Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dobra vila Maja CENA individualnega svetovanja ??

Dobra vila Maja CENA individualnega svetovanja ??

baba toliko vpaljena, da res naseda temu sranju, ji ta dotična čiribučiriba računa še premalo! Če nimaš toliko lastne pameti, da bi znal predvideti, kdo je navaden nategun, te pač naj opeharijo, bog ti pomagaj!

695 evrov računa za 12 ur predavanj? To pomeni, da vas ena ura njenega predavanja stane 58 evrov?

In uči jih, zdaj jo citiram: “Imaš idejo, ampak ne veš pa, kje začeti, kako se promovirati, kako ustvariti denar.”

Odgovor je na dlani in ne rabite zanj plačati 695 evrov. Tako kot ona nategujte lahkoverne in denarja vam ne bo zmanjkalo.

Jaz predlagam naj napise knjigo kje najde taksne nore tipe, da to vse doma trpijo
😂😂😂😂😂😂

Jaz razumem, da clovek igra nekaksen lik v zivljenju (vsi smo bili kdaj bozicki, dedki mrazi), ampak da se oseba tako vzivi v ta svoj lik in verjame da ona prenasa energijo dobre vile … je pa to malo bolj resno.
Pomanjkanje igrac v otrostvu in je ostala na tej fazi?!? Hmmmm

Take cene ima!! To moraš bit nor toliko plačati za tako svetovanje. Od enega pogovora ne moreš kaj dosti odnest.

Drugače ženska v določenih stvareh ima prav. Vsak zase naj si vzame kar mu odgovarja. Je pa zasnovano samo na promociji in dobičku.

Jaz jo poslušam in spremljam že en lep čas. Sem prebrala njene prve knjige, to kar piše v zadnjih dveh pa nisem brala do konca, ker se samo ponavlja. Nič novega.

Vem, da jo jezi, ker nisem na FB. Od mene nima nobenega profita. V javnosti pove,da so sledilci,ki se ne izpostavljajo in ji ni prav.Od vsakega na FB ima profit.

Njene slike so stuširane predelane. Taka lepotica pa spet ni.

Na FB se vse vrti samo okoli nje. Samo se njo hvali in spodbuja. Že prav smešno, da ne rečem neumno.

Ampak vsak posameznik se odloča za plačevanje takih uslug in čaščenje takih ljudi.

Stisko ljudi se da dobro unovčit.

Jaz ji privoščim. Če gre tako….Zakaj pa ne.

Kaj ?
Sem cel čas mislila,da se hecate in imaste neko napol interno šalo tu gor.
Me je zamikalo in sem odprla pa vidim,da res obstaja neka “vila” ,ki kao svetuje za mastne pare.
Ojej. Danes pa vsak lahko dela kaj če. Če je dovolj prepričljiv živi od tega kar lepo.

Pred leti je imela 40€ zdja ne vem koliko ima, ampak ti ne priporočam. Poznam eno ko je šla in kot da bi bila s kolegico na kavi, tako ti govoti. Tako da škoda denarja za to nakladačico, ker vidi tako samo denar ona in še druge kopira iz knjig. Ni ok ona sploh. Več boš imela od kave s pravo frendico, kot z njo, ker zna res samo nakladati baje.

Folk prav prosi, naj ga nekdo nategne za masten denar.

7 jurjev v enem tednu za svetovanje je vredno že svetovalca na najvišji ravni v resni firmi. Vsa čast, folk, da futrate take fičfiriče, kot so dobre vile, motivatorji, piramidarji, herbolajfovci, razno razni doktorandi itd.

Poznam njenega partnerja, krasen fant in prihaja iz ugledne premozne domzalske druzine. Zelo lepo skrbi za oba otroka. In ne vem s cim si je zasluzil zensko kot je ona :/
Narobe svet

Maji bi dal 50 € da jo pokavsam in ko bi dajala nasvet bi mi morala ona teh 50 € vrnit.

Jaz grem stavit, da so edini ljudje s katerimi ona komunicira ti ljudje s facebooka 😄😄

Saj takšna Maja tudi je.

Saj takšna Maja tudi je.
[/quote]

Tudi jaz sem slisala da je prijazna samo na fb-ju. Da v resnici je ljubosumna, nesamozavestna zenska in tudi nesramna. Da se grdo vede do ljudi

Totalno zoprna in daleč od lepote. Folk pa naiven.

Takih in dosti boljših tudi če smo že na tem gurujev je na youtube ogromno. Brez plačila. V angleškem jeziku večinoma, nekaj tudi v hrvaškem. Če ne znate angleško ta denar za svetovanje raje namenite za učenje angleškega jezika. Vam bo bolj pomagalo :). Svetovanje pa potem lahko na kavču gledate in čakate da se vaše življenje spremeni vmes ko meditirate in si manifestirate življenje kakršno si želite brez da rit iz kavča dvignete.

Sej ima tudi ona brezplacne videe, kupujes knjige in seveda individualna svetovanja 😄😄
Sem pa tudi sama slisala od ljudi , ki so imeli stik z njo da je ful predrzna in jo boli kurac za druge. je misljenja da mora biti ona na prvem mestu, vedno in povsod. Zato pa naj bi bila sposobna tudi laganja in da je naredila ze kar nekaj prepirov v zivljenju…

Ta ženska mi je skrajno antipatična, vam pa povem nekaj. Poznam nekaj ljudi z ne prav visokimi dohodki, ki jih pritegnejo raznorazni nakladači in jim potem še nekaj prodajo po nesramno visoki ceni.
In če skušaš takemu človeku kaj dopovedati, boš dosegel samo to, da je užaljen.

Sem mi je zdelo.Nekdo jo je mogu rešiti. MOŽ.

Kakorkoli ljudje so krivi, ki to podpirajo in plačujejo. Na FB njeni sledilci se največ zanimajo in največ komentirajo njene slike, slike otrok…sebe promovira in vsi so navdušeni in vsi jo hvalijo. Pa vrže finto; Noseča sem; Vsuje se plaz komentarjev. Dela se norca iz ljudi. Napiše kako pozitivno misel…komentira jih 5.
Knjige prodaja za 20 eur. V Šparu jih dobiš za 6 eur.

Ni to tako ljubeče in iz srca, kot pravi. Delo za dobrobit vseh. Ne rečem, da bi mogla delati zastonj ampak to kar ona dela je samo promocija sebe. Njeni videi..nasveti..pol videa je reklama za njene knjige. Ne čuješ kaj dosti.

Tudi na oddajah ni pristna. Vse umetno. Upam da bo to prebrala. In tud če bo, bo rekla da smo ji fouž. Pa ji nisem.
Pravi ljubezen in svetloba…zato roza barva. Otroku je kupila črn voziček. Ona že ve kako in kaj??

Sledim ji že en lep čas in sem prišla do teh ugotovitvah.

Pa lep pozdrav vsem

Sej ce je dobra vila, pol je zastonja, al kako, jaz cesa ne razumem? Ej eni mate pa res prevec dela sami s sabo…

Tudi sama sem prisla do podobnih zakljuckov.
Za vsako stvar, ko jo dobis na laz, se pa spretno zlaze!

Aaaaa drugi delajo, ona pa lezi na mrezi in se sonci in se snema. Za crknit 😂
Tipicna Maja 😂😂

Dobra vila Maja?
Pri starosti 35 do 40 let …
Saj ni resna, pa roza oblekce, pa roza knjigce, pa blond kodrčki, pa na videiih deluje tako ihtavo hepi … da semi kar cukr dvigne nad 10 !

Aaaaaa te iz Spara za 6 eur so sigurno obdane z drugo energije 😂😂😂😂 kot iz njene spletne strani, so obarvane z rozo energijo.
Te iz Spara so iz temnih 😆😆😆
Bolj nora razlaga bolj folk pali na to

Pustite žensko naj služi.Očitno je dosti takih,ki to rabijo in naj ji plačujejo.
Sigurna pa sem,da je tudi komu pomagala s svojim znanjem. Marsikaj govori prav. Poskusite živet, kot govori, boste videli,da deluje.
Ni samo lari-fari.

lp

Kaksno znanje pa ona ima???
Do sedaj kaj bolj konkretnega se nisem ugotovila, da bi bilo neko znanje… tisto kar je pa uporabno, je pa od drugih skopirala in vcasih nisem prepricana, ce sploh tudi sama razume, kaj govori. V nekaterih primerih pa sem ugotovila, da si sama narobe predstavlja.

New Report

Close