Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dober tek!

Dober tek!

Vsem ostalim ki imate tudi ravnokar kosilo…jaz vas berem pa poleg papcam 😉

Ni zdravo sonči,za ljubezen,pardon kosilo,si je treba čas vzet…

Eh, kosilo bo ob pol petih, nič prej – žal. Pravzaprav pa, danes bo najbrž odpadlo, sem se za vikenda najedla za par dni naprej…..:-)))) Pa ko bi vsaj kaj pametnega – neeeee, same sladkarije sem pospravljala. Dve dobri novi stvarci sem spekla, pa sem polovico pojedla sama….. mi je tako cuker padel, da nisem mogla zdržati, ni bilo kaj drugega, nooooo!
:-)))))

Dober tek!

ja,ja,vsaka bolha na pasjem repu je dobra za izgovor,a ne?
Sp

to je res…samo zunaj imam veliko dela in tako mimogrede danes jem, pa še vas poleg berem…da izkorsitim max. ta čas za kosilo

:)))))))))))
Jaz sem včeraj pri babici tudi pojedla verjetno eno kilo kokosovega peciva…samo kaj moremo, če se ne morem upret sladkim skušnjavam :))))))

samo ti si še dobra, da vsaj danes ne ješ dosti….jaz pa danes s polno paro naprej :))))))))

res sem pretiravala….. danes gre sam mak zadaj ven……:-))))

tako mažem sladkarije, da jih sproti peči ne utegnem – žal. Madona, Bog ne daj, da bi kdaj fasala sladkorno, me pa dobesedno pobere.
JOj, zdaj se hecam, če bi pa prišlo do tega, pa…. eh, ni za misliti. Dokler si kolikor toliko zdrav, moraš z veseljem jemati vsak dan posebej! DAjmo!!!

Če bi šla na polje, bi najbrž že cvetelo za mano…:-)))))

tebi še gre…ko si sama pečeš…jaz pa sem glede peke tema :)))))))
Niti enega samega peciva ali keksa ne vem spečti…pa po eni strani bolje da ne, ker potem bi še bolj jedla kot sedaj :))))
Kaj pa najraje pečeš? Oz. kaj ti gre najbolj od rok?
bananino rolado si že kdaj probala? Tistega hudiča pa bi res pol metra pojedla :))))

Da bi te moj petelin nagazu;-)))
A si ti tudi danes….

Kaj?! Nagazila?!
Nisem, pa upam, da ne bom……..:-))))

Nisem mislil tega…ah,brez veze
Sp

tudi zame bi bilo bolje, da ne bi pekla…. Kaj rada pečem – vse. Torte, peciva, kvašeno testo… vse, brez ovir.
Ja, misliš orehovo rulado z nadevom iz kisle smetane in banane?! Tudi to sem že pekla….. kdo je pojedel, pa ne sprašuj! :-)))

Žverči?saj nisem toliko na sladko mahnjen,pa vseeno.K tebi se povabim,pa če Peca dol pade!
Sp

dečki, ki imajo vsaj malo radi sladkarije, so ta pravi…. Zakaj?! Zato, ker znajo ceniti sladkosti…:-)))
Oj, prijatelj, malo žleht sem danes, slabo pa ne mislim – pa saj ti ti veš, kaj čem ti praviti….

New Report

Close