Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dobro jutro….

Dobro jutro….

Evo mene! Tisti ki ste me iskali tako in drugače..jest sem tukaj!
Mislim ej sem nazaj..heheh
jep imela en krasen zmenk..HIHIHI:)) Bla na večerjici in eto prišla zdej domov:)))

Ahhhhhhhhh:))))))))

Večkrat bo treba to ponovit!….aha!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dobro jutro, tudi jaz sem “se našla”, evo
me, predragi prijatelji. In prosi za pomoč:
ali še komu ne dela hotmail.com! Jaz bom
pošizila, že od četrtka mi hotmail.com ne dela.
Težko in zoprno mi je odpirati nov e-mail naslov,
kar navadila sem se tega. Zdaj me pa zanima,
kaj je s tem. Zabasati mi ga skorj ni moglo, saj
sproti čistim predal.

Če pozna kdo kakšno fnto kako to preveriti, razen
tistih o meniju orodja, pa internetne spletne strani,
pa pomoč in vizitka in to in ono, vse to sem že
pregledala. Pa vseeno ne dela.

Je pa drugače tih deževen dan, z mojmi sanjami posejan ……… Objemčka in poljubčka vsem, sem in tja komu spešl!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dobro jutro Mariči!
Jaz imam občutek,da mi dela…pravzaprav še včeraj zvečer mi je normalno delal.
Kaj bi lahko bilo narobe?Pojma nimam!
Kaj ti pa pravzaprav počne ou.ne počne?
Cmoka
Sp

Muca!
Ker si tudi malo naša(kletkašica mislim),verjetno že veš,da mi temu pravimo “iti v kino” ;-))))
Je bilo to? Si bila v kinu?Al si samo jedla?
Sp

dobro jutro!

ja a kar na vecerje hods mene pa doma pstis a tako,ti bom ze dal!

hahahahahaha

no sam da te je blo lusno in da ta vecer oz.polovica noci ni sla v nic.

ja cool,sem kar vesel zate vsej nekdo ki hodi na zmenke.

evo nega velikega cmoka

/

Hojla Mariči…mmm…nice to see U here …cmoka..ma ne , cmoke ej sto****

In jutro gmajna…

Mil moj sprevržko, hay ponovno. Glej, ko odprem
hotmail, mi javlja, da te strani,ki jo iščem, ni mogoče
prikazati in tole:

Stran, ki jo iščete, trenutno ni na voljo. Ali ima spletno mesto tehnične težave ali pa poskusite spremeniti nastavitve svojega brskalnika.

In potem sem šla po navodilih, pa nisem našla ničesar, kar bi mi pomagalo, da bi se mi zadeva odprla. BOg ve, kaj je. Rada bi si odprla novega, pa ne vem, če bom uspela. Bi mi lahko kdo pomagal? Bi mi lahko dal kdo navodila od Saška,ki nam jih je prilimal na uno stran? Ali pa samo začetek, kje naj najdem tale hotmail, da si grem odpret nov predal?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Malce počakaj,ti bom poslal stran
Sp

Zlati si, dušo moja!
Sem prav znervirana, ker mi ne odpre.Bojim sem,
da mi je bilo poslano kaj,kar mi je zabilo predal.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mariči!
Med tem časom,ko iščem naprej,ti pošiljam povezavo do MSN Messengerja.
S tem programom se bomo lahko pogovarjali zasebno ali pa forumsko in to mnogo hitreje,kot tu preko foruma(neke vrste chat).Mi spodaj v kletki to zelo veliko prakticiramo in je naravnost fantastično!Poleg tega ta program omogoča tudi,da nas vidiš ali,da se vidimo(tisti,ki imamo webcam).
Še malo potrplenja in dobiš hotmail..
Sp

Seveda,link bo pripel pa sveti Peter :-))
Tui je:

http://messenger.msn.com/sl/

Sp

Evo..še enkrat tisto pravo jutro vsem skupaj…Jess spet en lep dan zunej..dežek pada uhhhjej!!!

zdejle grem k zajtrku pol pa mal pridem sem nazaj!!!…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

aha..dežuje tudi tuki veš..
prav lepo že od ranega jutra…nežno.počasi kaplja….
z neba :))))))))))))))

Jep…..a ni lepo…zdej bi šla ven en mal noret,po lužah jeahhh..:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Evo Mariči!
Tu mislim,da bi moralo iti:

http://registernet.passport.net/reg.srf?id=2&lc=1033&sl=1

Vsaj upam,
Sp

jest mam pa tole Marija…sam zbriši moj mail pa napiši svojega….(sej veš kako ne?

http://login.passport.net/uilogin.srf?id=2

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca,če se uohka vmešam mau, neki lepga je blo ponoč,ne?
Vem,da si bila v kinu!
;-))))))))
Sp

Ti si res moje zlato. Hvala ti, sprevržko, se
še javim, ko zadeve uredim. Bog ti polončkaj!
In … bom skušala prenesti tudi uni program,
Messenger, če mi bo uspelo. Najbrž pa kar
dolgo traja, kajne? Če bom, se bom lotila tega
med likanjem!
Cmočka, objemčka in še ena topla zahvala!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Lahko se vmešaš……ja lepo je blo,sm si dala duška še in še…..

Čaki tisto o kinu,pa še razvozljavam,sem tako prjetno omamljena še…spala bi spalaaaaaa še pa še…..ahm..:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja VItko….kdo pa bi vedel,da bi ti šel z eno muco…aa? Ja je pa treba nekej rečt a ne!!
Pa ja nisi bil sam doma kaj?
Kje je pa lubica……oz lubice..če se ne motim na vsak prst ena kajne?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mariči,kar pogumno!
Oni program ne traja preveč dolgo za prenest….ti pa vse poplača na koncu.
Verjemi,mi spodaj v kletki,ga res dosti uporabljamo…..predvsem,ko se hočeš s kom kaj na hitro zmenit oz bit bolj intimen ;-)))
Sp

jajaj intimen tooo…)))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Včasih pa kakšen grupni tud pade…jep!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

No takole,da ne boš preveč tuhtala:
Izraz kino je pri nas prvič uporabla naša Hely,ko je rekla,da gresta s svojim v kino,pristala sta pa med rjuhami….
Torej: iti v kino= iti seksat

Sp

New Report

Close