Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dobro jutro:

Dobro jutro:

1.Sončku-ta ta prvi vzide in ogreje nas
2.Žverci- sem te pogrešal v nedeljo
3.Razotu-izgleda,da nimaš interneta doma
4.Arii-klapa drži pesti zate za današnji izpit!
5.Muci-lepo predeš,lepo,mijavkanja pa še nisem slišal
6.Razbotu-če se bo utegnil zbuditi do pojutrišnjem
7.BGV-i-upam,da sta z miškotom obmotorirala cel vikend
8.Hely-se je spomila čez vikend na nas
9.Shakiri-škoda izgubljene priložnosti v BTC-ju.Kje si bila?
10.Jaku-tudi tebe ni bilo
12.Sharkonu-velja isto kot za Jaka
13. preskočimo
14. meni in vsem ostalim,ki sedaj,ko to berete še spimo
Če sem pa še koga iz kletke pozabil,se opravičujem,ni bilo namerno,lep teden vam želim
Sp

Hmm kje me ni bilo??

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Dobro jutro, sem tu, vsa lepa, topla in nasmejana, se trudim, razbojnik noče vstati, čeprav je naročil bujenje, Sprevržko boš moral bolj zgodaj vstajati, da ne boš zamujal najlepši del dneva, skratka tile oblaki se vidi, da so nekakšnega moškega spola in mi ne dajo dihati, ampak se trudim da jih postavim na svoje mesto in zažarim v vsem svojem sijaju.

Dobro jutro vsi, naj nam bo tale teden pisan na kožo in radi se imejmo!

pa-pa, Vaš SončeK

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

….. a toliko nas je že zaprtih?! A?!
:-)))
Na, pa lep dan tudi tebi – upam, da lahko nadoknadim za včeraj….:-)

Sonček moj!
Tu ni nobenega oblaka,prvi se mi zdi je šele tam nekje pri Marseillu 🙂
lepa si!
Sp

Ja dragi sprevržko, okoli tebe sem že vse počistila, nebo pa je tako veeelliiikkooo, da se sedaj matram na drugi strani!

Cmoka za lepa si…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne matraj se dragi Sonček.Ali veš,da komu tudi oblaki koristijo?No,meni je danes ljubši sonček,tak in drugačen..
Lepa si
Sp

New Report

Close