Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu dober dan…”seks v mestu”

dober dan…”seks v mestu”

Kr dej še naprej, lepotička moja, moja sodelavka me pa neki čudn gleda ko mižim in vzdihujem….. A tud ko mižim, mi ne izgineš izpred oči! Pa mi povej zakaj, ko s tak pametna

A zakaj te čudn gleda?
Ja, sej ni treba pameti, če pa mižiš pa vzdihuješ.
Oh, KIR, te imam pred očmi tudi jaz. In me razveseljuješ, tvoje besede, tvoje vse, recimo dlani, oči, joj, kosmate noge, da ne pozabim. Pa dlakav po prsih. A zelo?
Kaj pa po ritki?

Se oproščam, že bežim, sam kaj čem – tud dašo bi

Tam pa skoraj ne, no čisto mal. A mi poveš katero številko modrčka nosiš, da si vsaj približno predstavljam tvoje lepe prsi?

Ti nisem že v petek povedu? Hitr pozabljaš

Res bi rad vedel, tale moj princ o meni vse…. Kdo ve, kako velike si ti predstavljaš? Predvidevam, da ti moja cifra ne bo ustrezala in boš spet ob fantazijo….
Majhne, jedre prsi imam, s čudovitimi bradavičkami. Tako. A cifra?
Zamisli si jo.
In če te je zdej spet minil (kot pri moji starosti, ko si mi hodil po cigarete), ja, potem pa mislim, da boš moral mal podrezat okol sebe in vprašat za večje, ogroomne, ….
Odloči se!
In me spusti!

Ne spustim te, ljubica! Naj si zamišljam: nosiš št. 2? saj so za v usta točno prave, drugač me še zadušiš!
Tvoja starost mi je pa zelo ustrezala, sam že enkrat sem ti pisal, da si se mi zdela mlajša. Pač tvoji nazori. A ni lepo, da si tak mladostna? Ja pa mislil sem, da si mulc, zato te nisem sploh odpiral in ne vem nič o tebi. Rad pa bi vedel vse, kraljica moja!
Kako naj te še imenujem?

Joj, KIR, kaj naj rečem…Nagajivo dete si…le da bi bilo v resnici nemogoče
živeti s tabo. Kar pa tudi sicer ne počnem. Še sreča.
Vseeno si mi všeč in me navdušuješ, razumeš to?

No pa sm nazaj..KIR si mel prav..sm bla na faxu.

Upam da mate dons lepsi dan kt jaz. 🙂

www.studentarija.net

Ne razumem, zato bi ti kr naprej nagaju in se igral s tabo, sploh te ne bi pustil oblečt! Pa kr naprej bi se drajsu s tabo!

Misliš, da bo spet vse zbrisan?

Zelo lepo se mamo, dete, kar poglej! Sicer pa kdaj prideva skupi, če pa vseskoz stran bežiš? Jst sm pa mislu, da sm tvoj mentor pri sexu. Če bi bla z mano na vajah, ti 10 ne uide!

Ne bo. Adijo, princ moj!

Ja kaj je zdej, Rubyfruitka moja, vse so me zapustile, vsaj midva sio kej lepga napišva, jst mam še ene 20 min. cajta

Brzo pamtim, još brže zaboravljam!

Lepe dneve želim!

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Tudi jaz ti želim lepe, pa nagajive dneve z- lubijem, seveda!

Ah no pa sm s5 prepozna..pogledam vse skupi glih na koncu tvojih 20ih minut…

www.studentarija.net

Ja, nalašč, a ne? Si poredna! Sam še tolk počakam, da mi pošlješ poljubčka, pa letim! Sam hitr!!!!!!!!!!Jst sm ga teb že!

No..si kej cutil k sm ti lupcka poslala?

www.studentarija.net

Ja, ljubica, čist mal, sm bil že daleč! Kaj pa ti, si dobr pančkala, al si se celo noč crkljala?

Kr gorel je, a nis slišala gasilcev?

Pa sm te ujel, mucka! Na “kurjem” s napisala, da te ne zanimam! Če se boš tak obnašala, z mentorstvom ne bo nč! Kako boš pa izpit nardila?

Jaz sm napisala kar mislm…in to je res..zame je tole zezanje in kr ze pac..ampak nic realnega in v realnosti izvedljivega.

www.studentarija.net

Zapri očke, pa si zamisli kako lepo bi nama bilo…nežnosti tolk, da bi se spominjala še po 40., 50 – tih letih…popeljal bi te v neslutene višine naslade….

KIR sj se lepo slis nc ne recem…ampak pes k laja ne grize…

www.studentarija.net

Sej sem že napisu, da bi ugriznil v komaj zrelo …….tebe! Kaj pa zdej?

New Report

Close