Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dober odvetnik za odškodnine LJ-poškodba na del. mestu

Dober odvetnik za odškodnine LJ-poškodba na del. mestu

Živjo,

mož se je poškodoval na delovnem mestu s tem da si je odtrgal del sredinca. Zavarovan je nezgodno pri meni v službi in pri sebi. Zanima me katerega odvetnika ( okolica LJ) priporočate, da bi lahko čim več iztržili od zavarovalnice? Kdaj je potrebno do odvetnika pristopiti? Po končanem zdravljenju ali prej? Prav tako bi vas še prosila za mnenja če se to gremo preko PORAVNAVA ali ODŠKODNINA d.o.o.. Mnenja, izkušnje?

hvala.p.

Nekaj inforamcij je dostopnih že tukaj: http://med.over.net/forum5/list.php?285

samo ne hodi na oškodnine in poravnave, ker si takoj še ob 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. To so podjetja, ki so dolžna plačevati davek in ga prevaljijo nate. Prav tako ti zaračunajo stroške. Razmišljaj o odvetniku. Imaš jih polno. Lipej, Krapenc Jernejčič, Prostran, Ferlin Samsa, Srdarev. Samo bližajo se sodne počitnice, takrat so pravilom tudi odvetniki na dopustu

nova
Uredništvo priporoča

Še pozabila Ko je zdravljenje zaključeno. Lahko uveljavlja tudi iz odgovornosti službe, odvisno od okoliščin dogodka. vprašaj odvetnika.

Priporočam Tanjo Pečar, Tavčarjeva ali Dalmatinova v Ljubljani, pokliči in vprašaj. Je zelo prijazna in ti bo povedala.

Izogibaj se Lipeja. Če že plačuješ, plačaj Čeferina.

Čeferini, pa delajo tudi med sodnimi počitnicami

poglej si tukaj: http://www.eodskodnina.com/

Se strinjam, izogibajte se Zlatka Lipeja ker vas bo naplahtal.
Zlatko Lipej hujši kot Hilda Tovšak.

Zlatko lipej gorenjska cesta 18, 20 je slab odvetnik mislim, da ga zanima najbolj kolko bo on vzel po možnosti tako da tudi davka ni treba odvest kar naravnost v žep.

Za zastopanje dobi honorar od zavarovalnice stranki pa to zamolči in še od nje pokasira in da naravnost v žep. Tudi meni je tako naredu.
Pojdite raje na odškodnina ali pa poravnava in bodo zrihtal.

http://med.over.net/forum5/read.php?151,6248727,6248727#msg-6248727

MajaBo [ Odgovor preko zasebnega sporočila ]
Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 12:38
Pozdravljeni,
sprašujem o vaših morebitnih dosedanjih kontaktih z omenjenim odvetnikom.

Marjana
Odgovori • Citiraj sporočilo • Odgovor preko zasebnega sporočila • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem • Povej še drugim:
dthdta
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 13:02
Nisem imela kontakta osebno pač pa znanka. Ona zelo zadovoljna.
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
Zaskrbljena Ida
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 13:22
Odvisno za kaj ga rabiš. Za odškodnine je super.
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
Jakica Pakica
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 13:24
Mojemu možu je kar konkretno odškodnino (prometna nesreča) zdilal.
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
Tudi jaz
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 13:25
sem zelo zadovoljna.
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
ja ,ja
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 14:54
Ja sej je OK .Ma pa čuden pristop .
Tako ,da če bi spet rabila nebi šla k njemu .
Nakoncu pred izplačilom sem morala podpisat kao sprejeti denar .Pol sem pa šla še v njegovo pisarno in je nekaj govoril in preštel denar pred mano in si 5000 sit kar v žep srajce dal .Nič nisem rekla ker sem si mislila :joj sem že podpisala sprejem te vsote ki naj bi bila .
in to je naredil tolk samozavestno,samoumevno ,da sploh ne dojameš .
Šteje,šteje in hop v žep zraven pa seveda govori .
Nevem no .sedaj bi raje še malo počakala na denar kot pa da en tak bizgec men to rihta.
V bistvu si pa lahko sami to vse uredimo ,samo se je treba malo poučit .
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
Sori
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 15:36
Ja, tole vtikanje denarja v žep sem tudi jaz doživela……
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
tbb
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 15:55
Tudi meni je izboril večjo odškodnino od predlagane. Je pa tako kot je napisala ena dal nekaj denarja v žep. Vendar kaj čmo jaz sem bila zadovoljna, da sem kljub temu dobila več. Mislim, da je glede poškodb eden izmed boljših.
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
ena druga odvetnica
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 16:34
A mal nakladate? Še nisem slišala, da bi odvetnik iztožil denar V GOTOVINI. Še nakazila na svoj račun se otepajo ampak ponavadi tožena stranka nakaže direktno na TRR tožeče stranke (ne pa odvetnika). Odkod pa naj bi dobil gotovino, da je potem lahko stran jemal?
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
ja ,ja
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 16:53
Pa ja no če je res !
On je takrat imel keš (gotovino )štekaš ! in šteje pred tabo in pol da nekaj v žep drugo pa v kuverto .Ti pa sam gledaš !
Še ni jasno ?
Jaz sem imela odškodninski zahtevek .
Zaradi prometne nesreče .
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
ena druga odvetnica
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 17:13

Citiram:
ja ,ja
Pa ja no če je res !
On je takrat imel keš (gotovino )štekaš ! in šteje pred tabo in pol da nekaj v žep drugo pa v kuverto .Ti pa sam gledaš !
Še ni jasno ?
Jaz sem imela odškodninski zahtevek .
Zaradi prometne nesreče .

Ne, še ni jasno. Razumela sem, da je imel gotovino. Vprašala pa sem, kje jo je dobil?
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
bačin
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 17:55

Citiram:
ena druga odvetnica

Citiram:
ja ,ja
Pa ja no če je res !
On je takrat imel keš (gotovino )štekaš ! in šteje pred tabo in pol da nekaj v žep drugo pa v kuverto .Ti pa sam gledaš !
Še ni jasno ?
Jaz sem imela odškodninski zahtevek .
Zaradi prometne nesreče .

Ne, še ni jasno. Razumela sem, da je imel gotovino. Vprašala pa sem, kje jo je dobil?

Na bankomatu!
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
tbb
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 17:59
Tudi meni ni jasno kako se je ta odškodninski znesek znašel v njegovih rokah in da nisem prejela na TRR. Vendar je imel kuverto in v njej denar od katerega si je lepo vzel en del…….
To je bilo pri meni pred cca 8 leti ne vem kako je sedaj.
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
*lunca* [ Odgovor preko zasebnega sporočila ]
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 19:29
Samo to me zanima, ali ste dejansko videle ponudbo zavarovalnice ali pa vam jo je posredoval le ustno, kolikšna naj bi bila in potem skeširal denar?
Odgovori • Citiraj sporočilo • Odgovor preko zasebnega sporočila • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
lepo1
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 20:07
tudi pri meni je bilo enako, denar je pobasal v žep meni pa odštel 4000eur na roke. prav čudno je zgledal. ….
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
ja ,ja
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 21:52
Zato pa dobro premisli kako pa kaj .
Jaz sem se počutila nekako ponižano s takim odnosom ki si ga je on privoščil.
Odločitev je pa vaša .

Zanimivo. Tudi jaz sem odvetnica. Advokat Zlatko Lipej iz Medvod ima zaposlene pripravnike, ki postorijo VSE. Zlatko pa je zraven le pri sprejemu stranke in seveda pri zaračunavanju, ter včasih kaj svetuje.

Nasvet vsem, ki jih je takole opetnajstil. Prijavite DAVČNI, da ni izdal računa, ODVETNIŠKI ZBORNICI celotno zadevo. In seveda na POLICIJO, da vam je ukradel denar. Za omenjeno je ne samo denarno, ampak tudi kazensko odgovoren.

Zgoraj opisano je kraja za katero se gre v zapor, Zlatko Lipej pa to očitno dela sistematično in dalj časa. Njegova sposobnost je podobna sposobnosti nekoga, ki oropa banko, večkrat. Naj vas ne preslepi to, da vam laže, da vam je priskrbel neverjetno visoko odškodnino.

Vam jo je res? Ste prepričani, da enake ali celo višje odškodnine ne bi dobil od zavarovalnice, ali pa s posredovanjem kakšnega poštenega odvetnika, ki nas je v nasprotju s splošnim prepričanjem večina.

Tole sem našla na googlu: http://www.mobisux.com/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=3203885

Ni kaj, zelo sposoben odvetnik.

Vsem ostalim, ki vas je g. Zlatko Lipej iz Medvod prnesu okrog. Ne jamrat ampak ukrepejte. Tole, kar tukaj pišete je poznan že par let. Zlatko Lipej je šalabajzer tahujše sorte. Jaz sem ga prjavu na odvetniško zbornico pa na pulcijo. Ena prjava niti ni tak problem. Ko jih bom mel pa 10 bo pa drgač. Pa snemejte pogovore z njim pa magar na youtube dejte če nimate jajc da ga prjavte pulciji.
Preveč je dobrih advokatou da bi dnar puščal pr takihle barabah. Čeferin vam bo garant tko naredu k je treba pa cenej.

Aldo

“Če stranka meni, da ji je odvetnikovo ravnanje povzročilo škodo, lahko uveljavlja odškodninski zahtevek iz naslova zavarovanja odvetniške poklicne odgovornosti pri zavarovalnici, pri kateri je odvetnik zavarovan. Če so podani tudi elementi disciplinskih kršitev, lahko poda stranka Odvetniški zbornici Slovenije še disciplinsko prijavo zoper odvetnika. Po ustaljenem postopku se prijava najprej odstopi odvetniku v pojasnilo in če gre za kršitev, se zadeva odstopi disciplinskemu tožilcu v pregon. Če prijave tožilec ne zavrže, obravnava zahtevo za uvedbo disciplinskega postopka disciplinska komisija prve stopnje oziroma disciplinsko sodišče (za hujše kršitve)”

Tisti ki želite, se lahko za izplačilo odškodnin obrnete name preko zasebnega sporočila, saj se v odvetniški pisarni ukvarjam ravno s tovrstnimi zadevami.

Glede plačila pa naj vas ne skrbi, saj se običajno dogovorimo za nekaj odstotkov izterjane odškodnine.

To andrej1980 rabila bi pomoč odvetnika pri izterjavi odškodnine nastale z avtomobilsko nesrečo. kje dobim vaše podatke?

Najbolje bo, da mi pošljete opis na zasebno sporočilo in vanj vključite svoje podatke. Jaz mojih na forumu ne bom objavljal, jih pa posredujem na vaš mail.

Andrej

Odvetnik Zlatko Lipej je izredno slabo opravil svoje delo in zelo drago zaračunal.
Na začetku sladek in leze v… na koncu nadut in nesramen.

Mateja Erčon

andrej1980 ,kje dobim vašm kontakt,nevem nit kje vam zs poslat..hvala.lp..

Jaz ti priporočam pravno pisarno ODŠKODNINA PLANINŠEC, če greš v tožbo zadevo baje prevzame nato odvetniška pisarna Planinšec, ki je specizalizirana za odškodnine, sem pobrskala njihove rezultate v pravdah na sodišču. Tukaj je nekaj linkov vezanih na odškodnine, za odškodnine je Planinšec prava izbira:

Ptujski sodnik za prekrške je Plohlu naložil plačilo več kot 1700 evrov kazni in deset kazenskih točk. Toda Plohl se s tem ni sprijaznil, najel je odvetnika Danijela Planinšca in se pritožil na višje sodišče. Tam so hitro spoznali napako in odločili, da Plohl ni kriv, in postopek se je ustavil. »Končno sem dokazal resnico, čeprav so se in se še danes v ptujski bolnišnici vsi, razen redkih izjem, sprenevedajo,« pravi Plohl.

http://www.slovenskenovice.si/crni-scenarij/doma/dolga-tri-leta-moral-dokazovati-da-ni-kriv-0

odvetnik Daniel Planinšec odškodnina Črni les Lajhova spet zahteva visoko odškodnino

http://www.dnevnik.si/kronika/1042269890

http://www.delo.si/novice/kronika/odskodnina-za-utopljenega-decka.html

Planinšec zahteva visoko Odškodnino – Odškodnina za utopljenega dečka

odškodnina planinšec- lastnik je Dorian Planinšec je pa res da je to sin odvetnika Daniela Planinšca. Ima pa kar nekaj teh enot,eno sem videl tudi v Celju. Kot stranka sem bil zelo zadovoljen z Dorianom, ter tudi z njegovimi zaposlenimi kateri imajo pravosodne izpite.Bodite pa previdni pri izbiri komu zaupati primer ker je večina odvetnikov nesposobnih, da se ne menimo o odškodninskih hišah ki jih ponekod vodijo celo ljudje z končano mesarsko šolo.

Na cesti sem stopila v odprt kanal in padla. Za odškodnino me je zastopal odvetnik Jurjevčič. Zavarovalnica je najprej komplicirala, nato pa skoraj vse plačala, zato nismo šli na sodišče.

Zdravo, zanima me na katero odvetnisko druzbo se obrnem lahko v zvezi s padcdm v trgivini. Zdravljenje se poteka. . V trgovini je varnostnik naredil zapisnik in popisal prico, naslednji dan naj bi prisla po zapisnik. Seveda mi ga niso dali, ces da sef trgovine to ne dovoli… Sem preverila z inf.poobl. In pravico do vpogleda seveda imam… Kaksen nasvet na koga se lahko obrnem za nadsljnji postopek?

Pozdravljeni,

za začetek napišite trgovini dopis, s katerim jih pozivate, da vam sporočijo številko police odgovornosti in pri kateri zavarovalnici imajo zavarovano. Ni vam treba zahtevati zapisnika. Po končanem zdravljenju zavarovalnici pošljite dopis z opisom dogodka in svojimi podatki ter kopije medicinske dokumentacije v zvezi z zdravljenjem. Zavarovalnica vam bo poslala poravnalno ponudbo ali odklonitev. Če boste z zneskom zadovoljni, podpišite, pošljite nazaj in denar vam bo nakazan na vaš trr, brez dodatnih stroškov. Če se vam bo ponudba zdela prenizka, ali dobite odklonitev, se obrnite na enega od odškodninskih odvetnikov (odvisno od regije, kjer stanujete), ki vam bo povedal, kako naprej.

Zaenkrat pa probajte sami, zakaj bi delali promet odvetnikom, poleg tega pa še sebi stroške. Odvetnik bo dobil plačane stroške od zavarovalnice, pa še vam zaračunal 10 – 30 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} od odškodnine, ki bi vam drugače pripadla v celoti.

Po drugi strani imate pa še vedno možnost iti preko njega.

Jaz sem ravnokar končal postopek in sem dobil nov avto, no ne ravno direkt, ampak odškodnino za poškodbo v službi s katero si ga bom pa kupil, pa čeprav sem si bil tudi sam malo kriv za nezgodo. Več kot srečen sem, nisem računal, da se bo tak končalo, se mi zavarovalnica kar malo smili hehe. Bratranec, ki dela na policiji mi je svetoval odvetnika Daniel Planinšec, ker jim je pomagal pri ustanovitvi policijskega sindikata in je uspešno zastopal več kot 1000 policistov zaradi prikrajšanja pri plačah nekaj let nazaj. Pisarno ima v Mariboru na Partizanski 11 blizu sodišča. Pa tajnica v odvetniški pisarni Planinšec je tudi zelo prijazna, hvala !

New Report

Close