Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dobrega jutrčka … :))))

Dobrega jutrčka … :))))

… uh … uh … uh … Pa smo le prisopihali do tegale petka … :)))))))

No … dragi moji kletkarji … dbro jutro (čeprav nekoliko pozno) vsem … in … pa kaj jst vem … sej ne vem kaj pisat … Kar tko neki tja v tri dni …

Hm .. mogoče bo pa danes kakšna zanimiva zgodbica padla … :)))) ;))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Jutrčka pa cmoka……hmmmmmmmm….slabo vreme,slabo počutje…no pa bomo iz dneva potegnili maksimalno……

Lapega dneva ti še želim,cmoka

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Seos mala, kako si kaj danes?:-))))

Uh … danes sem … hm … petkovo … :)))))))))))))) … Zjebana … sam vseeno vesela, ker je petek … :))))))))))))))))))))))

Pa ti? Imaš še kakšno zanimivo pesmico za strest iz rokava? :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hm..danes nisem ravno razpoložen, kdaj drugič:-)))





………………………………………………………………..

Spet še en deževen aprilski dan. Za razliko od ostalih je bil tisti nekoliko toplejši … prav pomladanski … in kapljice dežja so tako narahlo padale iz neba in nežno božale naravo …

Ta harmonični ples narave me je tako prevzel, da sem stopila izpod zavetja strehe in pustila nežnim kapljicam da so mi božale telo. Padale so mi ena za drugo na obraz in nato polzele počasi po licih, nadaljevale po vratu … nato so poiskale pot pod majčko mimo prsi in nadaljevale svojo dolgo pot pod tankim krilom po nogah do prstov …
Tako sem bila tam, razmočena do kosti … obleke so bile že popolnoma premočene in so se sprijemale na kožo in s tem pokazale vse moje obline … od bujnga oprsja, do lepo zaobljene zadnice in dolgih nog …

Ko sem odprla oči sem nekaj korakov stran od mene zagledala svojega postavnega soseda … Kot otroka sva se pogosto igrala skupaj in tu pa tam sva se v raziskovanju najinih teles tudi intimno otipavala … Ko sva odrasla sva šla vsak svojo pot in sva izgubila stike … vendar vsakič ko sva se srečala, je bilo čutiti neke iskre med nama …
In sedaj je bil tu … pred mano … Tudi on premočen, tako kot jaz … Njegovi črni dolgi lasje so se sprijemali obraza … in padali na ramena … Oprijeta in premočena majica je razkrivala njegovo postavno in nabito telo …
Nisem se mu nogla upreti … Že dolgo sem si ga želela … in sedaj je bila prilika tu … Stopila sem tik ob njega, se stegnila in ga poljubila … Z prsti sem se mu zarila v košate lase in z oprsjem sem se stisnila k njemu …

Brez besed me je dvignil in nesel v hišo, kjer sva se zvrnila na posteljo … Slekla sva si premočene obleke … Tako premočena in premražena sva se gola zavila v toplo odejo in se strastno poljubljala … S prsti mi je nežno božal ščegetalček, medtem ko sem jaz z rokami raziskovala njegovo božansko telo …
Nato se je postavil nadme in s svojim že povsem trdim korenjakom drsel po moji muci gor in dol in obenem se je z jezičkom poigraval z mojimi bradavičkami …
Prodrl je vame … nežno in počasi … in ob tem mi je še čisto narahlo dražil ščegetalček … Ko je bil v meni se je začel počasi zibat, sem in tja … gor in dol … da sva se privadila eden na drugega … Razkoračila sem noge kolikor široko sem le mogla in dvignila nekoliko boke, tako da sem ga čutila še bolj v meni … Ples strasti se je začel … najprej počasi … nato vedno bolj hitro, vedno bolj grobo …
Dvignil me je in me posedel na omaro ob postelji … Bila je ravno prav visoka, da ko me je posedel nanjo je segel vame … Naslonila sem se nekoliko nazaj … zo nogami sem se ga oklenila okrog pasu … in ponovno je prodrl vame … Začel je nabijati … najprej narahlo … nato vedno bolj sunkovito … vedno bolj globoko … Držal me je za joške in jih mečkal … medtem ko sem si jaz s prstki še dodatno dražila ščeketalček …
Bila sem blizu vrhunca užitka … Ko je opazil, da se mi bliža se je sklonil nekoliko naprej, tako da je prodrl še globlje … tako da me je še bolj dražilo … Čutila sem da je tik pred tem … Najprej so mi otrdele prsi … nato so se napele mišice na nogah … in nato sem začutila tisti blažen občutek, ki ti preplavi telo … ki se začne v trebuhu in se nato razleze povsod … In v naslednjem trenutku je prišlo tudi njemu … najprej močen krč … in nato blažen občutek ob izlivu … vse to se je videlo na njegovem obrazu …

Tako sva ostala tam … jaz na omarci … on nad mano … objeta … in blažena …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Cmoka in škoda ker te danes ne bo…pa drugič…ja zgodbico pa kar začni…mogoče pomagam…sem taprave volje…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close