Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dobro jutro!

Dobro jutro!

Po nekaj minutnem razmišljanju, ali naj vam dobro jutro zaželim na eni od tem, ki so bile odprte v zadnjih dneh, sem se odločil da vam, za res dober začetek tedna, zaželim dobro jutro in res en full lep dan, kar na novi temi. Razlog je pa v tem, da se mi, pa ne vem zdaj ali zaradi moje gripe ali zaradi česa drugega zdi, kot da bi se zbudil iz nekih morečih sanj…. Pri meni je tako… kadar sanjam, vedno sanjam kaj luštnega, vsake toliko pa me v sanjah preganjajo tudi kakšne more. Vsaka podobnost s tem forumom je povsem izključena :)))) Vendarle, prijatelji moji in prijateljice… predvsem tisti, ki ste se pridružili zadnji, želim vam, da bi si tukaj gor še velikokrat rekli dobro jutro, dober dan, vesel vikend, veselo življenje, vse ostalo naj nam bo pa drugotnega pomena. Ne bom več razglabljal, kaj je prav in kaj ne, kaj se je naredilo in kaj ne, je bilo že vsega še in še preveč povedanega in zato samo še tole:

Eno lepo dobro jutro in en fantastičen začetek novega tedna!

Jani, še vedno z virusi! :)))

p.s. zajček in Barbi, vama pa posebno dobro jutro, ker sta me čez vikend držale pri zdravju :))))

In kako zelo neuglajen si, če lahko človek ignorira, tak lep jutranji pozdrav svojega prijatelja.
Lepo jutro, tudi dan, tebi dragi Jani!!! Pa vsekakor tudi ostalim.

zajček

Nekdo od vas, ki mi tudi hudo veliko pomeni, mi je poslal tele verze. Sama sem si jih shranila, mi pomenijo veliko. Zdaj je čas, da jih delim z vami !!

To You Just Because….
You’re Very Special to Me
I want this message to put
a smile on your face.
I want it to remind you
that you have been on my mind.
I want it to tell you that
I think you’re wonderful.
I want it to be a beautiful part
of this day.
And I want it
to help you remember
-every time you remember it
in the days yet to be –
that this message was sent to you…

just because
you’re very special to me.

by Collin McCarty

Lp, Jana

nova
Uredništvo priporoča

….. zajček in zdaj se jaz počutim že skoraj zdravega…. še kakšna takale pohvala :))))) pa bom čisto antivirusen :)))))

Jani se fajta z virusi II. del :)))

Pridružujem se z lepimi , sončnomi pozdravčki .Veselo in junaško zakorakajmo v nov dan in se imejmo radi .
čao
paty

paty

Jana, ali lahko še jaz pristavim piskrček in pošljem tele verze…. vsem…. ki so bili, so in bodo danes še tukaj gor, predvsem pa tistim, ki so zadnje dni bili trdi boj….

Lep dan in res…. lep začetek tedna!

Jani

Lahko ! Samo veš, res so mi hudo, hudo, pri srcu. Zatorej , je treba z njimi lepo in previdno. Bog ne daj se kregat pod njimi!

lp, Jana

Ko pa je pohvale včasih tako težko izreči, pa tako malo je treba, a ne šefe?
Jani bitko z virusi boš dobil, če boš pogumen :))

lp, zajček

Jutro vsem!!!!
Ma en lep dan,cel teden naj bo lep.Hudiča kaj berem berem,pa nič ne razumem.Kaj se je dogajalo,vidim da nič prijetnega.ne bom spraševala kaj in kako,ne bom drezala.Hudiča frdamanga eko mal zbrišem,hehe pa že manjkam pri boju za pravičnost in pravdo.Uhh po eni strani hvalabogu ker sem jo odnesla,če ne mi moj jeziček ne bi dal miru.Bemti ni mi všeč kar sem prebrala zato se bom drla do onemoglosti,če bo potrebno.
LISIČKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
LISIČKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
dej mačorka,ker vem,da se tako hitro že ne daš.Sploh pa takim k jih tudi ni vredno omenjati a je pav?AAAA?
Kakor pravi Jani a smo se zato boril kaj???!!! jest pa rečem a smo al nismo???!! SEVEDA SMO!!!
Zakaj bi delali nekomu veselje in se umikali,le zakaj,matr če ma pa ker kaj zaslužka od mojega klikanja hvala bogecu dragemu,mam jest še več,ko se super počutim v vaši družbi.Še pomnite,za tiste,ki niso vredni naše besede,lepih misli,toplih iskrenih besed..Za take obstaja tipka IGNORRR.Včasih jim je treba povedati svoje,to drži,ampak takega veselja pa ne dam nikomur,da bi se zarad njega umikala..Jok brate odpade.LISIČKAAAAAAAAA bemti kje si? Hmmm a je še ker tak,ki se je skril pomagejte me provetlit,se bom drla če bo treba,,ni hudič ,ker mene se čuje od Vardarja pa do Tiglava,mam tak hudičev žametni glas..hihihi Amo drugovi i drugarice,pružimo si ruke,mejmo se radi naprej,a ko nas nevoli,taj nevoli ni sebe..Čist zares je tak.Bemti jest sem cviček prinesla kje ste zdej vsi????Ku kuc???.p.s. če se ne motim sem enkrat nekaj omenjala neko hrbtenico,hja drži kot pribito,kot ata na mam,kot žebel na glavco.
Da vas čujem…….Za nekatere,pa mam itak še izdelan načrt in sankcije,ki so se hmm po novem letu spravili in skrili v ilegalo.Matr jih bom..aha ,jep, bom!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, sestrca draga živjo! Že nazaj z dopusta? Je pasal a ne 🙂 je 🙂 No, vidiš, zdej pa veselo zavihat rokave, pa nadoknaditi cel teden poležavanja in crkljanja tam dol na Dolenjskem. Torej veselo na delo :))))

Jani

p.s. sam men povej… a je cviček dol še tolk dober? 😉

Jani, vidim, a ti gre na boljše – ko človeku še kaj drugega zapaše kot čajček, si že na konju.

njamiiiiiii je..heheh a ves kak je pasal še meni!! Sm ga kar dve kupci med kosilom in se po njem..heheheheh paše pašeeeeeee aha jep!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

No, ja na kojnu ravno še nisem, ampak, cviček pa zmeri paše, a ne :)))

Jani pije sladek cviček.. mešanica borovnice in goznih sadežev, po možnosti vroče :))))))

Si že v službi 🙂 … zdrav ? … to se pa lepo sliši … še dobro da ne veš .. kaj sva ti z zajčkom namešala v tist čajček, ki si ga čez vikend tako pridno pil 😉 … je pa očitno pomagalo :))) .. zdej lahko nadaljuješ s cvičkom 🙂 .. bojo šli virusi vsi na počitnice 🙂

za lepo jutro sem že pozna … ampak en ful lep dan pa lahko zaželim .. tebi Jani .. in vsem ostalim …

Barbara.

hehehehe 🙂 kolker jest zdejle še čutim tisti vaijn čajček… je moralo biti orenk špinela not 😉 :)))))

Barbara, hvala, tud teb in seveda vsem ostalim full lep dan!

Jani ma zadnje čase full rad čajčke hehehehehe

Hej Janikaj si bolčkam,bogi,bogi…kak že rečejo fejst se crklat,pa recnije pit,pa bo.Pa počivat velikk velik..Viš k si preveč delal,pa si pregoru..aha

P.s. Kje pa so vsi drugi?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja sem bil bolčakn, pa sta mi zajček in Barbara čez vikend tak dober čajček kuhale, da sta me postavle na noge in sem danes v službi…. z čajčkom :)))

Jani pije čajčka durh na durh :)))

Dobro jutro!

Vidim, da ste boljše volje in je vojno stanje prejšnjega tedna (vsaj deloma) odpravljeno. Pravilno!!! Če bi se predali, bi izgubili. In kot je muca rekla, pa kaj, če kdo služi z našim klikanjem, glavno, da mi uživamo!!! hehehehe…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

V čajček, ja, he,he……

jep!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ker nihče več ne leta po hosti, bom kar sedajle lepo utrnila našo lučko, do jutri.
Lepo se pokrijte, pa ajat!!

Nočko, zajček

ooooooo sej smo še pokonci,nič lučke ugašat,kar naj gori..je pa res,da večkrat preverjam,kaj zavraga je danes taka tišina tukaj????? NIč jasno ahoj,kje ste vsi,upam ja jutri,da bo bolj veselo.No ja nočko…lepe sanje in mirno noč!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Uf, muca , seveda. Lučka mora goreti, da moj ježek najde pot domov!!!

No, pa na zdravje, kroniki!!

lp, zajček

Se oproščam,sem čitala se vam umikam..papa

ostanite prijetna družbica!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close