Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek dobro jutro

dobro jutro

ja prav pa nic morske hrane,bova pa kaj drugega ane.

ja kuhat znam ja in to pravijo da zelo dobro (ce se potrudim,kar zate bi se a:))) ),sam se mi samo zame ne da,drgac pa casa ni :))

/

Kako, da ni časa? Ni časa………..al ni ta prave osebe???

A ni to zate lih prov, saj si sele sedaj ustanckal;))?! Cmoka…pa ne brisi se…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

maš prav….tisti je bil dober samo za ženske….

boma midva rajši nekaj popila….pa qrc gleda ostale ;)))

do dna!!!!! 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

jah prave itak ni ,za ostale pa ni casa skoz neki prckam pa delam tko da ga res ni al pa je sm pa sam doma pol pa res ne grem nic posebnega delat.

/

Rada bi to vidla, prav rada vidla in cutila;))!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ah kje sem ze kej naredu dans a,kaj mislis da vitki skoz spi :)))))

/

Ta prava še pride……..boš videl, da bo tako…..neč bat!!!

A jutri prideš tudi “gor” na forum?

Kaj vidite vi da sem jaz dane sob 9:09 dal gor post…….to poemni da sem bil takrat budn….za informacijo, vstal sem pa se malo prej, malo pred 8..

Sprevrženc jaz sem res potreben pijače!!!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

hehe sm jo zazihru v porodnisnici prejsen teden hahahahaha

ma kera bo ne vzela ce pa nisem resen hehehehehe

/

hehehe pol pejt pa kr na en drink.

ja pol si bil ze priden dons,ma te je treba pohvalt hehehe

/

Ah dej….za resnost bo še čas…….

o.K. Moram domov…se bereva jutri CMOKA

cmoka tudi tebi!ma oglasi se se kaj :)))

/

mhm danes pa zelo….. 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

ma ne se prevec hvalit kt smo vsi pridni hehehe

/

Ej…takrat si sel sele ninčkat…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pridi k meni, te bom napojila in nahranila;))se smejim…jao meni!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hehe nimas dost hrane zame :))))

/

New Report

Close