Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dobro jutro….

Dobro jutro….

Dobro jutro..dober dan….

Še en nov dan,še en kako naj rečem zarukan dan….Jep že spat sem šla slabe volje,ustala sem pa še slabše…
Sej nevem kaj naj nardim….
Tuki jokala vam ne bom in že zjutri težila…….
Ja mam probleme in jih bom sama rešila,saj jih moram tako ali tako…..
Bi rad vam rekla,pejmo veselo v dan,pa ne morem..Bi rada rekla,juhuhu danes je kull dan..a spet ne morem…..Lahko rečem le to..prekleti desci!! jep pa ne vsi…..oz bi mogla rečt Preklet ta moj desc..ja moj se je dans prmajal-dobesedno zjutraj okol 4 ure domov…..Ja je bogi moral poslušat,kako mu je nekdo neznani skoraj jokal,kako težko ima doma..heheh in jest naj juckam,jest naj cvetim……In poleg vsega mi še zrecitira,kako so ga policaji zapisali ,češ da jim je reku kdo pa ste vi za ene maškare..jao jao sramote….:((((((((
A prva stvar,ki sem jo morala narediti je ta,da sem javila v sluzbo,da pridem uro kasneje,a sram me je priznati……zakaj?
Zato k je moj dec pjan k svina in tud otroka v šolo ne more odpeljat….
Bemti ta svet!!1
men se bo en dan samo utrgal do konca…pol pa veste kje me najdete….

Hej Marička,Hej sebi,hej Jani moj moj…..Hej zajček,pa Niobca,pa Sprevržko*,pa vsi ja vsi k me vsaj kej obrajtate..objemam vas..ehhh kaj bi blo če jest vas nebi imela…..:???!!!
lep dan vsaj vam…..:)))
jet sem itak tko dawn…..ker se moram še naprej ponižat in rečt mji presvetli tašči..da naj pazi ,če bi tamal slučajno se zbudu, i ko se bo zbudu,da ga dvigne in obleče……ker..je njegov fotr nažgan in ga ziher ne bo slišal…ehhhh ta svet!!jest pa potem veselo na delo………………
Dober da ponoči itak nič nisem spala…… na pa sem vam zatežila….soryyy

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nič nisi zatežišla, Muca, prav nič. Lepo se v roke primi, našpinelaj se, oboroži se z vsem mogočim, kar te bo naredilo močno in trdno, pa po ustaljenih poteh v nov dan. Sej ti bo kdo glih eno malo pomagal, dečkota naj pa tako glava boli cel dan, da te bo gledal težko, kaj šele poslušal. In… verjemi, takim se rado tudi kej posuši, pol ga pa tiste posušene kockice tudi prijetno tiščijo… Tega se nadejaj, ostalo pride samo!

Muca, s tabo smo, dec pa naj smrči kukar če tam odzadi. Sej ga bo tudi predristalo, verjemi, to se po takem popivanju rado zgodi…. kar spušal bo…. pol boš šele videla, ko bo imel fris čist v luknjo potegnjen !!! Bo kot uni, a veš, ko mu zamašek ven potegneš, pol pa spuša ……..

Muca, radi te imamo!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hvala Marija…poskušam..ja sej bom…sem navajena…..a vseno priznam tole me fejst izčrpava…..fejst fejst!!

Lupčka si grem zarolat eno mojo……:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

“Prijatelji so kakor zvezde.Čeprav jih ne vidiš vedno, veš, da so vedno tam.”

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Muca… Prešeren je napisal… “… vremena Kranjcem bodo se zjasnila….”

Jest še vedno računam na to zato.. ne obupavam… viš v takih trenutkih mi je žal da sem desc… mislim…

Muca… ne daj se Muca!!! En lep dan, kljub vsemu!!

Hja..enmu se je že zjasnilo…dugmu se nikol ne bo..Pač tko je…..V tisto drugo zjasnitev ne upam več….kurc pa zjasnitev na stara leta,ti sam fajfa ostane,pa jo cuzaj,če si še đek…)))

Posluš,bodi ponosen,da si dec..ker tak dec ko si ti…SAM KAPO DOL……..!!
Hja taki k je moj,pa sam kvarijo povprečje-tisto malo kar ga je ostalo *+—aha……)))
Cmoka Bratec moj……****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Saaj veš kje dobiš ponočnjaka!
Prehitro si odklopila.Lahko bi ti še delal družbo.Sam tolko.
Bo že bolje.In razmisli o vsem,kar sva se menila.

muca.. cmoka pa.. sej .. bo boljše 🙂

New Report

Close