo bili tam kot Palestinci, ha, ha… Skrbi me samo za naso drago Perlo, ona vse tako custveno vzame… Da zdaj ne joka, kje revica…? Izgleda, da se nekje tava v izgnanstvu, saj se ni nasla sem v svobodo….!
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ja, jest sem tudi se skocil na tisto macko, da povabim Iro k nam. In kaj vidim!…Bemti, Strumpi, ti si se pa orerng razpidil. Vidim, da bi se sel za prijatlje kar zares tepst. Hvala ti, ampak res ni treba….Tako kot mi , ima vsako tele svoje veselje. Zakaj jim ga kvaris? Ce uzivajo, jim nimamo pravice uzitkov kratit, ceprav so nas izgnal ze drugic..
Saj imamo svoj Tjavendan, kjer se zmeraj kaj zgodi… Boljs ,da se tu skup drzimo, vsi ko smo po Andrejkinem in mojem rezimeju nasih kritik: prfuknjeni , seksualno nepoteseni, z druzinskim zivljenjem v riti, “come handy”, nezvesti, ljubitelji skupinskega seksa, slovnicno neizobrazeni, egoisticni in egocentricni, brez resnicnih , realnih prijateljev, zdolgocaseni , pocukrani , nerealni, nezmozni napisati pet (5) besed skupaj, pa se in se… Vsi smo lepo registrirani, vse je po pravilih…..Kaj ni to dovolj pisana druzba, mogoce nam manjkajo le se istospolno usmerjeni in stari djankiji? Make love not war, je bilo geslo moje mladosti…
lepo te pozdravlja,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Pepi, ‘Bemti, bolj kot berem, manj mi je jasno…. S katero si imel ta reality pogovor….. ups… saj ne vem če si kje napisal :)))

Sicer pa en fantastičen, lep dan!

Jani

Marija, dobro jutro! Evo, zdajle bi ravnotako pasal en Airw…. če je na zalogi in si pri volji, ga kar pošlji…. Kaj si pa s tisto peno mislila…madonca, ugotavljam, pa ne skontam… enu malo porint….sjeti se Mujo, sjeti se Mujo….

En lep sončka poln dan, Marija tebi in vsem prisotnim!

Jani

New Report

Close