Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu dober dan…”seks v mestu”

dober dan…”seks v mestu”

No, saj ti se mal nasmejčkaš, ostali spijo. Najraš sm kar direkten, sam pol po navad pa zarad tega odletim kot tist gumb, kjer je tak prtisk…sam če si zamislim…
Sicer pa midva ne b nč papcala, bi se rajš mal zalizala drug v drugega – sej veš v položaju 69…Ti ne bi pasal?
Kakšna pa si, mal se opiš, pa kolk si mlada, kakšne spolne fantazije imaš. A sm še bolj direkten? Če boš odgovorila, bom še bolj

hehe….prav je tako….da si radoveden…:)
Ej,sem komaj danes sem pršla..pa ne morem kar vsega takoj izdat..:)
Bom še tle ostala.Pa bova lahko odkrivala počasi eden drugega.
Kaj naj rečem….stara ravno prav….zame…Ne zamenjam ta leta za nobena nazaj….(hehe….34)
Drugač pa…vedno mi lumparije po glav norijo….pa sm jst tud zlo radovedna…ampak se je treba mal brzdat….heheheee
In res….kaj danes res vsi spijo? Al ob ponedeljkih dajo 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} od sebe?:)))

Ravno prava leta, ja. Ženska točno ve kaj hoče.
A zdej me boš pa namerno pustila da me žre firbec. A si resnično nova, al pa sva si včasih že kaj lepega napisala? Zarad tebe ne bom mogu spat. Rada takole mučiš ljudi? Jst sm pa že kr mal zagret. Lahko bi si več napisala, saj naju nihče ne bere, drugič je bla pa gužva..

Nič nisi jezen. Te že druga kuštra. Pa nej te….

A sm tolk galamu, da sem te zbudu, ljubica? Saj veš, da bi se le s tabo kuštru, k maš tak luštkane, dišeče rdeče kodrčke.

Nisva si še pisala,brez skrbi. Po moje se tudi približno ne poznava.
Ampak je tko bolj sladko,a ne.. počasi odkrivat…Tako so nas včasih učili.:))
In tud, jst tkole v službi…za računalnikom….pa udoben stol..ni priporočljivo…ampak je sladko, ko takole izzivaš..:))

Nč ne izivam, resno mislim! Sam pol po navad pa svojo doma napadem, še mal me zakur

O, tud jest bi se s tabo….

Backa, zakaj te ne morem spravt vn. Sm mislu, da te bom v četrtek, pa ni šlo. Ni čudno, ko pa sm istočasno samo iskal kje zagledam tisto čudovito….
Daj povej ali delaš kot manekenka al kaj, čuden delovni čas imaš

Spet sm te cmoknu, veš?

Ljubi, kako vn spravu mene?
Čuden delovni čas? Ja, mogoče res. Sam ne pozabi, da imam bambinote tudi, ja?

če ma krušna peč zapeček še gre, če ga pa nima, se pa nimaš kam upret. So plošče gladke. Kriza, pa še peče, če je zakurjena.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Vem da imaš enga, drugače o tebi zelo malo, res. Vem da si pametna zelooo, lepa še bolj, … Ti pa si iz mene zvlekla toliko, da sta me spoznali najmanj dve osebi (celo en mulc, s katerim se vsake toliko časa vidiva)

A dons ne bova nč seksala?

Me kr zvije, ko tole praviš. In jaz se s tabo družim! ha, ha. Z medijsko znano osebo. Joj, KIR, tole je pa res mal riskantno. Zame, mislim.
Sex? O, ja.
Kakšen? Reci…

Jst sm pa že probu, pa je blo super, sam moraš pazit da dol ne padeš, k tolk drsi! A s se tud ti zbudila?

Medijska zvezda, ja, mater, ti se pa smejiš?!
Želim si en tzak doooolg, pa nežen seks, s tabo, al pa divji, sam da mi ne bi prej pod tuš ušla…kot moja

Ne bom, če tega nočeš….Ampak dons sem res bol mirna, pa bi se lahko najprej mal božala…

Pik*ica, dolžna si še odgovor kje si bla v četrtek!

Ekhm, KIR… en malce si nesramen, ker jaz sedajle nikakor nisem mogel dvorit daši, ker sem bil preveč zaseden!

Kje sva že ostala daša? 😉

Tud jaz sem že probala. Zato pa pravim, da je fino, da je zapeček. O, zbudila sem se pa že zgodaj, sam včasih je treba tud za sol zaslužit, pa za kakšne “štrumfpantle”, pa tangice. Je premraz, da bi gola hodila okrog.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

hehe…seks fantazije na delovnem mestu…nnnn….ni priporočljivo.)))
In da mi potem tkole dihaš za vrat….in ravno danes…ko imam majčko,kjer je nekaj gumbkov odprtih…..in potem nežno grizljaš ušeska od zadaj….

hehehe…..vidva z backo kr lepo u miru zakurta….pa pridem jutri nazaj..in preberem…če se je kaj vžgalo….:)

čao:))

Ja, kje sta že ostala?

Zgleda, da res nisem z lune…Ha ha. Še dobr.

hehe….a midva? midva sva še v postelji….pa z nosom izpod deknce ven….kavico duhama…..da bodo noge pol ubogale.)))

Tud to b mi pasal, ja, sam ne vem al bi zdržal sam pr tem. A maš mestr., k si tak mirna?

Ne več. Ampak včasih je svet lep tudi brez grobosti in težke zafrkancije. Preprost in enostaven. In takrat bi te božala po telesu, po tvojih laseh, po licih, vratu….nežno poljubljala ves tvoj obraz (to ti moram enkrat delat, to sanjam), dolgo, dolgo. Ti pa mižiš in se prepuščaš…tako nekak.

Ja, pa v sredo, pa v tork me tud ni blo. Na kratko: tork študij, sreda ljubi,sam ne ti, k tko šparaš tiste dva dni – no ja, en dan (sej se nč ne znuca, v 100 letih menda za debelino hrastovga lista), četrtek ZUP – pa smo vkup.
Kje si bil pa ti?

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

New Report

Close