Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dobro da je…

Dobro da je…

jutro in začetek novega dne. Ta dan današnji, bo pa res fantastičen. To bo en najlepših dni v tem tednu. In danes bom naredil nekaj samo za svojo dušco.

Vsem skupaj vam želim resnično eno lepo jutro in eno noro lepo dopoldne, popoldan pa si vzemite čas zase in naredite nekaj zase.

Ojej bratec BRAVO!! Takle pa rada čitam,da se kdo spomne na svojo dušco in nekaj zanjo naredi! Bratec CMOČKA!!!

Muca te ma rada…….***********

Tud jest bom nekoč……..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

oj muca, dobro jutro :)))) cmoka nazaj, valda ne da :))))

in Jani zdej ugotavlja, kaj muca bo enkrat…

hmmm enkrat bo tud no………zdej je bolj jasno a ne?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ura je gong..odbila….zato moram papa..ja v službo! Jani hvala k si me spomnu na tiste majhne a zelo pomembne stvari.Evo pa mam lepše jutro.Popoldne pa bo še lepše….sam da pridem domov pobašem mulčke in gremo hajdi….

Uhh te lučke,kar zmrznem ob pogledu nanje….**************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja… je :))))))))))))))))))))))))

no, lepo, da mi je uspelo polepšat dan vsaj nekomu… :)))

Pitam se pitam…………..

No Jani, whatever…….uživaj !!!

Zauh!

Matr, kamorkoli danes pogledam same nedorečenice… in jest nej zdej ugibam, kaj hoče kdo povedat….. anyway

zauh Saško!!

Jutro vsi tukile, moji !

No…da dorečemo :))))))))

Želim ti obilo užitka, karkoli pač ti ta dan dela najlepšega v tednu.

Kaj ti ga pa dela, pa jaz ne vem, a ne ?

Lahko je kakšna od 18….lahko boš šel po službi spat, lahko je na sporedu tvoja omiljena emisija, lahko si včeraj predale namazal z žajfo in danes laufajo ko namazani ipd….kar je teh malih sreč v naših skromnih življenjih, a ne ?

Taki ognjemeti so tudi “ikona” za orgazem….al je blo zutri kej tralala ?

Joj, kako lep ognjemet.
Jani, kaj pa imaš v planu danes, zdaj zanima tudi mene.
UH!

jutro zajček :)))) moj :)))

hahahahaha Saško, bemti.. ta dan bo lepš tud zato, ker si tukaj… evo :))))

No, skratka, men se je dan lepo začel, torej.. kaj ga bo delalo takega še ne vem.. ampak.. bom povedal, če bo kej speciale :)))

zauh Saško!!

n’č hopsasa :)))))))))))

Jani veš….pri tem soncu ki je pokukalo nad Kvarnerjem…me ima, da bi zaprl “radnju” in priletel ke nekam v povodje Sore….na en talk&drink :))))))

Mislim, da bi ušpičila kaj velikega danes :)))

moj Jani ! cmoka !!!!!

ognjemete delat :)))))

no, tud zarad takih reči je danes dan lep… čeprov ostaja samo pri željah 🙂

:))))))))))))))

Meni je pa zelo čudno, da se vidva držita tukaj namesto gor na mucini temi o prijemih novih, katere se ona sedaj zelo močno uči, čudno prečudno, še bolj čudno :)))))))))))))))))))))))))

TGut jest bom danes nekaj naredil za svojo dušco. Nasekal bom drvca za podkurit doma. In to bo topla dušca. Pardon, tri tople dušce.

tud prov… lepo :)))

sm si pogledala ognjemet
med iskanjem dolgih hlaaač :))))

a si ti od mojga soseda dol
toleee sliki včeri…. orka…

k tolele je view od mene DOOOOOOOOOOOOOOOL -YEEP

In je takle nasvet treba KOOJ ubogat SE VE DE

CMOKA Jani – ti si CAR

New Report

Close