Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dobro jutro!

Dobro jutro!

Kako ste spali? ste kaj lepega sanjali?

Dobro jutro. Jaz sem danes tako lepo spančkala, da bi šla najraje nazaj v posteljco….Ja…sem pa imela neke sanje……ma sam kolk neumne….neki tipi kao kavbojci so me preganjali….mislim….Ma ne “preganjali” neki so skakali po meni……..ufa……….

Jutro še z moje strani…..ja smo lepo spali,za spremembo in to dooooooolgo…..lep dan se obeta!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hihihihi…sem se narežala zdaj :))))))
A kavbojce naša zvezdica sanja…glavno da ni bilo stresno ;)))

Jaz pa ponavadi nič ne sanjam, če pa že, pa kako bedarijo…Zadnjič sem sanjala neke kužke, ki so bili brez doma in sem jih na poljih našla, pa sem kar vse domov vzela. Pol pa ko smo prišli domov, sem se zavedala da ne bomo toliko hrane imeli, da bi bili vsi kužki vsaki dan siti :))))) Pol pa sem se sekirala 100/uro…
Bedarija skratka.

Muca pri nas pa je nekam čuden dan…ni pravega sonca…upajmo da bo vseeno lep in topel dan za vse nas…
Cmoka.

Bomo poslal z dhl-om……:))))
Lep dan vsem…..***

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Eh… po vremenu…. :(((((
Bo že bulš….

Zdejle k sem se pelala delat je bil en komad, ki ne vem kdo ga poje… ma mi je ful všeč in si ga pojem na ves glas, da skor kam prletim….”dan neskončnih sanj”…

… sam dans to verjetnu ne bo…

lep dan anyway

H.

hely a vi tudi nimate lepega vremena? Pa so danes napovedali, da bo :((((((
Jaz pa sem mislila kako me bodo sončni žarki zbudili….pa me je samo Saubermacher s tistimi kantami njihovimi :(((

Dobro jutro … Jst sicer nisem še prov zbujena … je še prezgodej … Najraj bi šla nazaj domov pa v posteljico … pa … heh … ne gre … Je treba delat … pravi Smolar … (jebat ga) …

Kaj sem sanjala … bah … da bi vedla … Vem samo da sem včeraj zvečer zaspala ku top … in da me je ob 7h zbudila ura … Kaj se je dogajalo vmes … Ne bi vedla (reklama za Labello Pearl&shine) :)))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

A ti pa kužke? A si gledala mogoče kakšen prispevek od M. Močivnik….kužki brez doma pa to???

Dobro jutro še ostalim pupcam z našga konca……BGV in Helči…. Pa še vse ostale pozdravljam……..in cmoke pošiljam…

ne nič takega nisem gledala :))))))
mogoče sem preveč pogrešala mojega Ninija, ki je pri moji babici in zato take sanje o kužkih

Dobro jutro!
Si pa zgodnja danes nekam ;-))))
Spal?
Kot dojenček,ker mi je včeraj nekdo nekaj lepeega povedal ;-)))
Sp

Tudi jaz imam psičko…sicer je še mlada…..ima komaj dobro leto in je živa kot poprček….Včasih se full jezim nanjo, če pa pomislim, da je ne bi več imela, bi bila zelo žalostna. Sem se kar navezala nanjo, ker zganja take neumnosti…..Včeraj smo jo pa peljali na cepljenje….in je bila boga tako prestrašena, ko smo prišli do veterinarja, ker je imela že dve operaciji….Pomisli…..Komaj eno leto in je že toliko prestala……..

ja, ja…bolj pozno grem spat, prej vstanem ;)))
to pa je lepo prebrati, da ti je nekdo z besedami polepšal noč…

niti ne govori, ker mi solzice tečejo ko taki mali sladki kužeki trpijo :((((
Moj Nino je bil star niti še ne eno leto, ko ga je povozil avto. Jaz sem bila na informativnem dnevu na faxu, zvečer pa pridem domov(bila je že tema)…pa mi je čudno da me ni prišel pozdravit. Grem v hišo…pa vprašam kje je Nino, da ga ni…Pa babica reče da ga je avto povozil…
Ti rečem, jaz sem tisti moment mislila da mi srce poči(mislila sem da je mrtev)…potem ko je rekla, da leži tam v kleti sem šla k njemu…iz smrčka mu je tekla kri, tačko je imel hudo ranjeno. Potem sem šla klicat veterinarja na dom, je prišel mu dal neko cepivo. Pa si moraš mislit, jaz igle ne prenašam, ker ko moram na cepljenje ali kri si moram pomirjevalo vzeti, da lahko prenesem. Ko pa je mojega Ninija cepil pa sem ga za glavico držala in še poleg gledala…tak da si lahko misliš koliko mi pomeni ta kuža…
Še babica je bila jezna, je rekla, da če bi ona zbolela ziher take panike ne bi delala, kot sem za psa delala…

Ej, folk… sploh se ne morem zbudit!!!!!!!
Tle mi ene pederčine skačejo po glavi, jst pa sam “ahm, ahmmmmm”…

.. najrajš bi šla nazaj v toplo šukico… 😉

…vsako jutro…ja,ja…če virješ…..dobro spala,malo spala,ne vem kaj sanjala…..spominska luknja pa taka…:-))))))))))
Malo še,pa grem na Pohorje,kar peš od tu,pa gor,pa dol in domu…..Vse skupaj ene 2-3 ure hoje…….
Kaj pa ti????Vse vredi?Te kdo jezi???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ma jaz te pa full razumem…Naši se je pa v želodčku nekaj »zamotalo«…neka vrvica…in je rekel veterinar, da če je ne bi pripeljali…bi v roku 1-2 dni šla….In pomisli….to se je zgodilo letos (no..oz. lani) za silvestrovo….In je bila potem taka boga….da ti ne povem….Operacija je trajala več kot dve uri…in veterinar je povedal, da so jo morali celo oživljat, ker jim je skoraj poginila na mizi…Ojej….niti ne smem pomislit….

A mogoče tebi ni?
;-)))
Sp

zakaj pa misliš, da sem tak malo spala? ;)))

iiii…na Pohorje greš? Srečnica…jaz bi tudi šla…samo najprej bi se mogla do MB peljat…to pa mi ni :)))
obljubim pa sebi, da bom čez praznike šla..kak daleč pa greš? Do trikotne jase? Lukeja? Bellevue-ja? Jaz sem do Lukeja mokra ko brisača ki jo uporabiš po tuširanju :)))))))

Jaz sem OK…učiti se bom počasi mogla, ker imam 19.5. oni izpit, ko sem ga zadnjič pogrnila(niti ne bom šla rezultatov gledat :)))
Kako gre tebi?

A ti Mario brani?
;-)))
Sp

pa smo se najdeli…
Kaj ste vi imeli za kosilo danes? Jaz sem skuhala dobro juhco iz svinjskih kosti :))) poleg pa sem mislila pohana piščančja bedra in paradižnik. Pa sem pojedla juho in poglodala kosti in ugotovila da sem sita :))))))) Bedra pa bom morala mojemu podturit, zaradi teh kosti se vedno kregava ker jih oba rada glodava…pol pa se ono meso ne poje :((( zdaj pa ga že vidim kak bo nos vihal ko bo prišel domov in videl da sem mu kosti poglodala, pa mu bedra pustila :))))
hihihihi…kak ga jaz rada jezim :))))

A tvoja bedra?
;-)))
Sp

New Report

Close