Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu dober dan…”seks v mestu”

dober dan…”seks v mestu”

Se vedno so to sam besede..edina razlika je da so napisane 😛

www.studentarija.net

Jst bi kljub temu s tabo kar v živo! Ti si pa ne upaš, aha. Aja, pa ne zanimam te, ne? Ne govor tega pri kuricah!

Pa kje si zdej, ko b s tabo enga na hitr, mene že drži…..

Tko v realnosti mene resnicno trenutno sam en zanima…tle gor mi je pa pac to tko..pa ne mi neki nalagat tle no 😉

www.studentarija.net

Kar imej rada svojega ljubija! Sam a maš raje v denarnici 10, ali 20.000?
Pa še ljubil bi se s tabo!

Ja seveda bi se prek besed. And that’s it. 😉

www.studentarija.net

O, dobro jutro ti želim! Kaj pa poljubček, čakam ga že 24 ur, pa tak sm neučakan….

jst še kkr čakam! Zdej te bom zbudi: ENGA POLJUBČKA NA TVOJE LEPE ZASPANE OČKE! c m o k !

No to je blo pa lepo prebujanje. 😉
En mejhn cmok nazaj. 😉

www.studentarija.net

Sam povej kam, ljubica. Če ti mene na usta, jaz tebe na bradavičko, če ti mene na prsa, jaz tebe tam dol…A si vsaj mal moja?

Očitno ti bo potrebno še enga dat! Zdej ti ga pa na mmmmm pritisnem, veš, zaspanka moja!

Oh ja k bi vsaj mela cas mal vec tle viset…so me pa cist zasul z delom. ;(

www.studentarija.net

Povej kam, ljubica, pa še delo opravim namesto tebe, pol bi pa uživala. Kje je poljubček?

Tam kjer ga najbl hoces…

www.studentarija.net

A sploh veš kje je to?!? napiš če se upaš, bom vidu kolk te je v hlačkah! Kam ti pridem pomagat?
Pa tud nis odgovorila, če sm vsaj tli centimetle tvoj!

A bo tri milimetre v redu? 😉
zakaj pa bi napisala tocno ce je leps tko..jaz ze wem ti pa tud…

www.studentarija.net

Bom pa jst: na tamalga? Jst tebe ravn tam! Vidiš kaj je korajža

Ah tle se sploh ne gre za korajzo. 😉 Lep dan ti zelim..sibam zdj na fax…

www.studentarija.net

Papa, pa spet brez!

Lep deževen dan vam želim! Očitno še vse spite, al se vam je pa Kren ulegu na spalne srajčke

Dobro jutro. Jst sem se zjutraj komaj iz postelje spravla…zdej mi pa še šef teži tle….madona…Kot da ne naredim vsega??
Pa sem rekla….on se nej kr pen okol ust…..jst grem pa na net!:)))

lp

Vsaj eno sm spravu pokonc. Hvala K…….!

Hehe….a ti je dolgčas?
Sem se zjutraj komaj privlekla do službe….tle pa norišnica. In ko sem si jedva zlužila deset minut pavze za kavico….sem mal časopis prečekirala.
Hehe…in sem najprej začela brat,kako je v sklopu vsake športne dejavnosti pomembno ogrevanje organizma…..seveda lahko tudi s partnerjem izvajamo pasivne raztezne vaje….itd..:))
Jaz pa sem zraven raztezala sam obrazne mišice…..ker zanimivo…prav to sem jst sinoči počela…:))

lp

A samo obrazne, kaj pa ostale? Vaginalne so zame tudi zelo pomembne.

Hehe….tiste bodo pa v pogonu spet šele za miklavža. Moj je šel na biznis trip…..:))
Pa nč packastih misli met zdej.)))

lp

New Report

Close