Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek DOBRO JUTRO…….

DOBRO JUTRO…….

Dobro Jutro gmajnarji, vam želi zajček in
Elvis Presley v tem jutru……

Manjka še tole: Poseben pozdrav koštrunčku…….
posebne knedlčke moji čebelici ( bom danes vseeno pridna, imej se lepo, mislim nate)
pa še ostalim tople misli, muca ajde ustat, Lili ruši vse okrog, šefica ne teži, delam na tem,, pa še ostalim….vse naj, v tem jutru….

Oh, zaječk moj, jaz imam pa “notri” uno, sunce
ti milo ….. ki me “poleže”:

Rano u jutro, u pola šest,
svakog dana putuje,
moja Milena,
miriše na jabuke,
živi ko podstanar,
moja Milena ……

o jebela cesta, ne morem več. Kadar zaslišim to pesem, sem pa res čisto out. Muca, Muca, Muca, dejva jo danes še enkrat, obe, ker vem, da ta tudi na tvoji duši leži! V službi imam CD in jo bova, ane, do konca, pa full glasno! Pa ima da se rola svima!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dobro jutro zajček 🙂

Dobro jutro, Marija 🙂

Gremo tkole z Mineo…..

Moj živote, biče bolje, još sam dobre volje,
mada nisam najbolje……..

Hej, na cmoka !

Hvala, vračam 🙂

Tole bo premalo :))) Konkretiziraj !:)))))) Cmoka !!!!!!!!!!!

O pa ja… bo čisto dovolj!!! A to, da se pa že 3 dni trudim, da bi te izbezal iz luknje… pa ni dovolj? :))))

Evo, še enga cmoka!

Jani

Premalo !!!!!!

Hočeš, da grem nazaj v luknjo ? :))

še od Lili en cmokaaaaaaaaaa :))

a kdo ve, če bo danes kaj sončka?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Čau, Lili.
Mislim, po napovedi, skoraj nič. Ampak, bo. Boš videla !

:)) pričakujem, da bo.

Ali se dan res po jutru pozna?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Lili, če vprašaš mene, je moj iskreni odgovor ne. Vendar pregovor pravi drugače. Sem o tem že veliko razmišljala, vendar nisem dobila potrdila o upravičenosti tega reka ali pregovora, al kakor se že reče……morda imajo drugi drugačne izkušnje, no moja je pač taka :)))))))))))))))

hehe… zajči, tudi jaz velikokrat filozofiram v svoji glavi. Pa sem ugotovila (čeprav včasih na to pozabim), da boš imel takšen dan, kakršnega si boš sam ustvaril.
Lahko na vse gledaš pozitivno in tvoj dan bo lep.
Lahko na vse gledaš negativno in tvoj dan bo grozen.

Torej, kako bomo danes gledali?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Oooj, Janči, spet me drži, da bi ti prpopala enega
takega, da bi ………. eh, a veš, tistega z okusom po:
najprej v eni miceni skodelčici toplo slivovo žganje,
pol ene tri tiste micene rjave palčke, ki se jim drugače
pravi tudi k………i, ki jih valjaš po ustih tolk časa, da
postanejo čisto mehki, pol pa pregrizneš, malo zapeče
v jezik, ker vsi trije izpustijo en tak blazno pekoč okus,
ampak vonj, okus in občutki, to, to je pa božansko. Evo
to ga zdej, Jani, enga tacga ……… cmoooooooooooočkkaaaaaaaa!
Uvauuuuuuuu!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Predvsem pozitivno, ja :))))
Veš, sem se odločila to že zjutraj ! :))))))))))))

dejle ko sem tole odpirala Mariči,sem pa kaj drugega pričakovala kot tole.Ma…kar dih mi je zastal.Madona ejj majne herc…Sem se kar mal zagrabla za njega.
Ja res tale pesem.ma mi gre direkt v dušo..uh hudo!!!Pa tud če bi prepevali o kaki Maši,Barbi,Mariji…..je spesnena in napisana s pravimi toni,taki da men ležejo direkt v srce!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sem vedela, muca, sem vedela, da sva na isti
valovni dolžini, kar se herz-glasbe tiče …. in tistih,
ki jo prepevajo, ej ……
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

lubijaaa ena sekundica,pa si mi jutro naredila božansko lepo…cmoooookkkkk*****zlata si!!

P.s. Ja midve sva z muziko na isti valovni ja..hvalabogu hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

zajči … TAKO SE GOVORI :)))

z dobro voljo v nov dan !!!

pri nas je trenutno aktualna tista kekčeva …

Dobra volja je najbolja
bodi dan na dan vesel …..

B.

Aha !
He, he, Barbi :))))))))))))

smej se vriskaj, pesmi piskaj,
pa lahko boš srečo ujel…….

zajček

pa še res je tako ane :))

a veš kaj sem ugotovila .. če si dobre volje pa ne preveč zatežen … maš okol sebe same prijetne ljudi … če si ves tečen in slabe volje … potem se sami friki limajo nate .. tko da .. ni ravno vprašanje o pravilni odločitvi ane :)))))

en fuuuuuuuuuuuuuuul lep dan .. sončen seveda !

B.

New Report

Close