Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek dobra jasnovidka

dobra jasnovidka

Miša iz Litije na 0904448. Meni je zadela celo datume, vrhunska.

Sem ravno klicala Mišo na 0904448 in sem pozitivno presenečena. Gospa zelo dobro vidi.

Miša iz Litije je na 0904448 v nulo napovedala razplet na ljubezenskem področju. Vsi so do sedaj “sadili rožice”, ona pa je surovo povedala, kar ji sprva celo nisem verjela, vendar pa se je v nadaljevanju vse odvilo, kot je napovedala. Ima še kdo drug izkušnjo z njo?

Miša iz Litije je krasna oseba, ne ovinkari, hitro pove, ne tratiš minut, zelo precizna … priporočam

Nore babe, raje se pojdite cepit !

Odgovor na objavo uporabnika
Tinca 123, 03.08.2020 ob 05:33

Prihodnost z Ireno priporocam. Pohvale ima tudi v skipini Mi kdo pogleda v karte. Najdete jo pa tudi na fb. Nima cene se pa obicajno nakaze prispevek na trr. Jaz sem zelo zadovoljna z njo in jo veckrat kontaktiram.

Kako se pa piše Irena?

Odgovor na objavo uporabnika
v veliki dilemi, 18.03.2019 ob 15:23

Jaz ne vem, da je dobra, zato sprašujem:) Najbrž ima kdo kakšne izkušnje s kom, ki je pravilno napovedal, svetoval…

Belokranjki pa hvala za predlog.

Bojda imajo na 24 curcev dobre in v vladi jansheta pa še kje. Verjetno ste opazili, kako dobro napovedujejo valove pa še pomorščaki niso ampak so bolj na suhem skoz pa pod streho. Razen ko jih v hribih kdo oblaja gredo izpod strehe na plano.

Jasnovidka Meta iz Celja. 090-4404 ali pa zakup 031 002033, ta vas zagotovo ne bo razočarala

Štajerska, za osebni obisk?

Kak kontak od Magde, če še dela?

Ja tudi meni je Mariša  sedaj vedeževala, zelo hitra prikupna in lepo objasni stvari, hoce da je vprašanje bol ciljano, da ne gleda v gobino.

Mi je gledal  gospod iz okolice ptuja, kateri je podobno napovedal kot Mariša in gospa katera je dosti drugace povedala.

V glavnem bi vam priporočal Marišo ,lenormand karte uporablja , razgovor je trajal 9 minut obdelala sva 6 vprašanj. Tako da vas ne bo veliko stalo.

Odgovor na objavo uporabnika
v veliki dilemi, 17.03.2019 ob 21:08

Kot v naslovu, iščem dobro jasnovidko. Hvala.

Zala je dobra na 040499027 in Kaja na 071-151-179.

Zala je odlična v časovnicah.

Zala je krasna, vendar precej zasedena, 090 77 76.

Meni povedala pa takrat mislila da naklada, sedaj se odvija vse v smeri njenih videnj….

Mislim pa da ima tudi navadno številko…..

Odgovor na objavo uporabnika
RadaT, 11.05.2021 ob 12:32

Miša iz Litije je na 0904448 v nulo napovedala razplet na ljubezenskem področju. Vsi so do sedaj “sadili rožice”, ona pa je surovo povedala, kar ji sprva celo nisem verjela, vendar pa se je v nadaljevanju vse odvilo, kot je napovedala. Ima še kdo drug izkušnjo z njo?

Meni vse narobe, nic v glavnem. Zal.

New Report

Close