Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dobro jutro.*.*.*

Dobro jutro.*.*.*

Dobro jutro zajček, dobro jutro gmajna :))))

No vidiš zajček, pa si le doživela, da te kdo zjutraj lepo pozdravi ne pa da te samo napizdijo.. v kaki špeceriji a ne :)))

dobro jutro lepo jutro in lepe frej dni!!!! cmoka in.. zauh!

Zaka pa a si pregnant?!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pred 14 dnevi draga moja hehehe. Te križek boli hehehe

Zakaj ne, a te “prepuca” al’ kaj! Na, pismo,
spet se režim, kot odprta piška!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Zdejle nič ne čutim…aaaa ampak zvečer sem bla pa čist podrta….
Potem pa standart,zaspala na kavču..pa potem v spalnico..madona staram se..ehh to so znaki staranja veš!!:))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jaz sem ga že včeraj hehehe. Pri moji.

Drugače se ga pa res danes zakuri. Pa še Marxa in Engelsa prebereš

Ne, ker so vsi sodelavci na dopustu. Da bi šel pa sam mi je pa odvratno. se bi počutil kot Benč s tisto: ” vsak dan ob istem šanku “

ZAUH DOPUSTNIK

AAAAAAAAAAaa ZOOOOOO..zato se še dan tam kadi..za tabo:))))

hehehe lej ga liščka…Čakči se….:!!!!!!!!!!!!!!!!!1

KULLLLLLLLLLLLLLLLLLLL:!!!
SEBA je pa kuuruuuuuuuuuu….)))))))))))))))69(heheh)

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

naaaaaaaaaaaaa.. n’č na morje 🙂 je še premrzlo dol :)))

Jani bo praznike preživel s čopičem v roki in… štrihanjem :)))) vrat, oken… eh…

nioba, lep dan pa.. krasne frej dni!! Na juriš!! al kako že :)))))

Uf, a ni tale full dobra, anede? Ja, dej še,
še mi jo zapoj, tole, mi je res fulla dobra!

Ha, ha, ha: vsak dan ob istem šanku, ja, ja,!!!
Jes grem pa zdele k svojmu šanku, a veš!
Natočila si bom eno šilce za moč, pol pa u
vrt kot traktor, bemtiš! Uf, mi že rola ej, sam
da sem slišala tole o šanku, pa mi rola ……..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Bi te bilo treba mal podkurit hehehe. Se tvoj nič ne spomne zvečer kakšno kremco vzeti in podrgnit malo po…………

hrbtenici. se razume, ne?

zauh seba 🙂 dogaja?

JOJ seba..pol bi pa res lahko prišla na en obisk..k tebi mislim..da porihtava-pošlihtava stvari..heheheheh:))Kaj pa nis to prej povedal..madonaa….:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

muca namaži se s kremo da te ne.. opeče :))))

dobro jutro !!

Teb se rola hehehe

Jaz rabm
Jaz rabm
Neki
Da te ne pozabm

Jaz rabm……

Marijaaaaaaaaaaaaa stoj..Marijaaaaaaaaaa…….slišiš pesem…sej jo še ne špilajo..počaki..moram jaz tudi..bova skup šle..en mal kasnej no……dej počaki..pa še kej povej!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ker to nisi hotla prej vedet hehehe

Dopgaja, dogaja. Na šihtu se zmeraj dogaja. Pa še bolan sem

;o))))))) Vse poze. Trobec je v primerjavi z mano pravi vajenc hehehe

Kaj da ne..lej ga no!!:Zdej bom pa šmrc,šmrc………:((((((((((((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nam je kreme lih zmanjkalo……:)))))))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

nkar.

Cmoka

:)))))))999999999999999999&&&&&&&&&&&&&&&&&&6666666666666666

heheheheheh.)))))))))))))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pa vazelin, strojno mast, motorno olje…. hehehe

New Report

Close