Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dober večer, je kdo doma ??

Dober večer, je kdo doma ??

Tok tok tok… ;))

Če to ni telepatija…vključim računalo in moj medek je tu..ku-ku kje si???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tuki, skačem, brenčim in še kaj, saj veš kako… 😉 Pa ti!?

Jaz pa čakam in dočakam, čutiš to???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Si začutila cmokkkija takkkega, ki sem ti ga dal samo jaz… v prejšnnem naslovu, seveda, ko si me greškala ;))))

Sem začutila ja in sem te zelo greškala, da veš…si bil priden ta čas, je šukca še topla???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pridno sem skakal tačas… ;)) samo šukica je hladna, že kar dolgo…
Cmoka, pika poka, odbrenketati moram na pojedino, zvečer vas zopet malo pokukam.. 😉
CMOKA :*

Okej, jaz pa grejem šukico;)!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja Razbo,tu bom pa samo jaz!To ti je resnica!Zdaj so vse mokre,na koncu ostanemo najjači!
Sp

No da vidimo!!!!!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kaj,da vidiš?da greš čez pol ure spat?
Sp

Pa kaj naredi zato, da ne grem spat…potrudi se malo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…mi boš prišepnila ;)) …se je potrudil.. hi hi
Cmoka na ta sočno ;))

Ti šepetam kot vedno…čutiš ….poljubček, ki naj te boža in crklja za dobro jutro tam nekje ob drugi uri. Medek, si pa lumpi, veš to, mislim tisto o sočni…lump-lumpast ni kaj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close