Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dobro jutro.*.*.*

Dobro jutro.*.*.*

Ne…opaja sam MOJ!!!!!!

:))))))))))))hihihihihi………….hej nobenga luksuza…:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

SARS hehrehe

Prehlad

Zakaj pa ne?

Tisto….Prava bomba si……hej pa sej me bo štrihala no…..ne tolk strigla..poštrihala….s čopičem…)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jah je kot ženski Carl Lewis hehehe

Zato?…..ti povem na uho…….pšpšpšpššš…

no zdej veš!

Mal heca na stran!!!zdej sem čist resna…

Resno,kaj ti je…zakaj si bolan?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

To greš pa lahko kar k Janiju. Je glih v tem fohu.

Kakšno barvo pa

Prehlad.

Ti bom dala sars! nehi se hecat!!

a prehlad…uh bo morje pozdravil……..

mal lekadolčka..pa čajčka…pa velik crklanja..pa boš dober!!:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ni mi ga treba dat. Ne hvala.

Spodnje metode pa že dva dni laufajo. sploh crkljanje

Uh jej…ja..to je pa tko…če kuriš z nago ritko..na fedrčkih…)) jep…

lej maj že ni..je še aprrrril…in če ima rrr v besedi..to pomeni,da niš fedrčkanja v naravi..pa nč nage ritke..Ja viš!!To je pa tKO!

velik čaja..pa limonce..pa kar lekadolčka-tud če nč ne boli……..

al pa tole kuro…..
Zvečer ko greš spat naredi to..ker drgač te bo usekalo ko zmaja..tud na nogah nau stat mogu..heheheh

Tkole..recept moje sosede….

0,6 wiskija…
ena velika pomaranča-sok
ena limona sok
malo medu…
razrečiš z malo vode…in popiješ na ekksss…
Pol pa med krpe..pa bo šlo vse ven!!
Zjutraj boš ko prerojen!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Heheh črno na podlago..čez pa rdeče pramene….:)))

nebi jest tja…bratec mi bo zmiksal kako čudno farbo!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

cepo

Ni slabo. imam pa eno vprašanje.

Kako pa maška preženem?

Hvalabogu…pol boš kmalu dober!!!

:))))))))))))))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jebemti š. Č imam v mislih

mačka…bo pa žena pregnala…hihihi ne ne pravjo da nau hudega…le prepotiš se na ful……
..kakšno župco bo pa skuhala..to pa itak!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Že vem ja. moja je bila tudi takšna. Cool

Cepica

jajajaj sej se razume..da o tem kako pišem jaz sploh nebi govorili..kajne?

zej bo pa muca šla v vrt!…Priden bodi..sej se slišimo še……sam še dons..a ne?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kva bo z metlo po moji gavi tolkla. Bogi jaz

kiss lover :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Hja..si vse vase posrkal ja…heheh to so tisti prijetni stranski učinki…zej pa prežen hudiča k je v tebi!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja pejt že štihat no. Da ne bom jaz kaj kriv. Danes predčasno končamo. Bomo videli

Sem jo takoj napadel. ;o)))

New Report

Close