Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dobro jutro!

Dobro jutro!

Pa čelade in gasmaske s kostnov ven potegnite.Štronco od Bušmana je vojno začel…
Sp

hojla

končno nekaj aktivnosti tudi za naju s šarkyjem……sva se že kar malo ugojila…….hmmmmmmmmmmm…sam ne vem, na katero stran naj pušo usmeriva……h pa kaj…bova že……

ampak a veš, midva bi morala danes hitro še en blitz sex naredit z našimi pupikami, potem na resne stvari…..
kaj praviŠŠŠŠŠŠ

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Zdravo mušketir!
Preventivno sva z ženo preden je šla v službo že vrgla enga jutranjega(tko za vsak slučaj,če se ne vidva več,saj veš..),zdaj moram pa še ljubico zbudit in predlagat njej isto,sam kaj k je tko daleč!
Dobro jutro Razo!
Sp

Če resno…realno pogledam na to vojno…me je groza prihodnosti, me je strah,resnično trepetam in se bojim vsega kar se lahko zgodi zaradi nekaj norcev, ki vodijo ta svet. Samo upam, da se ni začela 3. svetovna vojna, ne ne želim biti tako pametna in realistična. Bom raje optimist kot do sedaj in zato Vam kličem lepo jutro, lep dan…in ne pozabimo, da imamo tole kletko predvsem zato, da se v njej sproscamo, zabavamo, da si polnimo baterije, da potem tam zunaj fukcioniramo tako kot se od nas zahteva, no nekako tako ja.

Zato jaz ostajam nagajivka se naprej in vsakemu pripopam cmoka na licka ali pa kam drugam;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Oj žabica moja poskočna!Kolko me mas pa danes lada?tli plste?Al mogoce malo vec?
Lepa si moja mala žaba!
Sp

Saj ne vem, si Sprevrženc ali njegov sin…ali pa smo kletko zamenjali z vrtcem???
Rada pa te imam, zelo veliko…do soncka in nazaj…saj to dobro veš dragi moj prijatelj;)!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sem kar Sp.sine gleda vojsko preden gre v šolo!
Sp

Upam pa, da zunanji dogodki ne bodo veliko vplivali na naše pogovore… Res je, kar piše SončeK, imamo jo za sproščanje….

Pa lep, prijeten dan vsem. Cmoka na lička.

Jutro maček!

Ja vsa vojna oprema je pripravljena….kako neumno,da ljudje nasedajo vojni zaradi orožja,ko pa je glavna tema vedno samo nafta….samo poglejmo podatke iz leta 1991….včasih je treba dobro pokukat v ozadje vsega tega….Jaz bi dala Busha zbrisat s tega našega bogega planeta…..

pa ti si vseeno zaslužiš enega cmokeja,čeprav imam taki heksenšus….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close