Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dobro jutro:::::::::::::::::

Dobro jutro:::::::::::::::::

Ja … jaz sem videla le znak … nisem si pa upala rečt mojemu mišeku, naj zavije v Gmajno (lahko bi kako drugače razumel :)))))))) ) … Je pa sigurno tam … bo treba it počekirat kako ta Gmajna sploh zgleda … pa pogledat če je kakšna fajn gostilnca al kak drug plac za srečanje :))))

Sicer pa … Bougainvilee so res lepe rožice … vendar tudi zelo občutljive … Če jih ne vzgajaš pravilno, bodo povesile lističe in svetove in ko bo padel mraz bodo pocrkale … če se jim pa pravilno posvetiš, bodo pokazale vso lepoto, ki jo premorejo … in te ni malo … :)))))))) So pa res tudi fejst drage :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja … še dobro, da sem imela čelado na glavi, da mimoidoči niso videli, kako strašno se smejim :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ej..tele rožice so pa men čist pisane na kožo….So take kot jest! Heheh pocrka..če neznaš z njo delat..aha

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Točno tako Muca … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hja, mišon, si moreš misliti, kok je razočaranih ekip, ki gredo domov, in to celo prvaki pa to…tole letošnje prvenstvo je res čudno…občutek imam , da bo šel naslov v južno ameriko…
glede rdečega kartona ne vem, nisem bila pozorna….bom pa gledala zdajle Paragvaj, mi je interesanten Chilavert ( vratar ), ko tako rad zapušča svoja vrata in igra med svojimi, ekshibicija pač !
mej se lepo,
zajček

Ooooooooooooooooooooooo zajček :)))) jest ti pa želim lahko noč 🙂 jutri pa na.. prebujanje :))))

Jani je res neki falil, samo .. razlogi so tko…. ah.. drugič o tem :)))

Ja Jani sm te full pogrešala ja..kaj si mel,kje s bil…hihihi hecam se! pa ja ne spet na murju? AAA???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

JJJJJJJJJJJAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNIIIIIIIIIII …………………….

Vse je oki. Vse sem razumela, ej, samo, da si spet tu :)))))))

Bova pa tokrat nočni pozdravček usekala :)))

zajček ti želi lahko noč !

Jutri zjutri, pa ne vem , boš pogledal na tvojo voljo :)))))))

Zjaček, dobro jutro :))))) Sem pogledal in mam voljo, da današnji dan naredim… en mučo buenas hehehehehehe :))))) Upam, da boš tud ti mela kaj… nedihanja za ovratnik :))))))

Jani želi zajčku res lepo jutro in mu pošilja enga velicga cmoka :))))

Muca.. evo … tud teb eno lepo jutro.. kje in kaj sem počel pa na novi temi, prav :))))

Zdaj šele sem skužila tvojo voljo :)))))))

Lepo jutro tebi, Jani, uh, lepo te je videti :)))))))))))))))))))))

zajček je vesel izgubljenih koštrunčkov..

Vsaka izgubljena ovca se vrne k tropu, da pa se koštrunc ne bi… bi blo pa čist čudno :))))

Jani ugotavlja, da je blo res… dolgčas :)))) Cmoka!

New Report

Close