Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu dober dan…”seks v mestu”

dober dan…”seks v mestu”

Da ne bo vedno le br jutr..naj bo se lep dan..se lepse popoldne in nagajiva noc, kot se za “Seks v mestu spodobi”!!

tole pa mal kr tko..se splača prebrat…

“Najlepši okras ženske je ljubezen, najlepša oblačila na ženski so roke moškega,ki ga ljubi”

dobr’dan tudi tebi….
na tem forumu je pa ozek krog ljudi…. morda zaradi naziva foruma “SEX V MESTU”…verjetno se marsikomu zdi, da se tukaj dogaja vse mogoče in pol ne pridejo pogledat…

Mene pa tale spravi v dobro voljo vsakič ko ga preberem:

Če se včasih počutis majhnega, neučinkovitega, zatiranega in depresivnega se vedno spomni, da si bil/a nekoč najhitrejši in
zmagovalni spermij v svoji skupini.

Ampak tu se RES dogaja vse mogoče! 😉

Dober dan, čeprav se zame vrti še vse nekako okrog lepega jutra… 😉

meni tole dela lep dan..zato sm kle..ko sm,)…tepka uzivajva..uzivajmo!

kaj ne bi ti meni moral reci..br dan draga moja..al to nism vec;)..mislm…cist tko uradno..

Šit, preveč sem površen! Brdan, draga moja!!!!

danes sem res izredno dobre volje…pa sploh ne vem zakaj…kr neki je v zraku……

ja valjda da se..saj zato smo tuki a ne?

aha disi po snegu..sonce sije..in skustrane smo..hihi

ne ti mene jemat kr tkolelele;)..bom se jaz taka,)…

a ni že mal dolgčas s temi doberdani pa dobrjutri…. še mal pa bomo kakšno o vremenu rekl :))

No, sej zdej se bom poboljšal! 😉

Vreme je pa druga tema! O vremenu debatira društvo upokojencev. Men kar odgovarja tole kot nekakšna iztočnica za dobro jutro. Najprej pogledam semle, če je kaj novega, je kot uvodnik. Potem grem tja kjer je point, mal navržem besed in adijo forum. No, danes malo drugače… 🙂

ena taka tema na dan nam pripada..tko da..to je to

hej sara* in seveda tut ostali. a ste že kej pozabil name 🙁 madonca, sem rekla, da se bom odtrgala od pisanja še enega scenarija in vas prišla vsaj pozdravit. to je pa že višek, da zaradi dela nimaš cajta za zabavo :)))) vas kr pogrešam. najbrž pa moj dragi tut, ker ne prihajam na dan z vedno novimi zgodbicami in predlogi :))

u glavnem, samo pozdravček in informacija, da sem danes sanjala zlo dražljive sanje.

bilo je nekje ob jezeru, prisotni so se sončili in kopali, kot da ni nič, midva pa sva divje sexala sredi vsega dogajanja. hecno, ker se je zdelo, kot da se vsem okoli naju to zdi kot da bi na primer imela piknik 🙂 vem, da sva bila strastna in divja. ni šlo za ljubljenje kot ljubljenje, ampak za ***. predvsem mi je ostal v spominu sila pohoten občutek, ko kar nisem mogla čakat, da mi ga pošteno zapiči od zadaj. takšne potrebnosti pa še ne!!! odkar čvekam tule z vami in obiskujem strani, ki jih tule priporočate, nimam nikol dovolj:)) se ne pritožujem, da ne bo pomote! hvala za to in še se bom vračala!

sadna zdele nimam vec cajta..ampak ti kasnej se kaj napism..ja jz sm te pogresala!mmmmmmmmmmm;)

:))))))))))))))))))))))) no vsaj odziv je bil in to tak, da pogreje srčka :))

mmmm, jaz bi pa saro* in sadno, če bo seveda sara* za. Ampak bojim se, da se bo vmešal še Primož in nam prekinil naslade… 🙂

Glede na to, da nam pripada samo ena tema na dan…..
Po glavi se mi rola pesem – lahko noč, temne ulice in lahko noč, ponočnjaki….Jaz danes to nisem, skočim v mrzlo posteljo že zgodaj, žal sama samcata….ampak mogoče se zbudim zjutraj bolj zgodaj, pa napadem dragega, če bo že doma.
Torej, lahko, mirno, sladko noč…

vam zaželim..sonce že kuka…naj nam bo vroče!

:))) zanimiva ideja! bi naju pocartal?

dobro jutro sara* zgodnje ptica. res je čudovito jutro, že drugo zapored. in najbolj sladko je, ko se uro prezgodaj zbudiš in se nato pocartaš s svojim ljubim pod topllo odejo. vse je tako toplo in prijetno, da te polni še cel dan! načeloma ne maram juter, ampak kadar jih pozdravim s svojim, takole v zaspanem in sladkem objemu, je prebujanje najlepši del dneva… zato res… dobro dobro dobro jutro

Pred Primožem še jaz posežem vmes, stari!

No, pa sem spet iz jutranje kome na forumu 🙂

brjutr, sploh sari*

A sem se poboljšal draga? 😉

New Report

Close