Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek dobro jutro

dobro jutro

GMAJNA

seba 🙂 dobro jutro….. hej, a si preživu?

lep dan tud vsem ostalim gmajnarjem :)))

Ja, jedva. Je skoz sneg padal. !m v štirih dneh. sem sam kidal – k doma

hehehe pokora,pokora…dobro jutro folk…..jest grem pa po…….juhuhuuuuuuuu

pa paejt ne

sej, kaj pa hodiš na tak dopust…. bi bil doma pa ti ne bi bilo treba kidat, tko kot men ne :))))

no si se vsaj naplaval :)? predvidevam da ste mel eno tako varianto… kopanje sneg?

Nič kaj dosti. Bolj smo se v apartmaju tiškal. Sam sneženje pa pihal je ko svina. Kam boš šel ven z otrokom

Ojla , jutro in …lepo , da si me pogrešal :))

jutro dopustnik … ej .. sej sem ti ful želela sonca .. pa nisi mel nč proti dežju .. no zdej si mel pa sneg :)))

sam da ste se meli fino in ste uživali 🙂

B.

Pr tolikem snegu in vetru nismo imeli kaj dosti od dopusta.smo se pa tiškal ni kaj

Vse vas sem

In jaz,seba, sem ravno včeraj mislila nate. Veš zakaj? Ker sem za včerajšnje kosilo prvič letos pripravila regratovo solato. Ni še dovolj velik, da bi ga človek z guštom nabiral in pripravljal, vendar čez teden dni bo. Verjemi. In takrat …. regrat rullllssss !!!! Ja, Seba, smo te pogrešali ja!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja Seba, na Barbaro sem se “plimala”, pa vem, da ne bo nič hudega, bomo že razbrali, kaj komu pritiče in kdo komu kaj pove!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

To je pa lepo slišat. In za regrat in za pogrešanje ;o))

Dan Marija

Tako je. Nič bat. Seba vse razume, a ne Ga. Montoya hehehe

Na, na, na, a si slišal zadnjič, kako so zdelali tega tvojega Raikonnena, kako je izjavljal, kdo vse je kriv za njegov neuspeh …. avto … ane !!! Mislim, tu mač. Slab avto mora dober šofer znati vozit, a veš !

Montoya je pa zakon! Nikoli se ni na nič izgovarjal, vedno so bile njegove izjave sprejemljive. Če mu ni šlo, mu ni šlo in je dejal le, da ni v formi, ali da ni imel dobrega dne ali … ni pa kritiziral avta, pa svoje ekipe ipd.ipd. Seba… midva sva tut zakon, ne de?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Midva, seveda sva in seveda tut bova ZAKON. Se strinjam z Raikkonenonom. Nima slabega avta ampak slab motor. To pa zato ker ga ne dela mercedes ampak Ilmor

seba:)

skandinavc

ž.sp.1.os.edn!

skandinavka

P.V….

a je že Barbi kje?

nič še nisem zasledil

P.V.

New Report

Close