Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu dober dan…”seks v mestu”

dober dan…”seks v mestu”

Psssssst! Kultura pogovora na 1. mestu! 🙂

vsak začetek je težak…eno te isto

,jutro Sarca* in vse ostale, kr še pančkejte, delo jaz opravim namesto vas

brjutr! Glavno, da vsaj KIR dela namesto nas! A gremo nazaj spat? 🙂

Najbolš! Sej vidiš, da te babnice še kar spijo, al se pa že kje po gozdovih rekreirajo…..

Dober dan vsem skupi…

www.studentarija.net

Zdravo, dragica! Vendar sem vsaj tebe zbudu! Dej, napiš kej dobrega o seksu – tvoje izkušnje me zelo zanimajo, pa še kakšen namig za zvečer lohk dobim. Čakam te…

Ah jaz sm se bl mlado neizkuseno bitje tko da ne wem kaksn namig bi ti lahko dala.

Lahko ti pa powem da ze celo jutro razmislam o eni izmed mojih fantazij..

www.studentarija.net

Lepo prosim, opiš svoje fantazije, komi čakam! Čeprav si eno mlado bitje, te že pripravimo, da boš izkušena, ženska ki ve kaj hoče

ja kren..jaz bi tko k sva mal prej..pejva nazaj..mmmmmmmmmmmmm

ma ti si pa res taprav prjatu;)..br jutr i tebi!

Saj ti govorim, pa če te zbudim – spet se rima!

Kje so fantazije? Zdej pa rep med noge in …?

Haha a misls da mam cel dan cas bit tle gor..nazalost ne.

Fantazije hm…tale pisarna bi mi prov ustrezala..

www.studentarija.net

Ja deklina, sej b ti jst pomagu! Mam vseskoz cajta na pretek, delu mi bo pa ne vem kdo. Namesto pisarne si pa zamisliva en samoten kotiček…., saj veš tako, da naju ne gledajo vsi…Men se še vedno zdi, da b ti delala čudeže v postelji

KIR uh zdj mi pa na dusco pihas.

www.studentarija.net

Ja, k nis opazila, da ti že skoz?! Sej se boš še prehladila od silne burje, ki jo ustvarjam okol tebe. Še mal, pa bo anginca!
A s ne zamišljaš kaj bi midva ustvarjala pod rjuham? Ti mlado, skoraj nedolžno bitje, jst sm jih že kar nekaj piču (saj se hecam, samo tebe bi)
Pa še delat ti pomagam

Ah ne jaz sm bl naivna kar se tega tice pa nc ne opazim. Ampak tok naivna pa nism da bi verjela da bi sam mene..hehe ;))

www.studentarija.net

Ljubica, najprej se prepričaj, pol pa govor! Men bi s tabo tako pasal da b te po tvojih lepih prsih, trebuščku, tamali…A maš obrito? Viš da me zanima. Kr naprej bi te lubčku…Čim prej morva skup prit

Ah KIR tkole je eno realnost je pa drugo. In ja ce te ze zanima mam obrito.

www.studentarija.net

Kakšne maš pa hlačke na seb (jst ene črne minimalke, me vse tišči tam spodaj). Pa hitr odgovor, sicer mi lah še dol pade! Sam b te še zmiraj, k mi tok dišiš!

svetlo roza cipkaste pa mal prozorne…mi baje te sreco prnasajo 😉

www.studentarija.net

Me bo še kap! jst bi ti tam vmes eno srečo pritisnu, sam bolj debelo-si za?

Ja more bit glih taprava..pol sm pa za.

www.studentarija.net

Je taprava, sigurno, pa tak nežno, nežno bi te! Ne veš kakšno željo imam. A ti pa čist nč?

New Report

Close