Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dobro jutro:::::::::::::::::

Dobro jutro:::::::::::::::::

Dobro jutro prebivalci najlepše gmajne daleč naokoli. Ker ste vsi eni veliki zaspaneti, pa ker tisti, ki bi morali skrbeti za jutranje poste štrajkajo, mora zdaj zajček klanfat tuki tele pisarije, da vam ja ne pade na pamet pomisliti, kako gmajna ne diha več z istim zanosom in tako dalje….
Kakšnih modrih misli, vam ne morem pisati, ker me ne navdajajo…ta hip…, vam pa le želim vse naj, naj v dnevu, ki se prebuja…
( tudi tebi Jani, aha )

Oki, čau vsem
zajček

Uf … a danes sept nobenega nikjer? No … vseeno … eno lepo lepo dobro jutro … spet je topel sonček an nebu … spet bo popoldan svinjsko toplo (sam še vedno raje kot svinjsko mraz) … in … ne vem … sem zgubila nit …

Kakorkoli … nekaj vam moram povedati … Včeraj sem se peljala malo po Brdih (seveda po dveh kolesih) in prišli smo do Šmartnega in zavili proti Kojskem … Se peljemo in peljemo … in kar naenkrat se mi pogled zaustavi na tabli, ki je kazala da je kak kilometer levo vas GMAJNA … Skoraj da nisem iz motorja padla … Takoj sem se spomnila na moje gmajnarske prijatelje in prijateljice … in ideja mi je šinila v glavo … Zakaj ne bi naredili srečanja v Gmajni? :)))))))))))))

No … lepo se imejte … in imejte se radi … saj ljubezen je vodilo življenja …

… he he … ravnoklar mi je sodelavka prinesla čokolatinčke … kot zahvala za nekaj kar sem ji naredila … Spet cukr … joj joj … Danes nič krofeka … samo kafečk … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Dobro jutro,

moje je bolj zaspano, ker mala zgleda zboleva in je imela ponoči vaje.
Upam, da ne bo hudega.

Bugnica,

krasna ideja. Treba je najti le kakšen primeren plac v Gmajni.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

hahaha, tole z Gmajno je pa smešno. Jaz bi najbrž kar tam sredi ceste padla v strašen krohot in se valjala po cesti, hehehehe…

Sem šla gledat. Tiste Gmajne na Primorskem nisem našla, sem pa našla nekaj drugega: Gmajnica!!!! Je pa pri Komendi (v bližini Brnika). Dobra ideja, Bgv.

Mimogrede, a veš, da so mi bugnavileje fuuuul všeč???!!! Samo fuuul so drage. V cvetličarni je ena lončnica čez 6.000 sit!!!! Ampak barva je pa fuuuuuul lepa!

jutranjega cmoka vsem gmajnarčkom

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Še od mene..Ma nismo zaspanci,le do pc-ja se je težko dokopati.
Ja lep dan bo danes..vam povem sonce že orenk žge…..upam,da vam na delu ne bo preveč vroče…

Kaj češ mišon..otroci so res bogi,prehladi,pa angine..pa pa kup bacilov..upam in držim pesti,da ne bo nič hujšega.Tdi moj tamali jenekam brez glasu.Hm bomo videli..jIh bomo pa fejst crklali….
Lubija tebi za lep dan!

vsem ostalim pa cmočke *********** jagodne hihihi s cukerčkom,upam da ste jih že probali…kdor ni pa nas se pri muci oglasi,saj imamo pri nas dneve jagod….Od pecivčko,do jedi,do posladkov,osvežitev in seveda do kuhanja marmeljad…Eko!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A so to tiste jagode iz Zgoše,ki zgledajo kot bi bile plastične?

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Ena misel,ki se meni zdi zelo “modra” : na koruzi živeti je najbolje….s kuro(val 202 danes zjutraj).

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Dobro in soncno dopoldne in se lepsi dan zajcku in vsem ostalim Tjavendanovcem,

Upstevam, da se tu treba vsaj pofockati tu gor, ce clovek ze ne more ali ne utegne sodelovati v debatah.. Sem pa mocno zaskrbljen kaj je z naso Marici, da se niti pofocka (te besede sem naucil od nje) ne… Njen molk je ze tako dolg!!! To ni vec njej podobno, bemti, kdo kaj ve, naj ze enkrat pove!!!! SEFICA KAJ PA TVOJA INDIVIDUALNA ODGOVORNOST?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Uh, lupčka ježek !

Individualne odgovornosti ne priznavam !
Zmeraj so krivi drugi !

Nikita opozarja ježeka na tista slavna pravila o šefih

He, he, yap.
Šef ima vedno in zmeraj prav. Ravno tako zajčki u gmajn :))))))) ( kako trapasto upanje )

He, he, Bgv….take zadeve tudi mene spravijo v smeh….

Čaki se ti bom ušesa navila..kake plastične..hej posluš..naj me koklja brcne..ti hudir ti…nekam dobro poznaš..hahaaha Pismo ej..ti kar hecaj…
pa tist tvoj podpis..hihi sma si mi ga povedal že večkrat..jao jao

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

plastične…..
he, he, he….

Čaka naj se plastičen bo on sam ko ga dobim v šapice..hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, he, hecno se je tole bral, plastične jagode :)))))

Siten je nekej,našpičen..hej Lisko a te daje pms..hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Lisko si mu rekla, hehehehehe……
od kod jih vlečeš muca ?

nemogoče ej, enajstmetrovka za argentino….

A gledaš ? Jaz spremljam na internetu . Zakaj je dobil argentinec na klopi
rdeč karton ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Jel opet fudbal..jao jao…..
A odkod jih vlečem..ja iz žepa a ne?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Maš pa velike žepe.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

enajstmetrovka je bil živ dokaz simuliranja ( komentar studia )

Ja, pa jim vseeno nič ne nuca, ker je Argentina izpadla.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Ugovarjam, z citatom ene od zapovedi:
“delavcu ni potrebno misliti, ker zanj misli sef.. “

Torej sefica, kaj mislis, kje je in kaj zdaj pocne Marici?

Ježka ni mogoce kar tako odpravit!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

V Gmajni na gmajni .. :)))) … najboljši plac :))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close