Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dobro jutro!

Dobro jutro!

Čeprav že komaj čakam na toplejši čas, sonce, morje in vse kar spada zraven, me vseeno pogled skozi okno v tole zasneženo idilo spravi v dobro voljo in ne morem kaj, da to dobro voljo ne prenesem tudi na vas.
Lepo jutro, lep pričetek dolovnega tedna vam želim in naj vas zasnežene ceste ne spravljajo v slabo voljo, vozite počasi, previdno in zraven uživajte v zasneženi okolici. Lahko pa tudi malo posanjate, saj veste vse okoli vas zasneženo in vi ter še nekdo tam nekje, kjer je toplo…

Ja dobro jutro vsi, ki ste že vstali, pogrešam Vas, kje ste?!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dooooooooooooooooooooobro jutro!!! :)))))))))))))))))

Jst sem danes tudi tko dobre volje … pa tudi če me je že navsezgodaj fejst prepihala ta burja in čeprav sem se 15 minut doma česala, sem prišla v službo čist skuštrana … Ampak … koga birga …. :))))))))))))))))))))))

Lep sončen dan vsem (vsaj pri nas sije sonček) … en koš poljubčkov in eno gajbo dobre volje pošiljam vsem … :))))))))))))))))))) Koooooook sem vas pogrešala čez vikend … Mater ej … Si morem res poštimat ta internet doma … :)))))) ;))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

… SončeK!
Sicer se moja dobra volja ne more primerjati s tvojo, vem pa, da jo bom z vami dvignila na ta pravi nivo.
Se beremo!

Sonček HVALA in še enkrat HVALA!!!!!
Že veš zakaj.
Lep dan,čeprav je pri nas jasno in burja piha.
Sp

Bgv, prav imaš koga briga, če ni vedno vse na svojem mestu, pošlihtano…, koga briga, in res nama je lahko lepo, ker sva, znava biti veseli, dobre volje, najbolj pomebno je, da nama to delajo malenkosti, meni recimo, današnji pogled čez okno in dobra volja je tu.

Sedajle grem pa zaliti svoje rožice, tvoje zadnje besede so me spomnile, nanje …

čao

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Žverčka, veš kaj, jaz te že poskušam ogreti, moji žarki bodo kmalu pri tebi in ni hudič, da te moja nagajivost ne spravi v še boljše razpoloženje.

Se bereva ja, moje rožice me pa kličejo, še dobro da ima BGV, spodaj napisano, da naj ne pozabimo jih zalivati, rožice namreč.

pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sprevržko, tvoja pošta zadnje čase, pa je v nekih ugankah, ne vem ne vem, če vem zakaj gre. Ne muči me in povej, naj vsi slišimo.
Tisto hvala, hvala pa je verjetno zaradi mojih žarkov, ki ti itak nagajajo venomer. Je tako?
Čao.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:)))))))))))) Zgleda, da bi morala tudi jaz prebrat večkrat moje zadnje besede .. namreč moje rožice doma crkavajo (ups … ravnokar sem opazil, da tudi ta v službi se ne drži prav dobro) … Ali jih ne zalivam in vsahnejo … ali jih preveč zalijem in segnijejo … Pismo ej … Še kaktus bi je skoraj crknu … pa ga vseeno poskušam držati pri življenju (je bil darilce za valentinovo izpred dveh let od mojeda dragega … ne more kar tako crkniti) … :)))))))) …

Glede dobre vojle pa … :))))))))))))) … uiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii … kok je to lepo … bit res srečen … :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja sončni vzhod pa je bil danes res ful rdeče barve…
Lp
Sp

New Report

Close