Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dobro jutro

Dobro jutro

Ta pridni!!!

Dobro jutro…..dobro jutro…

Jani,Pepi..vsi,ki drzite gor tale forum tudi med vikendom..
Dejmo tukaj rec kaksno,da vsem skupaj hitreje mine dan..ali dopoldan..

Dobro jutro tudi od Sašota s trdim…………………….vratom.

Ja madonis..Saško..kam si pa delal ponoč..kam si glavo tiščal..

nova
Uredništvo priporoča

ah….verjetno nobene prave masaže ni blo…zdej je pa ves polomljen

Oj Perli, Bog te usliši, samo, zadeva je malo opasnija.

Zadnje čase je moja ljubiteljska dejavnost v prostem času – gozdarstvo.

Tako sva včeraj s fotrom pri vleki debla, odvalila nek kamen, pod katerim je bilo osje gnezdo. Bil sem čisto blizu, prepoten in omamno dišeč, pa so gospodične navalile.
Klub temu, da sem se pokril in spizdil, so me dve “cepile”.
V ušesko nad uhančkom, ter v vrat.
Šnopček ni dosti pomagal, čeprav sem ga vzel oralno in mazalno, cez nekaj sekund, sem imel trd vrat, kot pri lokalni anasteziji.

In je še danes trd in zatecen in rdeč.

A imaš kako mazilo zame?

Mazilo hmmmm…ja bi se naslo..sam kaj porece na to Kaja?A? A si kej premisljeval,kajti namrec ,lahko se hitro zgodi,,da roka z vratu zaide..khmmm..mater spet mi bedarije po glav hodjo..hihihi.Caki seka v iber..hohoho
KAjaaaaaaaa ,kje siiiiiiii?????

Ej, sej bo vesela, ce me pozdraviš…..

Kaj se delas finega zdej..si rekel,če bi te mazala.heheheh aa???
A sem narobe citala..čaki grem po špegle…

Tuki, evo me ….

Spet te neki meče, a ? Tako virtualno masiranje je pa res dobrodošlo. Ti ga kr dej, ni blema. Če bi blo to deset let nazaj, bi bla pa fufuuuuuuuuul ljubosumna.

Sašk, a paše ?

Tuki, evo me ….

Spet te neki meče, a ? Tako virtualno masiranje je pa res dobrodošlo. Ti ga kr dej, ni blema. Če bi blo to deset let nazaj, bi bla pa fufuuuuuuuuul ljubosumna.

Sašk, a paše ?

Ja sašo..sam ce masazo vrnes..jo potrebujem..ko cigan kruha…boššššššššš???

Dons mi ker neki dvojno pošilja. SORRY.

z mazanjem do zdravja…

pa še kako paše, pa še, pa še….

Veš da bom, ciganček moj, a boš tudi mlekec?

Naravno” binglnovo olje” pravijo da pomaga pri se tako trdovratnih tezavah…in bolecinah…Si je vredno zapomnit ves..

Verjamem, samo se mi ga zdi prav škoda za na lasten vrat….

sej nisem mislila nate…zate so rozce tauzent..

In ce je se kdo tu gor, lepo se imejte čez vikend, ja odlazim, se zbadamo naprej v ponedeljek. Čau.

hahah bossss…

sašo..lepo se mej .uzivaj…

Madona, a sem spet forum zgrešila? al sem na neki čudni liniji, al se mi pa meša, grem vročino mert. čau

O kriza kva sem sfalil…..Sašo, evo za tabo mečem…. Ujem, hudiča, kak sem zgrešu ta Perlin dober juter…. Sašo, lep vikend, ma kaj lep, fantastičen!

Pa vsi ostali, kriza, kaj vas je tukaj, vsem ostalim tud!

Jani

‘Bemti, Perla, jest sem šele zdajle odkril tole temo…mater so pa že vsi odšli, eni zmasirani, drugi z trdim, tretjim se blede…ups, Jana, pa ni vročina še neč popustila? Prjatli, pa prjatl’ce, ko boste tole brali, bo že ponedeljek, takrat, bom pa jaz tud že nazaj :))))))

Do takrat, pa res en nor vikend, pa makar bilo to samo en dan pa pol :))

Bodite mi zdravi, pa lepo se imejte!

Jani!

p.s. tisti, ki ste bolj na tesnem z zdravjem, do ponedeljka, se pozdravite :))))

A ze odhajas jani?

New Report

Close