Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dober zobar v Lj

Dober zobar v Lj

Iščem dobrega, kvalitetnega samoplačniškega zobozdravnika v Lj.

Na tem forumu se najde nekaj tem, a so že kar stare, nekatera mnenja pa tudi protislovna, zato prosim za vaše predloge.

Lahko poveste pa svoje mnenje tudi o Marolt, Bežigrad, Žitko, Center, Kovačič, Koseze.

Hvala!

Dr. Marko Miljavec. Sicer zasebnik brez koncesije, a zaenkrat edini, ki me je prepričal s svojim znanjem, kakovostjo, natančnostjo, občutkom za pacienta in brez obsojanja.

Mi vsi hodimimo k dr. Zoran Lavtarju za Bežigrad.

Vse pohvale.

http://www.zobozdravstvolavtar.com/

Kakšne so pa cene in čakalne vrste?

Ko sem še hodila tja bolj pogosto, sem prišla na vrsto hitro (če me ni bolelo nič, v cca 14 dneh, ali še prej), cena je pa seveda osvisna od tega, kaj ti dela. Ampak v primerjavi z eno izmed komcesijskih zobozdravnic, ki mi je zaračunala čisto vse, moram rečt, da je cenovno zelo sprejemljiv.

Tam so res strokovnjaki! Niso pa poceni.

Dr Sebastijan Tumpej na Parmovi v Lj. Super!

Moj je dr.Rok Zupančič. lahko priporočam, ostalih pa ne poznam.

Srečno.

Nimaš kje parkirat, odpade!

Nimaš kje parkirat, odpade!
[/quote]

A ti si tok fina rit, da se moraš do vrat pripeljat?

Pa naredi tako kot italijani, da ti avto pred vhodnimi vrati z riti dol pade, pa vse štiri žmigavce, pa bo 🙂

PAakirišč je na Parmovi in na njo pravokotnih uličicah dovolj – so pa za plačat, ja…… V Ljubljani nič ni zastonj 🙂

Uroš Blažič, Zobni raj v centru Murgle. Super človek in zobozdravnik 🙂

Hvala vsem za odgovore. Zdaj ste me malo zmedli, ker je vsak priporočen le enkrat in vsi se berejo OK;)

AVtorica, takole je:

sama preko spleta preveri ponudbo, jih izberi ene 5, dogovori se za brezplačni termin ( ja, glej tudi take, ki ima brezplačne posvete) , naj si vzame zate vsaj 15 minut in po pogovoru boš naredila selekcijo – kateri je glede na problematiko, ki jo imaš, res strokovno odgovoril na vsa tvoja vprašanja, predvsem pa tebi prisluhnil in ne poizkušal prodat še stranskih produktov ( razne storitve ustnih higieničarjev naprimer….), hitro ugotoviš, kateremu je samo za zaslužek, ipd. Tako sem naredila jaz,ko sem se odločala za protetiko.In na koncu sem se res pravilno odločila. Je bil pa koncesionar, ne samoplačniški, z veliko kilometrine enakih storitev, kot sem potrebovala jaz…..

Drugače imam enega zobarja, menda je dober, ampak mi je postal malo odročen pa morda mu ne zaupam več najbolj. Zato bi še kakšno mnenje drugega, pa da potem vidim, ali so moji občutki pravilni ali ne.

Zamenjava potem je seveda možna, ni pa obvezna.

Nekje blizu Streliške. Dr.Martina Novak.

Sam sem imel prav travme iz mladosti zaradi določene zobarce, me kar zmrazi, ko se spomnim, kakšen odnos in kvaliteta je bila to glede na današnje čase. Več let sem se bal zobarjev, kot hudiča, dokler me bolečine niso prisilile, da nekaj ukrenem. Preko referenc sem izvedel za

http://zobozdravstvo-zoa.si/

in danes lahko rečem, da mi je žal, da za dr.Martino nisem izvedel že prej.
Kvaliteta, odnos, zadovoljstvo, kaj gledam v moji gofli sedaj, je vredno vsake pohvale.
Prav rad grem k njej, bolečin pri njenem delu nisem doživel, vedno se pred posegom pogovori z menoj, kaj se bo delalo. Nikoli ni dolge čakalne dobe za naročilo, ure naročila se drži skoraj do minute natančno, parking plačaš Zokiju 70 centov/uro in tudi vedno dobim prosto parkirno mesto.

Kar se cen tiče, nima koncesije, tako tudi ni ravno poceni, vendar meni največ pomeni, da sem s končnim videzom zadovoljen in plačam, kolikor pač je.

Pa še lepi sta, tako ona, kot njena asistentka in prav vedno za hece 🙂

Pa to ni reklama, da ne bo pomote, to je moje osebno mnenje in izkušnja.

Lepo, da si po travmah iz otroštva našel tako strokovno, kot za oko prijetno zobozdravnico 🙂

Ampak: a mislis, da bo avtorici pomembno, da je lepa za pogledat tako ona, kot zobna asistentka, kot je to tebi pomembno? 😛 Ja, če so ji všeč ženske 😛

Zatorej bi ji moral kerlce predlagat, ne pa dve ženski :))))))

Če ji bo to pomembno, ne vem, mogoče pa to bere tudi kak moški s podobnimi problemi, kot jih ima avtorica in se bo zaradi tega lažje odločil. To, da sta poleg strokovnosti in kvalitetno opravljenega dela še lepi za povrh, je zame zgolj pika na i, tu ne vidim nič slabega.
Kerlcev pa ji ne morem predlagat, ker ne hodim k nobenemu gofle popravljat.

Če ji bo to pomembno, ne vem, mogoče pa to bere tudi kak moški s podobnimi problemi, kot jih ima avtorica in se bo zaradi tega lažje odločil. To, da sta poleg strokovnosti in kvalitetno opravljenega dela še lepi za povrh, je zame zgolj pika na i, tu ne vidim nič slabega.
Kerlcev pa ji ne morem predlagat, ker ne hodim k nobenemu gofle popravljat.
[/quote]

Zaljubil sem se v svojo, zobozdravnico …. :). Pa brez zamere,lep dan! 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=OKl7tmDX2RE

Imela isti problem kot ti. Ta dr. Blazic me je preprical. Higieno in kakovost ima na tako visokem nivoju, da dol pades

Ali lahko poveš kateri je ta zdravnik, ki si ga izbrala?

Enkrat sem obiskala Roka Zupančiča, ker mi je blizu. Zadovoljna, res pa nima takšnih novitet kot moj bivši zobar, pač primerjam;)

V tem okolišu je še Sebastijan Tumpej, kjer je bilo dlje za čakati. Morda grem naslednjič k njemu pogledat.

S higieno ima veliko zobnih ordinacij težave, posledice pa nosijo seveda pacienti.
Dobra higiena ne pomeni, da je ordinacija lepa, ampak bodite pozorni na razkuževanje rok, menjavo rokavic, razkuževanje stola med pacienti (večinoma se menjavajo kar brez tega, eden ven, drugi noter) in parkiranje je pri dr. Tumpeju še najmanjši problem.

Že dolga leta hodim k dr. Martelu Zupanu v Murgle. Tako on kot asistentka sta super.

Živijo,

A lahko prosim za info. katerega zobozdravnika ste na koncu izbrali ker tudi sama iščem novega zobozdravnika.

Hvala in lp

New Report

Close