Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dober večer …..

Dober večer …..

Dober večer, ljubi prijatelji.
Poglejte na uro in – ugibajte???

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ah n’č ne bomo ugibali 🙂 Marija.. je spet na šihtu :))))))) Ne! Marija ma PC

Marička, dober večer!

Jani

Dober večer, Jani! Nič ne boš ugibal?
Jaz imam PC že par let, prijatelj!

No – ugibanja je tako konec – in
lahko nočko! Samo pozdravček je bil,
zgolj pozdravček!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Aha, hvala Mariči!!! A imaš to doma zdaj končno. Polepšala si mi moj večer ko si se pojavila tule, pa ne le meni, verjemi!!

cmokija, zajček

Dober večer, mili moj zajček, en res lep
dober večer. Nimam še čisto urejeno, se
lovim, iščem, tuhtam, tuhtam pa zelo močno.
Zakaj mi ne označi z rdečo, kar imam novega
napisanega?

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

No, sej pri drugi temi je bilo rdeče, le
pri moji ni bilo. Je že vse v redu. Imejte
se lepo, lep sen in lepo lahko nočko.
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Lepo nočko tud tebi Marija

B.

Ja, ker pri ta novih browserjih, bi moglo biti rdeče. Lepo nočko tudi tebi, pa vstaneva ob 4.

zajček

Ups… pa ni bil samo pozdravčkek a ne? You are online…. prkloplena… vštekana…. hahahahaha

Jani želi celotno gmajnici lepo dobro jutro!

Mariči, bogu hvala, pa tvojemu serviserju, da te je končno omrežil. Bomo lahko zvečer, ko najbolj paše :))))), kako pametno dorekli. Dej mi zmaili njegov telefon, da se mu personality zahvalim, heheheh…

Marijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa heeeheheeheh

p.s. da nis name jezna?Da nisem kakšno čudno bleknla a? Upam da ne,sej veš kaka sem…lubijaaaa ****+++++**** le glej da pišeš zdej!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

….. a se tudi čez dan kaj oglašaš ?!

Nikitka je sveto prepričana , da bi morala prekiniti medijski molk

Točno!

Jani podpira Nikito

Točno !

zajček podpira Janija..

Ona pa NIČ !

Nikita podpira zajčka , ki podpira Janija , ki podpira Nikitko – he , he , pa je krog sklenjen

Smo kot en krog… pjančkov, k se mora nonstop podpirat :)))))))))

Nikita, je kaj na drevju?

Jani slao mokre sanje

New Report

Close